Šta je novo?

Google i Beograd

А тек Аду што су обележили! И стоји већ дуго, дуго... Браво!

Ada1.jpg
 
Биди случајности, баш сам малопре исправио. Неко је нацртао мостове као зграде, па сам морао да то побришем. Неко је и Газелу назвао Бранков мост. Ово за Бежанију не могу да нађем где да исправим, нема је као објекта.
 
Kosancicev venac i zvanicno zavrsen pre 10tak dana, krenula Knez Mihailova ! :pob:

Jlaki, ne znam ko je projektovao, ali je zgrada def. biser moderne koji bi trebalo oprati i srediti sto pre :)

bj3bc.jpg


24lu460.jpg


6nt2y9.jpg


5oe0jq.jpg


fk46eg.jpg


fkb680.jpg


fk6xsp.jpg


zx1s0m.jpg


x6myok.jpg


Primenjene
148dksx.jpg


Ostala je jos samo Patrijarsija :cool:
 
Наравно, фантастичан посао Жељко!

У 2012. улазимо озбиљно! :gobb: :vops:
 
Bravo zexland
+1 :)
. . . zahvaljujući znanju i entuzijazmu diplomiranog dizajnera Željka Zdravkovića, studenta arhitekture Slobodana Erskog i srednjoškolca Stevana Šuklovačkog, ljudi iz celog sveta svakodnevno mogu na servisu „Google Earth” da vide znamenitosti srpske prestonice, tačnije oko 1.100 objekata i zdanja.. . .

zexland":2g6l2uz9 je napisao(la):

Link ka vesti je :

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/298297/Beograd-usao-u-trku-za-najbolji-3D-grad
 
Него, другари, 1. јануара пушта се у саобраћај МОСТ а у 3Д нит има почетка нит краја. Хоће ли неко (Михајло) урадити петљу, или да се ја бацим на то? :D


petlja.jpg
 
Belgrade Sim":197l2m1h je napisao(la):
Него, другари, 1. јануара пушта се у саобраћај МОСТ а у 3Д нит има почетка нит краја. Хоће ли неко (Михајло) урадити петљу, или да се ја бацим на то? :D
Ајд бацам се на посао, ионако имам спреман "тлоцрт" убачен у пројекат ;)
Шта мислите, да радим по фазама, тј, реално стање, или да направим одмах комплетну варијанту?
 
Михајло, за сада можеш, као што каже Жељко - реално стање. Значи рампе које се спуштају до Јурија Гагарина а део моста/надвожњака који ће се продужити над Јурија Гагарина ионако није завршен.

И са друге стране - Радничка - има само две рампе и наставак ка Царевој ћуприји, па како хоћеш.. :)
 
A ja se izvinjavam na brzinu sam procitao post, ipak je bolje full varijanta , jer ko ce da ceka njih do marta -aprila da se oni smisle :)

Ako sam ja mogao onomad da stavim Delta kulu mozes i ti pristupne koje ce ionako da se izgrade za par meseci :D
 
Hvala ljudi ! :)

Imenjace, srecna i tebi Nova 2012-a ! :vops:

Dragim kolegama, 3D modelarima,

Takodje zelim od srca zdravu, uspesnu i radosnu Novu 2012-u !
Ovo je ujedno i godina u kojoj ce Beograd biti u dobroj meri pokriven sa 3D replikama/modelima :)

Sretno ! :vops:

vfysm8.jpg
 
Vrh