Šta je novo?

Gornji grad - Zemun [Stambeni kompleks]

Johnny84":3myk898f je napisao(la):
Čekamo ponudu od Eurobanke pa ću se javiti do kraja nedelje kad je budem imao ali računaj da je kamata 2,6%...možda ne bi bilo loše da se napiše u kojoj poslovnici je uplaćen novac za predugovor jer se dešava da od poslovnice do poslovnice nemaju pojma i svi pričaju drugačije pa ne bi bilo loše za nas koje sve to čeka da ne lutamo i ne gubimo vreme i živce... Hvala unapred.
Ja sam uplatio u Eurobank poslovnici na Terazijama i verovatno sam bio prvi koji je tamo uplatio za Gornji grad, pošto su bili pogubljeni. Sat ipo je trajalo, navodno je bio neki problem sa brojem računa koji je naveden u predugovoru. Na kraju su intervenisali iz Merina i završili smo to.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Jel zna neko koje potpisao predugovor koji je proizvodjac Elektro galanterije u stanovima?

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
P.S.
cdd9066e2d284859c542517b4bed40a3.jpg
e856ea9e10ee504f4e5225a721f32f49.jpg
428be4163de53081fea0cceb9ae65ca6.jpg
4321211415446aba46e1326a57385090.jpg
 
Izgleda da je i lamela 1 konačno počela da izlazi iz zemlje.
028713164d1d26751aa947f81ea0e217.jpg


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Hoce li rusiti ovu belu “kucu”?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na lameli 1 je uradjena temeljna ploca, sad se radi oplata za zidove.

A sto se tice bele kuce izvodjac je trenutno koristi za smestaj radnika i gradjevinskog materijala.
 
Drustvo,

Imam par pitanja za vas:

1. Da li se neko od vas zalio na deo o saglasnosti o prenameni zajednickih prostorija u stambeni ili poslovni prostor (spominjano na stranama 1 i 2 ove teme)? Pretpostavljam da bi odgovor bio da je predugovor "tipski" za sve kupce.

2. U predugovoru stoji da se gradi 211 garaznih parking mesta. Ipak u planu garaze sam prebrojao 77 regularnih mesta i 12 mesta za invalide (lamele 1,2,3,4), i 37*2=74 klackalica mesta u lamelama 5 i 6. To je ukupno 163 mesta.
Da li je neko u poslednje 3 nedelje uspeo da dobije regularno parking mesto ili je stvarno istina da je sve osim klackalica rezervisano?

3. Da li je nekom potvrdjeno da ce terase na 4. spratu biti potkrivane (zemun-ac je spomenuo na strani 5)? Ja sam se raspitivao u vezi zastite protiv prokisnjavanja za stanove na 3. spratu i nisu spominjali pokrivanje terase (sto bi pretpostavljam eliminisalo taj rizik).
 
Za pitanje pod br. 1 nisam pitao, ali sam sasvim sigurwn da to ne bi dozvolili da se menja... za ostalo stvarno ne znam... dodatno me interesuje da li neko ima informacije da li su rezervisani lokali i ako jesu sta ce biti u njima?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
lasica.janko":1ff102lr je napisao(la):
Jedan od lokala (ili mozda cak i dva pa će ih spojiti) je navodno kupio MAXI.
Odlicno, hvala na info


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Krajem januara smo rezervisali garazno mesto u lameli 2, već tada je bilo relativno malo slobodnih.Na najnovijim slikama se vidi da da su pokrivene terase celom duzinom, ako se ne varam.
 
Trecelice i Žake, hvala za info. Sad sam detaljnije pogledao Jankove slike i zaista deluje da pokrivaju terasu na L2 celom duzinom.

Za lokale sam imao info od pre 2 nedelje da je Maxi zainteresovan za sva 3 lokala, ali moguce da nisu dobili sve.
 
Nema na cenu, ipak smo buduce komsije gledao sam i ja nocas, izgleda da ce biti celom duzinom (i ja sam rezervisao 3 sprat)... lepo bi bilo da bude maksi u nekom od lokala, jer koliko sam mogao videti radnjice bilo koje vrste su u dusanovoj tek...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Danas sam prosao pored gradilista i primetio da su zapoceti radovi na elektro i vodovodnim instalacijama u L2 i L3 :sesir:
 
Dobro vece, dali neko ima vise informacija o investitoru koji gradi kompleks tj. WORLD TRADE CAPITAL preduzecu? Ugovor potpisujemo sa njima a ne sa Merinom pa sam u dilemi. Nisam cula da su negde investirali ,gradili , kako stoje....?

Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
 
Adriano":1u1rjrn9 je napisao(la):
Neke osnovne informacije o firmi: APR i Bisnode
Da samo osnovno. Bas nigde se ne spominje da su uvestvovali u bilo kakvom drugom projektu ili sl. Hmm.


Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
 
kristijan":2y7k0rvp je napisao(la):
http://pretraga2.apr.gov.rs/EnterprisePublicSearch/Details/EnterpriseMembers/1507757?code=FE2C790999C45A8FCFB3F3A11078840AF3AEDBCC

Firma registrovana 2007, direktor u Srbiji je gospodja od 39 godina, a vlasnik (100% udeo), kompanija FENICOMA LIMITED. Drzava je, naravno, Kipar. A koja druga bi mogla biti. Pa neka tumaci ko kako hoce :D
Da bas tako...da ne komentarisem dalje. Zato i postavih pitanje

Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
 
Ako iz bilo kog razloga prodavac odustane vraca se kapara u duplom iznosu itd. Mene zanima, posto zivimo u drzavi koja je pravosudno na nivou Somalije, ako se nesto izjalovi ko meni garantuje da cu ja dobiti moje pare nazad? Sud? Nase sudstvo je jedna od smesnijih institucija u drzavi, ja stvarno ne mogu da se oslanjam na njih. Mozda na avion pa pravac Kipar :D
 
Hahahaha, jedino se moramo osloniti na sud u tom slucaju (ako ne bude dobrovoljno)...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vrh