Šta je novo?

Gradski izbori 2018.

Мислим да сам за Снс у праву,једина нада опозиције да Спс не преће цензус, и да Двери изненаде и некако дођу до 10% што је мала вероватноћа да ће се десити.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=517329#p517329:39nd4jwn je napisao(la):
Авалон » Sub Feb 17, 2018 3:47 pm[/url]":39nd4jwn]DzonTravolta
А међу осталом Шапић ми је веома сумљив ,мислим да не би било неко изнанеђење ако би пришао напредњацима ,ако се деси чудо па Снс заједно са Спс нема већину.
a odakle to da ti je sapic sumnjiv?
ako prodje cenzus najverovatnije je da ce se "spojiti" sa djilasom, jer on ga je i doveo onomad u DS i postavio ekspresno za predsednika gradskog odbora, preskacuci mnoge druge velike igrace. to je takodje jedan od razloga odlaska clanstva iz DS u tadicevu stranku.
kao sto neko rece, u srbiji je sve moguce, ali dok je sapic toliko popularan na nbgd tesko da ce da rizikuje sve i prisljamci se SNS-u, koji ga vec dosta dugo minira na svakom koraku.
pustite te licne utiske i nadaleko poznatu a cesto nicim potkrepljenu srpsku podozrivost.
 
@Dordevic: ne znam da li je to podozrenje, ali sam svakako ja podozriv kada kažem da su se na gotovo sve forume i grupe na društvenim mrežama infiltrirali relativno nedavno registrovani korisnici, koji idu redom i ubeđuju da ne treba izaći jer su svi isti, ili da se već zna pobednik, tj. patriota, koji će isporučiti Kosovo...
 
Dordevic
Ја не причам у празно, сам је то Шапић изјавио пре пола године да би сарађивао са Снс http://rs.n1info.com/a276151/Vesti/Vest ... a-SNS.html
Приклониће се оној страни која му понуди више,нема код њега моралних дилема.

DzonTravolta
То се друже зове параноја,не постоје само Ви или Они,постојимо и Ми.
 
Da li se kandiduje kao Aleksandar Šapić ili kao dr. Aleksandar Šapić?
 
@travolta
slucajno sam citirao i tvoje ime iz avalonove poruke. moj post je vezan za to da je sapic naprednjacki trojanski konj. sto se vidi ovde na par stranica vec. a agitatora je uvek bilo i bice.

@avalon
pa i samo letimican pregled tog intervjua govori da je njegov odgovor na saradnju sa sns potpuno genericki i logican kad dolazi od predsednika najvece beogradske opstine. sns je trenutno na vlasti i on je normalno govorio da hoce da saradjuje sa gradskim vlastima da bi grad i opstina funkcionisala normalno.
da li postoji sansa da se spoji sa sns? da. neki procenat postoji jer ni ti ni ja ne vidimo buducnost. ali po svim pokazateljima saradnja sa djilasom, njegovim najblizim "prijateljem" i politickim mentorom, na ovim izborima, je najizvesnija.
sta mislis zasto je u istom tom intervjuu cak i u naslovu, pored sns kao stranke na vlasti, posebno izdvojen samo djilas.
videcemo u svakom slucaju.
 
U Vatikanu je, prima instrukcije i naređenja kako da uništi Nebesku Srbiju i destabilizuje Dragog vođu.



Jbt da dođe neko iz inostranstva i sluša samo SNSove tvrdnje, steko bi utisak da je taj Dragan Đilas uzrok svog zla u ovom univerzumu.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=517222#p517222:201b44c9 je napisao(la):
vucko » 17 Feb 2018 04:58 am[/url]":201b44c9]Šapic nema ni sajt ni politički program. U pitanju je SNS paravan za kojeg ne vredi glasati.

Beli nije skupio ni glasove i svi su ga se odrekli, neko je lepo rekao odbegla maskota.

За тебе и друге заинтересоване а необавештене
sapic.rs
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=517413#p517413:1kcku039 je napisao(la):
Bender Rodriguez » 17 Feb 2018, 20:13[/url]":1kcku039]
Jbt da dođe neko iz inostranstva i sluša samo SNSove tvrdnje, steko bi utisak da je taj Dragan Đilas uzrok svog zla u ovom univerzumu.
To je problem: dok je Đilas bio 4 godine van politike, niko ga nije dirao. Čim se vratio i čim se ukazala mogućnost da nešto ozbiljnije uradi, odmah paljba iz sveg oružja.
 
