Šta je novo?

Gornji grad - Zemun [Stambeni kompleks]

Wlada":e2eet84d je napisao(la):
Do sad su ispoštovali sve što su rekli. Ocenu dajemo na kraju.
Slazem se, zato sam i naveo “za sada”...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav svima,

DA l kojim slucajem znate kao ide raspored u dnevnim sobama (tu racunam i trpezariju i kuhinju) u smislu odnosa parket/plocice?

Da li ce plocice biti samo u kuhinjama, ili mozda i u trpezariji?
Da li moze da se utice na to uopste?
 
99f2938f793888809019d616ffd7b0ff.jpg


Stara slika, samo da se vidi dokle su plocice...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=591349#p591349:25ewdg1n je napisao(la):
Trecelice » Sre Dec 26, 2018 3:38 pm[/url]":25ewdg1n]
99f2938f793888809019d616ffd7b0ff.jpg


Stara slika, samo da se vidi dokle su plocice...


Sent from my iPhone using Tapatalk


hvala puno!

Razlog zasto sam pitao: u jednom od stanova na poslednjem spratu (lamela preko puta Dobanovacke, ledja uz Cara Dusana , ne znam tacno koji je broj ta lamele) kada sam bio u Oktobru, u dnevnoj sobi - koja je bila bas velika, u trpezariji kao i u kuhinji su bile plocice, a tek u ostatku dnevne sobe parket.
Sto iskren da budem, izgledalo je jako lose.
 
Ne znam da li mislite na povuceni sprati ili 3. sprat? A mozda je kupac tako zahtevao...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam video slike 2.5 stana iz lamele 4 ili 5 i tu je sve u okvirima kuhinje. Mislim da nema razloga za brigu.

Pozdrav...
 
Da li neko ima slike iz komplet zavrsenog stana? Kada sam ja razgledao svoj stan, bio je negde na 80% zavrsenosti, racunam da je sada dosta lepse :D
 
zemun-ac":169w2u5r je napisao(la):
Da li neko ima slike iz komplet zavrsenog stana? Kada sam ja razgledao svoj stan, bio je negde na 80% zavrsenosti, racunam da je sada dosta lepse :D
01fe2b070fce003aee7c63ce83ff3abc.jpg
6f1c7a2fc1a8d0aeb7558a0c1a1cbd17.jpg
e4a2a11fb6d38c44cee701150ec38d5b.jpg


Lamela 2



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo malo slika iz jednog stana od pre mesec i po dana. Ima dva tipa jednoiposobnog stana. Razlika je da jedan ima hodnik pa iz hodnika odlazis u druge prostorije i ima malo kupatilo. Drugi je veci i ulazi se pravo u dnevnu i kuhinju, stim da je kupatilo puno vece. Meni je lepsi prvi tip stana.

To je info za one koji bi jos hteli da kupe, ako uopste ima jos slobodnih stanova.
 
Da li znate, jesu li počeli da zovu stanare iz 5te i 6te lamele na pregled stanova? Da li je krenulo uređenje dvorište ili će to biti raskopano dok kanalizacija i grejanje ne budu završeni?
 
Da li neko zna na koliko procenata je sada izgradjenost?
Rekose 80 posto u januaru, ali ne znam bas...
 
Zavisi koja lamela, primera radi, L3 je sredinom decembra - zgrada bila zavrsena 95%, a stanovi 100% (iz perspektive procenitalja za kredit)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pitam iz ugla kad cemo moci da aplicitamo za kredit. ( zavrsenost mora biti veca od 80 posto celog naselja)
 
jeremija":efxakckn je napisao(la):
Pitam iz ugla kad cemo moci da aplicitamo za kredit. ( zavrsenost mora biti veca od 80 posto celog naselja)


Iz razloga sto je jedna gradjevinska za sve objekte? Pa pretpostavljam da ako vec nije onda je blizu...

Mada msm da je banci za pdobrenje kredita relevantan sam stan i objekat u kojem se nalazi...

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni su u banci rekli da procedura ne moze biti zapoceta dok se ne izmere stanovi i dobije kucni broj. Nakon toga stan gleda procenitelj i krece se u proceduru. Pretpostavljam da je za to potrebno 80% zavrsenosti celog projekta. U Merinu kazu da se 80% ocekuje u januaru...tako da, blizu smo
 
Dodeljeni su kucni brojevi (npr L3 je dobanovacka 54v)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=592386#p592386:1xe0i01w je napisao(la):
Trecelice » Ned Dec 30, 2018 10:46 pm[/url]":1xe0i01w]Dodeljeni su kucni brojevi (npr L3 je dobanovacka 54v)
Sent from my iPhone using Tapatalk

Ako smem da pitam, da li ovo znači da ste ušli u proceduru za kredit?
 
dekius":170x09vl je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=592386#p592386 je napisao(la):
Trecelice » Ned Dec 30, 2018 10:46 pm[/url]":170x09vl]Dodeljeni su kucni brojevi (npr L3 je dobanovacka 54v)
Sent from my iPhone using Tapatalk

Ako smem da pitam, da li ovo znači da ste ušli u proceduru za kredit?


Jesam, podneo sam zahtev (jos je u toku procedura za odobrenje, pa posle nkosk)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U Merinu rekose da ce prvo kontaktirati kreditne kupce kada dodje do faze da je moguce aplicirati za kredit.
Ja sam takodje lamela 3, nisu me se javljali od poziva za obilazak sto je bilo pre cca 2 meseca.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=592470#p592470:nuv6948c je napisao(la):
Ninaa » Pon Dec 31, 2018 11:09 am[/url]":nuv6948c]U Merinu rekose da ce prvo kontaktirati kreditne kupce kada dodje do faze da je moguce aplicirati za kredit.
Ja sam takodje lamela 3, nisu me se javljali od poziva za obilazak sto je bilo pre cca 2 meseca.
Isti slučaj, samo razlika u lameli - ja sam u dvojci. Dakle, čim prodje Božić jurimo Merin :).
 
Ja sam iz nekih licnih razloga pozurio da udjem u proceduru, tako da nemate zurbe, kontaktirace svakoga ponaosob... cisto da znate kako je meni receno


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=592493#p592493:1wwcqz8k je napisao(la):
Trecelice » Pon Dec 31, 2018 12:17 pm[/url]":1wwcqz8k]Ja sam iz nekih licnih razloga pozurio da udjem u proceduru, tako da nemate zurbe, kontaktirace svakoga ponaosob... cisto da znate kako je meni receno


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ok, hvala na pojašnjenju.
 
Meni su rekli da nece moci sa svima u isto vreme da sklapaju ugovore o kupoprodaji stana kada se zgrada zavrsi, nego u etapama. ( sto moze trajati mesec dana i vise)
 
Vrh