Šta je novo?

Gornji grad - Zemun [Stambeni kompleks]

Ja samo ne bih voleo da dobijemo ključeve tamo negde u junu/julu mesecu... jer tada počinje sezona godišnjih odmora i za sve nas koji vraćamo PDV to može da bude prava noća mora... čekamo 45 dana na novac pa dok se opremi stan eto nam septembra...

Ovo je najgori mogući scenario ali u uvom trenutku mi sve deluje kao da će biti tako... daj bože da nisam u pravu.
 
Obostrani javašluk se nastavlja, sindikat je imao sastanak danas, a saopštenje sutra:
"Po jučerašnjoj odluci štrajkačkog odbora, danas je održan sastanak predsednika sindikata RGZ-a sa predsednicima sindikalnih centrala. Na sastanku je napravljen plan daljih aktivnosti, o čemu će te biti detaljno obavešteni sutrašnjim saopštenjem."
 
Moze li neko da me uputi gde da nadjem sve potrebne informacije oko povracaja poreza. Veliko hvala unapred!

P.s sve sto sam trazila deluje da nije aktuelno.
 
Da li je nekome banka prihvatila izvod iz katastra koji je Merin dostavio datiran na 16.01.2019?
 
Najnoviji info: dobre vesti donekle- ipak se razmislja o rampi ispred lamele 3 za parking mesta, i o dvoristu za stanare, ili cemo deliti pola sa vrticem ako oni hoce tako, a u slucaju da oni nece onda ce celo dvoriste biti nase! Lose je sto i dalje ne mogu da verujem, onaj ko je kupio parking mesto klackalicu uzassss... ja kada sam za to pitala kada sam kupovala stan rekli su da je super i nebitno dal je gore ili dole, e sada se to promenilo kad je gotovo i meni su lepo dali donji deo gde je visina verovali ili ne 1.60m :oops: !!! Pa ti uparkiraj auto tu, sjajnooo!!!!!
 
To je nemoguce. Nije da sam nesto upoznat sa propisanom visinom parking mesta, ali da ovakav projekat sebi dozvoli tako nesto, to prosto ne moze. Ipak mislim da postoje neki standardi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Većina sedana i hečbekova, čak i do D segmenta je dosta niža od tih 1600mm. SUV i krosoveri već ne mogu tu da stanu. Nemam u mejlovima dimenzije, samo nosivost do 2000kg i garanciju od 2 godine.

Kada sam ja kupovao bilo je klackalica ili ništa.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nama su rekli da je visina donjeg nivoa klackalice 1.65. Tu mogu da stanu i neki od SUV modela ( Sportage, 3008, Qashqai)
 
Znate kako to malo izgleda uzasss... a kao gornji nivo je 2m :roll:
 
Saska":3kqlkmvo je napisao(la):
Znate kako to malo izgleda uzasss... a kao gornji nivo je 2m :roll:
Potpuno se slazem. Ako je stvarno 165, ja svoj automobil tu ne mogu da parkiram. Ko je odgovoran? Gde je specifikacija za to uz ugovor? Otkud znam da li je mesto gore ili dole? Gde to pise?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=615150#p615150:rltavo37 je napisao(la):
Filipini » Uto Apr 09, 2019 9:24 pm[/url]":rltavo37]
Saska":rltavo37 je napisao(la):
Znate kako to malo izgleda uzasss... a kao gornji nivo je 2m :roll:
Potpuno se slazem. Ako je stvarno 165, ja svoj automobil tu ne mogu da parkiram. Ko je odgovoran? Gde je specifikacija za to uz ugovor? Otkud znam da li je mesto gore ili dole? Gde to pise?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kazem vam da mi je danas tako receno, i to 160 cm. U ugovoru nigde tako ne pise, vec pise da je do 2000 kg nosivosti nisam bas sigurna al za visinu znam da ne pise! I kako sam ja mogla da znam dal mi je gore ili dole parking mesto, strasno koji propust! Jos sam i slikala i dalje ne verujem!
 
Nama su rekli da je gornje 2m, donje 1.65 ali da nije moguce uzeti samo gornje mesto. I zasto nisu oba npr po 1.80 onda?
 
Saska":3grexh2l je napisao(la):
Najnoviji info: dobre vesti donekle- ipak se razmislja o rampi ispred lamele 3 za parking mesta, i o dvoristu za stanare, ili cemo deliti pola sa vrticem ako oni hoce tako, a u slucaju da oni nece onda ce celo dvoriste biti nase! Lose je sto i dalje ne mogu da verujem, onaj ko je kupio parking mesto klackalicu uzassss... ja kada sam za to pitala kada sam kupovala stan rekli su da je super i nebitno dal je gore ili dole, e sada se to promenilo kad je gotovo i meni su lepo dali donji deo gde je visina verovali ili ne 1.60m :oops: !!! Pa ti uparkiraj auto tu, sjajnooo!!!!!
A jel ideja da se ogradi sa obe strane prolaz oko lamela? Nisu vam nista detaljnije rekli?

