Šta je novo?

Gradska magistralna saobraćajnica Novi Beograd - Surčin

Sad sam prošao od Uba ka Beogradu. Naravno da aplikacija trenutno laže, jer i dalje stoje Jersey barijere, ali sada na silasku sa Miloša Velikog na obilaznicu imaju radovi: radnici skidaju horizontalne oznake koje su do sada stajale. Koristi se samo zaustavna traka.

Kako misliš skidaju horizontalne oznake?
 
Nek se spremi hor Surčinskih dečaka.
Screenshot_20230331_163227_Instagram.jpg
 
Kako misliš skidaju horizontalne oznake?
Ili se skidaju (odlepljuju) ako su lepljene oznake u pitanju, a ako su farbane, onda se najverovatnije struže (ne prefarbavaju se sivom bojom kao na nekim mestima po gradu). Mada, videvši da su oznake na nekim mestima kao bela pucketava zaštitna folija, cenim da su oznake lepljene. Pogledati fotografije na prethodnim stranama ako nije jasno ovo za pucketave folije.​
 
Malo sam off topic ali vezano za novu saobracajnicu, jako me zanima hoce li se na njoj otvoriti neki novi salon, hiper maket, trzni centric i slicno, jer uz put ima dosta praznina. Ono sto je sigurno bice jos neka pumpa, nekako je logicno.
Колико сам разумео, они баш то и хоће. Национални стадион, сајам, свашта би они ту да ставе и себи ослободе простор у центру за станоградњу.

Послато са M2101K6G помоћу Тапатока
 
И испада само да им остаје оно мало парче од овог кружног тога, горе уз Бежанију и иза гробља до кванташа, да повежу магистралну обилазницу борчанског моста са овим чвориштем ка Милошу великом?

Ваљда то неће бити толики проблем?
4842c6a538124b425a68fa7b96c9fcf6.jpg


Послато са M2101K6G помоћу Тапатока
 
И испада само да им остаје оно мало парче од овог кружног тога...
Vidiš druže, pratim forum od 2010. i mnogo je karaktera za pisanje teksta potrošeno i čini mi se da je to malo veliko kao Rusija, što bi rekao Bajaga. Mnogo dugo se ta koska glođe. A i nastaviće se glodanje, još sada kada kroz Tošin bunar i JG poraste saobraćaj za mnogo procenata, a niti ima veze taj kružni tok-Kvantaš, a ni produžetak Evropske i Japanske do Đ. Stanojevića niti probijanje nasipa kod Bulevara umetnosti nije izvesno, pa će onda ove dve osovine da dođu u stanje pred pucanje. Stara fora vlasti u Srbiji, rešiš jedan problem, otvoriš dva.
 
И испада само да им остаје оно мало парче од овог кружног тога, горе уз Бежанију и иза гробља до кванташа, да повежу магистралну обилазницу борчанског моста са овим чвориштем ка Милошу великом?

Ваљда то неће бити толики проблем?
4842c6a538124b425a68fa7b96c9fcf6.jpg


Послато са M2101K6G помоћу Тапатока
Eeeee... To što malo fali, to devojci sreću kvari.
 
Predsednik Srbije prisustvovaće sutra ceremoniji otvaranja deonice Novi Beograd – Surčin autoputa "Miloš Veliki“.

Nemoj politiku na forum i izgradnju...

Ja idem sutra da se vozim gore dole, da slavim pobedu pored tolikih neprijatelja Srbije, da trubom trubim, da se radujem! Živela Srbija!
 
Ajde da kažem i ovo, omladini što se overdozira veselim tv kanalima i "hejteri" joj radost kvare :

Niko ovde nije previše kritičan, niko ne mrzi našu i vašu Srbiju, samo nema(mo) stomak da isto palamudjenje i manipulaciju, iz istih usta vašeg heroja ili poslodavca, sluša 10^3 put. Ista matrica, ista priča, isto osljarenje u realnosti. Samo cena ovih projekata nije ista, gazi suvereno inflaciju u zoni evra, raste kao privredni rast, verzija sa tv.

I tako vam, deco moja, nastane impuls za povraćanje...
 
Srecom pa taj deo Beograda, oko tih zgrada, ima bas dosta parking mesta, narucito oko autobuske okretnice.
 
Vrh