Šta je novo?

Gradske linije javnog saobraćaja - Predlozi, rešenja

Zavisi od toga šta oni smatraju pod ID brojem, ali pretplstavljam da je to kod privatnika ovo:
Screenshot_20240323_134326_Gallery.jpg


A Kod GSP-a, na garažni broj se ispred lepi 9tka, na tramvaje i trole 8mica.
 
Ulećem malo kao padobranac na ovu temu. Već mesecima rpijavljujem ne rade časovnici u vozilima i na kraju sam ih iz zezanja pitao da li treba da prijavim svako vozilo u kojem sat ne radi i oni su mi odgovorili potvrdno.



Da li neko ima spisak ID brojeva svih autobusa, još bolje po pogonima?
Na turskim busevima sam namestiš, imaju dva dugmenceta... Ja redovno nameštam u BMC-ovima :D
 
Зар није логичније да се расправа о линијама и могућности реорганизације, која се тренутно води паралелно на 3 теме: Трамваји, Тролејбуси и Аутобуси, води овде, а тамошњи простор остави за возила?
 
Od drugara koji živi u onom novom vojno-pandurskom naselju na Novoj Galenici čuh da su pisali peticiju za uvođenje nove linije ka Prokopu autoputem i da su valjda to odobrili. Narednih dana treba da dođu iz sekretarijata u naselje i objave to i valjda još neke linije će da sprovedu da kruže oko naselja dok se ne uradi planirana okretnica u naselju. Po informacijama koje je neko objavio u grupi naselja, ta organizacija će da krene do kraja aprila.
Sad ne znam koje to linije mogu da budu, da li će da izmeste okretnicu 84 i 612 iz centra Galenike, ili će i 17 dovući tu.
 
Od drugara koji živi u onom novom vojno-pandurskom naselju na Novoj Galenici čuh da su pisali peticiju za uvođenje nove linije ka Prokopu autoputem i da su valjda to odobrili. Narednih dana treba da dođu iz sekretarijata u naselje i objave to i valjda još neke linije će da sprovedu da kruže oko naselja dok se ne uradi planirana okretnica u naselju. Po informacijama koje je neko objavio u grupi naselja, ta organizacija će da krene do kraja aprila.
Sad ne znam koje to linije mogu da budu, da li će da izmeste okretnicu 84 i 612 iz centra Galenike, ili će i 17 dovući tu.
Ili ide nova linija za Strelu😍
 
Ili će biti 17 produžena, kao što je najvljivano ranije ili će biti 608 ili će biti i 17 i 608. :D

P. S.
Sad skontah da bi mogla i 18 da bude u igri, jer ona ide autoputem više nego 17.
 
Иде нова линија зна се већ коме а очекујем да 17 пребаце доле.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Можда и не 608,јер та нова линија не иде кроз сурчинску општину, стварно би глупо било да буде 608.Предлагао сам раније линију Кумодраж - Блок 70 која би ишла целом дужином Војводе Степе на Аутокоманди на аутопут до Антифашистичких борби где би се уклапала са 67,то не би било лоше да се размотри.
 
Може та нумерација.Нумерацију 701 никако не дирати,то оставити ако једног дана буде успостављена линија до Старе Пазове или Бановаца по специјалном уговору.
 
Za novo naselju u Galenici,produziti 17.
707 da ne ide tom ulicom Galenike gde ide sad, nego s one druge strane gde se ide ka Pupinovom mostu gde bi tu kod tog semafora skrenuo desno ka gradu.I naravno tu za novu trasu,staviti stajalista.Dok onom ulicom gde sad ide,staviti 703 da prolazi.
 
Kada bi tako uradili, odmah bi se pobunili stanovnici Altine i Male pruge, jer je 707 preusmerena da ide tuda kako bi se dobila veza sa centrom.​
 
707 bi prolazio kroz Altinu, al ne kroz onu ulicu kod Galenike,gde sad ide.To sam i objasnio gde bi isla umesto sadasnje trase sto se tice Galenike.
 
И на 53. Могао би неки у 23:50 са Зелењака и на 56 да се покрије све.
 
Isto kao što linija 34 ima vikendom kasniji poslednji polazak sa Senjaka i to za 20 minuta.
 
И на 53. Могао би неки у 23:50 са Зелењака и на 56 да се покрије све.
Izgleda da se ipak radi o grešci na sajtu sekretarijata. Kako čujem greška je i za prethodno pomenuti polazak za 611 u 00:00 sa keja vikendom, koji po turažama u Streli ne postoji.
 
Od drugara koji živi u onom novom vojno-pandurskom naselju na Novoj Galenici čuh da su pisali peticiju za uvođenje nove linije ka Prokopu autoputem i da su valjda to odobrili. Narednih dana treba da dođu iz sekretarijata u naselje i objave to i valjda još neke linije će da sprovedu da kruže oko naselja dok se ne uradi planirana okretnica u naselju. Po informacijama koje je neko objavio u grupi naselja, ta organizacija će da krene do kraja aprila.
Sad ne znam koje to linije mogu da budu, da li će da izmeste okretnicu 84 i 612 iz centra Galenike, ili će i 17 dovući tu.

I ljudi na Novoj Galenici će dobiti liniju do Prokopa pre nas na Voždovcu, jezivo..

Nama je suđena jedino linija do železničke u Maloj Krsni..
 
Vrh