Pozdrav...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=615159#p615159:2f9bnjk2 je napisao(la):
qvarky » Uto Apr 09, 2019 10:22 pm[/url]":2f9bnjk2]Nama su rekli da je gornje 2m, donje 1.65 ali da nije moguce uzeti samo gornje mesto. I zasto nisu oba npr po 1.80 onda?
Pa tako je slazem se... barem da je onda isto!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=615154#p615154:1w3rblj6 je napisao(la):
Saska » Uto Apr 09, 2019 7:53 pm[/url]":1w3rblj6]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=615150#p615150:1w3rblj6 je napisao(la):
Filipini » Uto Apr 09, 2019 9:24 pm[/url]":1w3rblj6]
Saska":1w3rblj6 je napisao(la):
Znate kako to malo izgleda uzasss... a kao gornji nivo je 2m :roll:
Potpuno se slazem. Ako je stvarno 165, ja svoj automobil tu ne mogu da parkiram. Ko je odgovoran? Gde je specifikacija za to uz ugovor? Otkud znam da li je mesto gore ili dole? Gde to pise?




Sent from my iPhone using Tapatalk
Kazem vam da mi je danas tako receno, i to 160 cm. U ugovoru nigde tako ne pise, vec pise da je do 2000 kg nosivosti nisam bas sigurna al za visinu znam da ne pise! I kako sam ja mogla da znam dal mi je gore ili dole parking mesto, strasno koji propust! Jos sam i slikala i dalje ne verujem!

Može li slika da vidimo kako to izgleda...?

Kada sam se ja pre par meseci raspitivao rečeno mi je da je ostalo slobodnih klackalica samo u lameli 6 i to na donjem nivou... max visina 160/165cm do 2000 kg težina po ceni od 6.500 EUR. Dimenzije ne znam... Kontam da ko je imao mogućnost da bira izabrao je gornji nivo jer je visina veća. Ali mislim sa staje tu većina kola kao što je neko od komšija rekao tako da nemojte se sekirati... biće to sve ok.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=615216#p615216:7cbswud3 je napisao(la):
Johnny84 » Sre Apr 10, 2019 6:43 am[/url]":7cbswud3]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=615154#p615154:7cbswud3 je napisao(la):
Saska » Uto Apr 09, 2019 7:53 pm[/url]":7cbswud3]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=615150#p615150:7cbswud3 je napisao(la):
Filipini » Uto Apr 09, 2019 9:24 pm[/url]":7cbswud3]
Saska":7cbswud3 je napisao(la):
Znate kako to malo izgleda uzasss... a kao gornji nivo je 2m :roll:
Potpuno se slazem. Ako je stvarno 165, ja svoj automobil tu ne mogu da parkiram. Ko je odgovoran? Gde je specifikacija za to uz ugovor? Otkud znam da li je mesto gore ili dole? Gde to pise?




Sent from my iPhone using Tapatalk
Kazem vam da mi je danas tako receno, i to 160 cm. U ugovoru nigde tako ne pise, vec pise da je do 2000 kg nosivosti nisam bas sigurna al za visinu znam da ne pise! I kako sam ja mogla da znam dal mi je gore ili dole parking mesto, strasno koji propust! Jos sam i slikala i dalje ne verujem!

Može li slika da vidimo kako to izgleda...?

Kada sam se ja pre par meseci raspitivao rečeno mi je da je ostalo slobodnih klackalica samo u lameli 6 i to na donjem nivou... max visina 160/165cm do 2000 kg težina po ceni od 6.500 EUR. Dimenzije ne znam... Kontam da ko je imao mogućnost da bira izabrao je gornji nivo jer je visina veća. Ali mislim sa staje tu većina kola kao što je neko od komšija rekao tako da nemojte se sekirati... biće to sve ok.
Tako je, nema potrebe sad razbijati glavu oko toga, biće vremena ... kad se izlazi iz automobila :D
 
Koliko treba vremena da se klackalica podigne i dodje do auta?
 

Izgleda fenomenalnoooo!!!!!
Bravo komsija udaracemo glavu kad se parkiramo, OMG!!!! :D sto je najgore pd svega imala sam mogucnosta tada da biram i uvale mi ovo, ja ne verujem i to me sada najvise nervira!!!!!meni su rekli ma nebitno dal si gore ili dole, isto je!
 
GLUPAAAAA KLACKALICA, ovo nema ni u jednom iole lepsem kompleksu, svuda su normalna parking mesta!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=615230#p615230:34lyqky7 je napisao(la):
Saska » Sre Apr 10, 2019 9:07 am[/url]":34lyqky7]GLUPAAAAA KLACKALICA, ovo nema ni u jednom iole lepsem kompleksu, svuda su normalna parking mesta!
Parking mesta sa klackalicom se nalaze samo u petoj i šestoj lameli?
Visina od 165cm donjeg dela klackalice je neki standard kod svih klackalica za stambene objekte.
 
Meni iskreno ovo nije jasno. Mislio sam da postoji pesacki prolaz pored te klackalice, pa ce neko ko je visok 185cm izaci iz auta i biti pored te skalamerije i moci da hoda uspravno.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=615240#p615240:10kep76k je napisao(la):
darkot » Sre Apr 10, 2019 10:59 am[/url]":10kep76k]Meni iskreno ovo nije jasno. Mislio sam da postoji pesacki prolaz pored te klackalice, pa ce neko ko je visok 185cm izaci iz auta i biti pored te skalamerije i moci da hoda uspravno.
Tako je, i ja sam to mislila! Definitivno cemo za te pare udarati glavom u ovu gornju skalameriju sto je po meni neprijvatljivo! Ja ovde necu parkirati i zavlaciti se ni u ludilu, neka vide sta su ovo napravili!
 
Vrh