Šta je novo?

Gradske linije javnog saobraćaja - Predlozi, rešenja

504 не иде више Испод тунела него тунелом Стражевица. Хвала СЈП што су одсекли неколико кућа од градског превоза и што су нас обавестили.
 
Не видим поенту промене трасе ако 47Н нормално иде туда и нема никакве разлике.
 
47N se provlaci kroz one katakombe? Ne verujem

Tu su radovi na putu na potezu od racvanja puta za tunel i puta ispod tunela celom duzinom ulice(sad vidim da se zove Sretena Popovica u prvom delu, pa posle 13. oktobra) do raskrsnice sa Palih boraca. Najavljivani su radovi jos dok su svi busevi isli tuda, dok nadvoznjak nije bio gotov. Ta ulica nije renovirana 30 godina. Nadam se i postavljanju adekvatnih bankina, posto sam jednom prilikom posvedocio da je nocu momku sa devojkom koji je tuda prolazio prvi put, auto proklizao i uleteo u siblje bukvalno iznad tunela gde izlazi pruga iz Jajinaca. Verujem i da je putnicima 504 zesci smor da kruze kroz Resnik kao kisa oko Kragujevca dok je situacija ovakva
 
На сајту СЈП стоји да 504 иде тунелом а 47Н кроз катакомбе.
 
Ne prolazi sigurno, ne moze onde autobus da se provuce, sad sam prosao kroz tunel

Verovatno nekom specijalacu nije kliknulo da postoje i nocne linije
 
504 не иде више Испод тунела него тунелом Стражевица. Хвала СЈП што су одсекли неколико кућа од градског превоза и што су нас обавестили.
To ti je zato što je izmena zbog radova u Sretena Popovića produžena do završetka radova. 👇

 
 
Нешто сумњам да ће ова одлука пасти пре избора, али ипак причамо о СНС вељестручњацима.
 
Све у свему, град који тобож хоће да изгради метро, није способан да иоле пристојно организује ни главни метод превоза који тренутно има.

А, секта се све више опушта, мени је овај чин пуцање у ногу зато што грађанство из тих делова града већински њих подржава. Даће бог да се освесте мало и да виде како их третирају.
 
Sad mi nešto pade na pamet. Kako je linija 26L je produžena do okretnice na Cvetanovoj ćupriji zbog radova, da li bi bilo izvodljivo i koliko bi bilo potrebe za jednom od tri varijante:

1. Da linija nakon radova nastavi da saobraća do okretnice u Cvetanovoj ćupriji
2. Da linija postane kružna koja bi od okretnice u naselju Padina produžavala ulicama Tome Zdravkovića i Cvetanovom ćuprijom do okretnice Medaković III i dalje redovnom trasom linije 26L
3. Da linija od okretnice Medaković III bude produžena za jednu stanicu i da se okreće na parkingu koji trenutno nije asfaltiran

Parking 26L.jpg
 
Ako misliš na okretnicu u naselju Padina, da ona je u ulici Veselina Čajkanovića.
 
Pri samom vrhu V.Čajkanovića ima ozbiljna uzbrdica, iskreno me strah kad pomislim krcate 26l kombije kako je prolaze imajući u vidu održavanje vozila.
 
Јел ово неки баг на сајту секретаријата?
IMG_20240318_113615.jpg
 
Увек ме изненаде својим имбецилијама. Чему оваква кретенска расподела? Чему ове зоне 1 и 2 које се пешице прелазе за 15 минута?
 
Kako nisu? Pa videli su ih prilikom sadnje drveća u školskim dvorištima i prilikom obilaska radova na renoviranju i svečanom otvaranju renoviranih škola. :D
 
Ulećem malo kao padobranac na ovu temu. Već mesecima rpijavljujem ne rade časovnici u vozilima i na kraju sam ih iz zezanja pitao da li treba da prijavim svako vozilo u kojem sat ne radi i oni su mi odgovorili potvrdno.

Одговор Сек. за јавни превоз у вези пријаве дисплеја у возилима градског превоза: Поштовани,

Захваљујемо Вам се на обраћању, уз напомену да је потребно да прецизирате ИД бројеве возила са наведеним проблемом, како бисмо могли да реагујемо по притужби.

С поштовањем,

Секретаријат за јавни превоз

Da li neko ima spisak ID brojeva svih autobusa, još bolje po pogonima?
 
Vrh