Šta je novo?

Gornji grad - Zemun [Stambeni kompleks]

Da li postoji rampa za kolica na ulazima u zgradu? Nekako mi ulaz sa ovih desetak stepenika deluje usko, a i na renderu ne vidim da postoje rampe.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=520632#p520632:1rmzn60o je napisao(la):
Duksi1970 » Sre Feb 28, 2018 1:47 pm[/url]":1rmzn60o]Kolika je overa predugovora kod notara?

200e overa predugovora i kasnije jos 200e za ugovor
 
Duksi1970":15thkecp je napisao(la):
Kolika je overa predugovora kod notara?
Meni su naplatili 17000 i kusur za predugovor, a toliko će još biti i za ugovor.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=520659#p520659:dynjqcg5 je napisao(la):
mikelebre » Sre Feb 28, 2018 2:48 pm[/url]":dynjqcg5]
Duksi1970":dynjqcg5 je napisao(la):
Kolika je overa predugovora kod notara?
Meni su naplatili 17000 i kusur za predugovor, a toliko će još biti i za ugovor.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
I racunajte jos toliko za overu zalozne izjave, za one koji uzimaju stambeni kredit :wink:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=520659#p520659:2e03usum je napisao(la):
mikelebre » Sre Feb 28, 2018 2:48 pm[/url]":2e03usum]
Duksi1970":2e03usum je napisao(la):
Kolika je overa predugovora kod notara?
Meni su naplatili 17000 i kusur za predugovor, a toliko će još biti i za ugovor.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

jel to standardna tarifa ili zavisi od vrednosti ugovora.
 
da li zna neko kolika je visina od prizmlja do prvog sprata . Na kojoj je visini terasa na prvom spratu?
 
Ne znam tacnu visinu, ali uzivo mi deluje preko dva metra (u L3)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Duksi1970":3mzh6put je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=520659#p520659 je napisao(la):
mikelebre » Sre Feb 28, 2018 2:48 pm[/url]":3mzh6put]
Duksi1970":3mzh6put je napisao(la):
Kolika je overa predugovora kod notara?
Meni su naplatili 17000 i kusur za predugovor, a toliko će još biti i za ugovor.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

jel to standardna tarifa ili zavisi od vrednosti ugovora.
Ne znam, iskreno, ali moguće da zavisi od vrednosti stana. Mada notarima je isti posao da overe ugovor za stan od 50000 i za stan od 100000, ne znam što bi bilo skuplje za skuplji stan, ali... Srbija :)

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Overa kupoprodajnog ugovora kod notara zavisi od trzisne vrednosti predmeta (u ovom slucaju stana), s tim da kada se overava predugovor i ugovor kod istog notara, u praksi oni racunaju to kao jedan ugovor pa se polovina placa po zakljucenju predugovora, a druga pri zakljucenju ugovora...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima li neko nekih novosti u vezi ocekivanog termina zakljucenja predugovora za preostale lamele?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Izgleda da smo svi na stand-by modu...čekamo da nas pozovu...ja verujem da će to biti uskoro, šta više možda čak i sl. nedelje...
 
Ja cekam za 3, ne znam po kom redu idu imajuci u vidu da 1. Nije pocela sa izgradnjom


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Johnny84":2xr4dp9d je napisao(la):
Izgleda da smo svi na stand-by modu...čekamo da nas pozovu...ja verujem da će to biti uskoro, šta više možda čak i sl. nedelje...


Hvala za info


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Trecelice":3ho9sezl je napisao(la):
Ja cekam za 3, ne znam po kom redu idu imajuci u vidu da 1. Nije pocela sa izgradnjom


Sent from my iPhone using Tapatalk
Lamelu 1 još uvek nisu počeli, ali smo mi iz L1 odavno potpisali predugovor i platili 10%. Izgleda da potpisivanje ide redom L1, L2, sad će valjda L3.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
mikelebre":11qgqse8 je napisao(la):
Trecelice":11qgqse8 je napisao(la):
Ja cekam za 3, ne znam po kom redu idu imajuci u vidu da 1. Nije pocela sa izgradnjom


Sent from my iPhone using Tapatalk
Lamelu 1 još uvek nisu počeli, ali smo mi iz L1 odavno potpisali predugovor i platili 10%. Izgleda da potpisivanje ide redom L1, L2, sad će valjda L3.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk


Mikelebre, znaci L1 i L2 su “potpisane”?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Trecelice":25tehaxf je napisao(la):
mikelebre":25tehaxf je napisao(la):
Trecelice":25tehaxf je napisao(la):
Ja cekam za 3, ne znam po kom redu idu imajuci u vidu da 1. Nije pocela sa izgradnjom


Sent from my iPhone using Tapatalk
Lamelu 1 još uvek nisu počeli, ali smo mi iz L1 odavno potpisali predugovor i platili 10%. Izgleda da potpisivanje ide redom L1, L2, sad će valjda L3.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk


Mikelebre, znaci L1 i L2 su “potpisane”?


Sent from my iPhone using Tapatalk
L1 sigurno, pošto sam ja L1, a mislim da su mi tad iz Merina rekli da se potpisuje za L1 i L2.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
:) Mi čekamo za L5...nadamo se da će nas uskoro pozvati...danas sam se provozao do Zemuna i vidim da baš lepo napreduju radovi... :) neke lamele malo zaostaju ali to je prema rečima jednog od inženjera zbog garaže, kako se koji deo završi, odmah se dižu spratovi, lamele 4 i 5 zaostaju jer imaju auto-liftove...
 
Sto se brzine gradnje tice, sve pohvale (cini mi se i ozbiljnosti gradnje bar po recima drugih ljudi koji se malo bolje razumeju) ... samo da vreme posluzi


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako napreduje potpisivanje predugovora?Šta se desava na gradilištu? Niko ništa ne piše
 
žake":nei002yo je napisao(la):
Kako napreduje potpisivanje predugovora?Šta se desava na gradilištu? Niko ništa ne piše

Prema poslednjim info vezano za potpisivanje, ista prica, ocekuju uskoro itd... nista konkretno... negde nesto koci, samo je pitanje sta..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vrh