Šta je novo?

Gradski izbori 2018.

Ja iskljucujem Djilasa, Sapica i svakoga ko se ne ogradi unapred od ove SNS gamadi.

Meni su za sada opcije NDM BGD, SJ/PSG i bojkot.
 
Mislim da bojkot samo pomaže da vladajuća stranka ostane na vlasti. Da nemaju podršku Zapada, onda bi bojkot možda imao smisla, ovako, nikakav bojkot, ni beli listići ne pomažu po mom mišljenju.
 
Za mene je jasna vododelnica Beograd na vodi, ko o tome nema stav kao gospodin Sapic jasno mi je za koga radi.
Zapravo Sapic nema stav ni o cemu, a zeli da se bavi lokalnom politikom.
Na pitanje da li je dobro da metro ne prodje Novim Beogradom rekao je da nema stav jer nije strucnjak.
 
Mozda ocekuje neku donaciju pa da zauzme stav?

Nelegalne vikendice na obali Save-minus veliki ko kuca, pardon cica tomina vukendica, jeste da je tada bio samo pomocnik gradonacelnika ali .. to je maslo njegovog prijatelja Djilasa pa i njemu ide minus (Djilas tek nema sta da trazi ponovo, osim ako nece da dozvoli jos neku nelegalnu vikendicu, mozda na Kalemegdanu) !!!
 
Nema tu mnogo kombinatorike, sve zavisi kao i uvek od izlaznosti, tj. da li će glasači sns/sps/srs namaći preko 50% ili ne... što se tiče Šapića, mislim da će on u koaliciju sa sns ako im bude zafalilo za toliko... u jutarnjem programu nije imao odgovor ni na jedno jedino iole bitno pitanje...
 
Bez da branim bilo koga, "nemam stav" je do nekle i prihvatljivo, bolje nego da dođem npr ja sa stavom gradimo trokraki most preko VRO :D
kad je u pitanju bilo kakav menadžment ja sam uvek sa kontaktiranje stručnjaka. i bnv i metro su jako teška pitanja. Ja bnv mrzim iz dna duše ali ne bih rušio nešto kao što bi neki ljudi odavde to očas posla uradili. Moraju ugovori da se pogledaju, i da se onda kada se sagleda cela situacija donese odluka koja je u najboljem interesu. Metro takođe, videti više linije, upakovati neki jako dobar gup i po njemu raditi, ovo što kalemi ko kako stigne to nikada neće valjati. pa ni povezivanje dve njive siniše malog

EDIT: Nedavno su mi obrisali profil na fb kojeg sam koristio isključivo za čitanje novina, praćenje par ljudi (pišu tekstove) i komentarisanje političkih stvari. Profil je nestao nakon što sam počeo da dobijam puno lajkova na politici, danasu i portalu grada. Ova vlast definitivno ne trpi kritike a fb ima neki fazon algoritam da bilo koji post kada skupi preko 20 rportova (tako kaže net) dobije auto perma ban. Isto tako još 2 prijatelja su u slično vreme popili bananu, veselo :)
 
Kod podzemnih samo da je kvaltietnije urađeno, meni se sviđa ideja. Destrukcija Bulevara? A ovo za alkohol mu je jedan od vihe promašaja jer je protivustavno. A umeo je dosta puta da bude i nekorektan i u razne mahove nezakonit bar sa izjavama i nekim potezima. Njegova fontana na slaviji barem služi da ljudi preko nje pređu savu :)
 
Destrukcija, nego šta. Katastrofalno neuskladjeni semafori, tramvajska baštica koja je propala posle par godina, taksi stanice iz kojih može da izlazi samo prvo vozilo u koloni.
 
Taxi stanica i treba da bude takva.
Tramvajska 'bastica' u Pozeskoj jeste promasaj, kao i cela ulica, i to se videlo jos u vreme radova, ali tramvajska bastica u Nemanjinoj, Savskoj je kao da je juce uradjena.
Mi smo skloni generalizovanjima, ali cinjenica je da i kod najbolje vlasti bude propusta, tako i kod najlosije bude i poneki svetli primer.
Ono sto meni smeta kod nas je to sto diskontinuitet vlasti rezultuje diskontinuitetom razvoja. To nas kosta mnogo, kako finansijski, tako i infrastrukturno i funkcionalno.