Pa da, to je ono što rekoh ranije, naprednjaci su u fazonu ''Ajde ljudi, evo vam na izbori. Ajde, kandidujte se. Ajde, izazovite nas, čik ako smete!'' I pojave se kandidati. A naprednjaci u fazonu ''Ijaaaoooo pa kaaako vas nije sramota da se kandidujete, pa sa' ćemo krvi da vam se napijemo''.

Mislim ja stvarno ne znam otkud ljudima drskost da se u višepartijskom sistemu i u slobodnoj zemlji kandiduju na izborima za gradonačelnika. Pa mislim stvarno užas. :shock:

:roll:

Kažem, često me podsećaju na naciste pred WW2. Svako ko nije s nama, taj je protiv nas. I naravno, protiv zemlje. Ko neka sekta su.
 
Sekta je mala reč.
Ja da se pohvalim, uspeo sam par redovnih apstinenata da ubedim da izađu i glasaju za Đilasa, Šapića, pa čak i DJB/Dveri (kako su bili nepoverljivi prema ovima).
 
Zakljucen glasacki listic 20 lista od toga 4 zadnje su bas komedija
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=517443#p517443:31za6gpl je napisao(la):
Bender Rodriguez » 17 Feb 2018, 21:53[/url]":31za6gpl]Pa da, to je ono što rekoh ranije, naprednjaci su u fazonu ''Ajde ljudi, evo vam na izbori. Ajde, kandidujte se. Ajde, izazovite nas, čik ako smete!'' I pojave se kandidati. A naprednjaci u fazonu ''Ijaaaoooo pa kaaako vas nije sramota da se kandidujete, pa sa' ćemo krvi da vam se napijemo''.

Mislim ja stvarno ne znam otkud ljudima drskost da se u višepartijskom sistemu i u slobodnoj zemlji kandiduju na izborima za gradonačelnika. Pa mislim stvarno užas. :shock:

:roll:

Kažem, često me podsećaju na naciste pred WW2. Svako ko nije s nama, taj je protiv nas. I naravno, protiv zemlje. Ko neka sekta su.
A moram priznati da mi od b botovske ekipe na živce idu još i oni "svi vi ste (bili) izmanipulisani".
 
Од свих њих ћу највероватније гласати за ДЈБ-Двери.Не због тога што ми се свиђа њихов програм, већ ме најмање нервирају,једноставно жуте не могу да смислим и све те либералне глупости. Бошко и Радуле су ми занимљиви овако као појаве, и баш ми је драго што су се здружили.
 
Нека хвала ти, не треба ми од вас плус задржите га за себе.
 
Avalone, bilo kakve kritike i ideološke podele na gradskim izborima su nebitne.
Ključno je pokušati da ovoj vlasti vidimo leđa.
Mislim da je više nego očigledno da se to može postići davanjem glasa jednoj od četiri liste:
1. Đilasovoj
2. Šapićevoj
3. DS-ovoj
4. DJB-Dveri
 
Ne davimo Beograd, necete preci cenzus,***? Povucite se i sacuvajte obraz, dajete glasove Vucicu!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=517521#p517521:1xge6nrt je napisao(la):
Beki » 18 Feb 2018, 01:53[/url]":1xge6nrt]Ne davimo Beograd, necete preci cenzus,***? Povucite se i sacuvajte obraz, dajete glasove Vucicu!
To im je rečeno još pre nekoliko meseci, ali hajde.
 
Najvžnije pitanje koje ce uticati na gradjane prilikom opredelenja za izbore
je
Pitanje žedji
UKIDAJUCI Dunavski vodozahvat pijace vode u korist izgradnje nove luke kod Pupinovog mosta koja tako iskljulčuje sva moguce NIZVODNE vodozahvate

U rastucem Bgdu kad-tad moracemo početi da koristimo i Dunavski vodozahvat za pijacu vodu
šta cemo onda da radimo bez pijace vode ?

file.php

:grand:
 
Vrh