Šta je novo?

Gradski izbori 2018.

Razumi ih Dule, ipak je Beograd centar galaksije i najveća i najvažnija ljudska naseobina pa treba vremena dok se stotine vladajućih partija i krugova moći uaglase i odaberu najkompetentnije, najpoštenije i najsposobnije ljude za sve te funkcije...


A što se tiče prostesta ma ja sam siguran da su sve to obični građani u prolazu koji su došli da nagrde Đilasa i pohvale Vesića i da nema nikakve veze sa SNS. :kk:
 
Bender Rodriguez":3431tvsg je napisao(la):
Razumi ih Dule, ipak je Beograd centar galaksije i najveća i najvažnija ljudska naseobina pa treba vremena dok se stotine vladajućih partija i krugova moći uaglase i odaberu najkompetentnije, najpoštenije i najsposobnije ljude za sve te funkcije...

Dok se fino i lepo međusobno ne dogovore oko podele plena - nema ništa.
 
Zalutah na ovu temu skroz slucajno...zna li se kada istice rok do kada treba da bude poznat novi kradonacelnik?
 
Ako je gradski parlament konstituisan, mislim da je trenutak da se ova tema "zaključa".
 
Nije, ovde možemo da pratimo rad gradskog parlamenta do sledećih izbora.

Vole ljudi da pričaju o politici, pa bolje ovde nego u drugim temama.
 
astrodule":27mtsy1a je napisao(la):
Plen se podeli za jedno popodne.

Neka dele oni plen, ali neka i rade nešto za Grad i građane.

Gospoda lopovi imaju običaj da sve što rade - rade isključivo u svoju korist, a na tuđu štetu.
 
Taman da ispratimo sta su sve izobecavali a sta uradili
 
Sta bi sa onih 100 milona dinara gradjani biraju da se gradi radi jel gdje prezentovano sta je uradjeno promaklo mi Trebalo je valjda minimum jedan projekat po opstini
 
Још 12 дана до истека рока за избор Градоначелника. На кога типујете?

Претражујем вести на интернету и наилазим на један чланак, и мада је тако нешто и најављивано питам се да ли је то могуће:

https://www.intermagazin.rs/saznajemo-goran-vesic-novi-gradonacelnik-beograda/

До истека законског рока за избор градоначелника Београда остало је још десетак дана, али је Александар Вучић, према информацијама Интермагазина, већ донео одлуку ко ће наследити Синишу малог. Ради се о Горану Весићу, садашњем градском менаџеру.

У оптицају су била имена Ирене Вујовић и др Зорана Радојичића али Весић је превагнуо. Извор Интермагазина тврди да је Вучићева одлука у датим околностима рационална, посебно након што је постало извесно да Синиша Мали иде у Владу на место министра финансија. У постојећој кадровској констелацији Српске напредне странке Вучић нема личност која боље познаје функционисање Београда од Горана Весића. Доктор Радојичић остаје у сфери спекулације, као кандидат који би могао да замени Златибора Лончара, на месту министра здравља.

Иначе, Горан Весић је човек од великог Вучићевог поверења, скупа су студирали али упркос великих политичких супростављања и сударима странака којима су припадали (Српска радикална странка и Демократска странка) њих двојица приватно никада нису прекидали односе. Весић је пред напуштање ДС-а покушао да убеди тадашњег председника Драгана Ђиласа на велике промене унутар странке, модификовање страначког програма, промену стратегије деловања на терену, и слично, али није успео. Убрзо након тога пришао је напредњацима, учланио се у ту партију и дочекао да га Вучић постави за градског менаџера.

извор: Интермагазин (? не делују ми поуздано)
 
Иначе, Горан Весић је човек од великог Вучићевог поверења, скупа су студирали али упркос великих политичких супростављања и сударима странака којима су припадали (Српска радикална странка и Демократска странка) њих двојица приватно никада нису прекидали односе.

Velika većina aktera sa ove tzv. političke scene nikada nije prekidala međusobne odnose, pošto se radi o jednoj te istoj "burazerskoj ekipi", a to znači da su sektaški i lični interesi prioritetni.

Ne tipujem ni na koga, jer je apsolutno svejedno ko će se od njih zadesiti na tom mestu.
 
Мислим да највећи број текстова о Весићу као градоначелнику гура сам Весић или њему блиски људи преко званичних и незваничних канала како не би испао из фокуса. То се може видети по броју медијских појављивања у последња два месеца и огромном броју најава различитих радова по граду.

Негде се те објаве, по мојој процени, потплате надлежном уреднику а негде се по пријатељско-партијским и сличним линијама прогурају. Остали само преузимају вести.
 
Cедница градског парламента, на којој ће се бирати нови градоначелник Београда, одржаће се у четвртак 7. јуна, сазнаје Танјуг.

Очекује се да ће претходно бити одржана седница Председништва Српске напредне странке, али тачно када још није познато. (Танјуг)

Sve je to moglo da se završi nedelju dana posle objavljivanja zvaničnih rezultata.

Ovako (pretpostavljam) koriste zakonske okvire da što duže vladaju jer verujem da se izbori zakazuju sa rokom koji počinje od zvaničnog početka rada parlamenta.
 
astrodulence, ne gnjavi već napiši ko je gradonačelnik. Sramota je da sam baš toliko neobaveštena.
169055031.gif
 
Ko god da bude, Vesić će se za sve pitati.

Ja sam uveren da je Vesić budući kradonačelnik, jer se baš mnogo pojavljuje u medijima.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=542552#p542552:1futy1mf je napisao(la):
astrodule » Пон Јун 04, 2018 10:53 am[/url]":1futy1mf]Ko god da bude, Vesić će se za sve pitati.

Ja sam uveren da je Vesić budući kradonačelnik, jer se baš mnogo pojavljuje u medijima.

хехе крадоначелник, одлична ти је ова :lool:
 
Сматрам ово поузданим пошто Блиц има контакте у СНС-у, или пак беже обрнуто, али изађе на исто.
 
Vesic?!
e853876a21631befd0d0c43e5c92eb68.jpg


Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока
 
ахахаха, и ја сам јутрос у блицу направио снимак текста где га наводе као градоначелника, циркус.
 
Vrh