Šta je novo?

Google snima Beograd za Street View!

Evo rasporeda za snimanje ostatka Srbije.


XSLMzCi.png
 
Gugl auto još uvek snima po Beogradu, negde će zameniti slike koje smatraju da nisu dobre, a drugde snimaju na mestima na kojima prošli put nisu prošli...

Slikano pre par dana, slika nije moja...

5erugu4a.jpg
 
Lepo, samo ako budu zamenili slike, mozda bude cudan prelazak na nekim mestima, tmurno, sivo i oblacno, a onda malo dalje sunce i leto. :D Al' dobro, bolje ista nego nista.
 
Zamrla ova tema, očekivao sam da će biti dosta postova sa slikama grada, lepih i ružnih svejedno. A ono ništa.
 
capture.jpg


I zahvaljujući Googlu možemo videti jutarnje običaje ove posebne vrste homosapiensa. Obično se pojavljuju u čoporima, nisu opasni ali znaju biti veoma agresivni. Jedan od posebnih jutarnjih rituala kada ih možemo videti u većim grupama jeste deoba 24 sata novina.

Tada im nemojte stajati na put, ceo ritual traje veoma kratko, obično dok radnik postavi novine na predviđeno mesto one nestanu, bilo je slučajeva kada su homopenzosi znali da zaobiđu radnika i odmah se bace na sadržaj u kombiju.

A gde završavaju sve te silne novine i za šta se koriste to još niko ne zna, među naučnicima vlada velika polemika i postoji više različitih teorija.

Ali nažalost nijedna od njih nije u potpunosti dokazana.
 
Za neke delove grada već postoji switch okt2013 i nov2013.

Konkretno, za ovaj gornji prikaz što je dao Relja možete izabrati i oktobarske slike klikom na ovaj satić u gornjem levom uglu.
 
Više izbacuju moje naselje i okolina (teška periferija) nego širi centar
čak mi izbacilo i unutrašnjost neke fabrike sa buradima za naftu i nekakvim mitraljezom, ili nečim što liči na mitraljez.
 
tragac":1kt9nc5e je napisao(la):
Više izbacuju moje naselje i okolina (teška periferija) nego širi centar
čak mi izbacilo i unutrašnjost neke fabrike sa buradima za naftu i nekakvim mitraljezom, ili nečim što liči na mitraljez.
Stavi link te fabrike burića i mitraljeza :)
 
Najverovatnije neka umetnička "instalacija" :)
 
Nas plan plus , koristi nj. taze snimke :shock:
 
jel ono neki spaljeni porše targa?


elem, meni se čini da ono nije strit vju pošto ne mogu da se krećem, već da su to neke slike od 360 stepeni što ih ima dosta okačenih.
 
Ha zafrlki me , pise
,,PLAN PLUS
Бранка Плећаша
Београд,,
a zapravo comp mi otvorio Google mape i ako sam trazio samo plan plus :oops:
eto matoro ćorvavo i brzopleto :lool:
 
Ako niste primetili - kada u google ukucete Beograd ili Belgrade rezultat vise ne nudi mapu i opste podatke o gradu u kolumni desno (kao kod svih gradova) vec te prvo pita da li mislis na (1.) Belgrade u Montani SAD ili na (2.) prestonicu Srbije. Barem je kod menen tako.
 
Meni i dalje izlazi Beograd, jedino ako ne koristis google.rs
 
мени исто избацује Београд. по дифолту те у Србији пребацује на гоогле.рс
 
Izgleda da samo google.rs izbecuje taj rezultat, dok kod svih ostalih moras da biras na koji Beograd/Belgrade mislis (!)
ali isto je kada ukucas Athens, recimo, prvi na listi preporuka je Athens u Alabami, pa tek onda prestonica Grcke.
 
Vrh