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
A neusklađeni semafori su tek priča za sebe. Kak'e veze ima gradski otac sa time?
 
E Laki Laki....Nemanjina...prva rekonstrukcija u "demokratiji" a u daleko boljem stanju nego sve posle nje. Ni ne smem da pomislim kakva će da izgleda Vojvode Stepe ili Bulevar Oslobođenja za 15 godina.

EDIT: Opozicija treba hitno da se dogovori oko bojkota lokalnih izbora na celoj teritoriji Srbije sve dok se uizborni zakon ne ubaci član koji pravo glasa na lokalu daje samo onima koji žive određeni vremenski period (recimo tri tri godine) na teritoriji za koju su raspisani lokalni izbori.
 
Obe koje si naveo ce biti ekstra za 15 godina.
Do tada ce neko stisnuti mu_a da od veterinarskog do slavije prebaci sine na jednu stranu i ukopa deo pruge kod parka, te da tramvaj na tom potezu ucini jako efikasnim vidom prevoza.
A v.stepe ce do tada ostati bez objekata koji su van nove regulacije te ce konacno biti prosirena :D
;)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
да ли ће наредни градски избори бити последњи ексер у сандук ДС-а? када се види ко им је кандидат за градоначленика, ДА (Шунтановац)
 
Ako će to zaista biti poslednji ekser u sanduk DS-a, onda ću rado učestvovati u sahrani time što ću bojkotovati izbore. Da se najzad i završi da saga o DS-u kao "stožeru" opozicije.
 
Šuleta pojela zavist što on nije ušao u BW priču nego je celju mutljavinu prepustio ovima.
 
Totalna politička nepismenost.
Prosto je nezamislivo iz ovog ugla da su tu stranku 1989. godine osnovali najškolovaniji disidenti i akademici...
 
Vremenom TZV negativna selekcija, jer su se laktali oni koji nisu sposobni ni za sta drugo osim da se laktaju i galame... i kraj.
 
tragac":3ezsp5zf je napisao(la):
đilasov najveći promašaj su destrukcija bulevara i podzemni kontejneri.
I Bus plus, maketa Terazija, prodaja alkohola posle 22. Sve potezi koji su rađeni radi nečije finansijske koristi a ne u korist građana što mu je bio posao.

Pored mnogo putera na glavi i neznanja, Đilas je milion puta sposobniji i pošteniji od skakavaca koji su došli posle njega. A boga mi i od ostalih konkurenata koji se sada pominju.
To više govori o njima a ne o njemu.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=484165#p484165:og9cej1n je napisao(la):
duke23 » Sre Okt 11, 2017 3:28 pm[/url]":og9cej1n]
tragac":og9cej1n je napisao(la):
đilasov najveći promašaj su destrukcija bulevara i podzemni kontejneri.
I Bus plus, maketa Terazija, prodaja alkohola posle 22. Sve potezi koji su rađeni radi nečije finansijske koristi a ne u korist građana što mu je bio posao.

Pored mnogo putera na glavi i neznanja, Đilas je milion puta sposobniji i pošteniji od skakavaca koji su došli posle njega. A boga mi i od ostalih konkurenata koji se sada pominju.
To više govori o njima a ne o njemu.

Posle ovakvog hvalospeva potpuno sam siguran da neću glasati za Đilasa tajkuna. Tajkunima je mesto u zatvoru!
 
Hahhahahaaaa
Kako jadno

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
I neglasanje je glasanje.

Ja čekam ponudu, za sada računam na Belog, Đilas verovatno vaga šta može da izgubi i mislim da od njegove kandidature nema ništa.
Ako ne izađeš i skakavci ostanu na vlasti deo odgovornosti je i na tebi. Nek svako radi ono što misli da je najbolje.

E, ako niste primetili dobijamo "novi park" na Ušću sa sve gondolom i parkingom.
 
@duke 23
O čemu ti pričaš, čoveče?! Rekao sam da NEĆU GLASATI ZA ĐILASA TAJKUNA. To ne znači da neću izaći na izbore. I nemoj meni da prebacuješ krivicu jer i za ovu SIENSI ekipu ne bi glasao ni u ludilu, kao što nisam ni 2012, 2014. i 2016. god.
 
Vrh