Šta je novo?

Google i Beograd

Mogao bi neko Pancevacki sa pristupnim da odradi. Ono je stvarno ocajno uradjeno.
Em sto je sam most los, em sto nije ceo u 3d.
 
Сам мост и ок, а можда би ваљало са градске стране приступни надвожњаци да се ураде. Можда се бацим на то али не гарантујем :)
 
PRVI MODELI U 2012-oj ! :vops:

Pariska & Gracanicka HQ

drau14.jpg


2cp4ydf.jpg


2cqbsyr.jpg


2mcyvl.jpg


o0qzwx.jpg


:kk:
 
Bravissimo!!!

Izvinjavam se na oftopiku,moze li mi neko pojasniti tu narandzastu fasadu,da li je ona bila po originalnom projektu ili se desila "slucano" kao i vecina stvari u Beogradu?
 
Zeks strikes again! :) :kk:
Jedva cekam sutra da se sve to pojavi na mapi GE.
 
kad polastem biću i ja ZEKS i biću kod tetka LAde na Beogladskoj hlonici i ja cu da plicam o 3D modelima al u Slbiji jel ce cika Zex do tad ceo Beoglad da odladi
:grand: :grand: :grand: :grand: :grand:
bravo majstore.
mi bre ostali nemoramo ništa da radimo kad si ti tu, a od marta svako ko se pre logovanja ovde ne ubaci na sajt za glasanje za najbolji 3D grad ima da bude .............
to admini nek odluče o kaznama
 
Stevo, svaka čast! U tvojim godinama, ovo je veliki uspeh. Rada je jedna velika pričalica, pogrešno je vodila konverzaciju. Niste vi bili na ispitu ili recimo dežurni inspektori, opštinari i sl. sa kojima ona najčešće i razgovara, već mladi ljudi, entuzijasti, vredni poštovanja zbog velikog uloženog truda za opšte dobro. Pozdrav i srećan rad! :kk:
 
Koji transfer blama od voditeljke jbt. Glupa, hiperaktivna i upada u reč bez potrebe
 
Imam pitanje za Arnoriana:

Zašto su na Google maps sledeće deonice u formi autoputa?

Grabovnica-Preševo
Čiflik-Gradina (Pirot-Dimitrovgrad)
Beograd-Pančevo (uključujući i pančevački most???)
Deo iza Novog Sada ka Srbobranu
 
Ту влада хаос, нешто је обележено као expresѕway са 2 траке, нешто са 4. На делу од Новог Сада до Фекетића је обележена само једна половина аутопута. Деоница Пирот-Димитровград је означена као freeway, али је под rеview-ем и не може да се едитује.

Да будем искрен, мрзи ме да почнем да мењам пошто је потребно сваки сегмент пута од пар стотина метара обележити и исправити, и доцртати оно што недостаје, што је доста пипаво. Биле би ми потребне и тачне локације докле је шта урађено.

Део од Панчевца до Панчева сам преправио, до последњег семафора у national highway, а одатле до Панчева у expresѕway. Једино нисам знао тачна ограничења брзине.
 
OK, hvala na informacijama. Samo mislim da je kompletan put za Pančevo u nivou običnog magistralnog puta (tipa ibarske), isto tako je i deonica od Leskovca do MK granice, i deonica od Niške Banje do BG granice.
 
Магистрала му дође national highway. Пут до Панчева има три дела. Део од моста до последег семафора је обична магистрала, без обзира што је 2+2 са зауставном траком. Од последњег семафора до петље за центар Панчева је прави аутопут - freeway, а даље је брзи пут - expresѕway.

Слажем се за Просек-Димитровград и Грделица-Левосоје.
 
Arnorian":34n1wsnd je napisao(la):
Магистрала му дође national highway. Пут до Панчева има три дела. Део од моста до последег семафора је обична магистрала, без обзира што је 2+2 са зауставном траком. Од последњег семафора до петље за центар Панчева је прави аутопут - freeway, а даље је брзи пут - expresѕway.

Слажем се за Просек-Димитровград и Грделица-Левосоје.
Novi zakon o bezbednosti saobraćaja (ZOBS) poznaje magistralne puteve, a iznad toga motoputeve i autoputeve. Pravac ka Pančevu je celom dužinom magistralni, nigde nije klasifikovan drugačije, bez obzira na izgled.

Južni krak je zapravo deonica Grabovnica-Levosoje (jer Grdelica Grabovnica tek počinje da se radi ove godine, a Levosoje Preševo ostaje da se uradi stara traka, ali zvanično može da se kaže da je autoput).

Istočni krak OK.

Neverovatno mi je drago da na ovaj način može da se utiče na prikaz google mapsa. Svaka čast Arnorian. Nadam se samo da rad nije čisto volonterski!!! :cool:
 
Гугл интересује стварно стање и има своју категоризацију путева:

- no auto traffic
- terminal road
- local road
- minor artery
- major artery
- regional highway
- nationa highway
- expressway
- freeway

Убацио сам другу траку од Новог Сада до Фекетића, остаје да неко одобри, пошто је велика дужина.

GOJE":2qealnxn je napisao(la):
Nadam se samo da rad nije čisto volonterski!!! :cool:
A какав другачији може да буде.
 
Vrh