Šta je novo?

Google i Beograd

BOKI SMOKI":2thaiw61 je napisao(la):
+1 Svaka cast SIM. Samo napred. :) U rangu si za Zexsom po kvalitetu modela. Mozda cak i malcice bolji ;)

Хвала Боки!

Па, ја правим детаљније моделе, у томе је ствар. Склонији сам перфекционизму. Док Зекс мислим да има бољи однос детаљисања објекта и уложеног труда. Ја сам превагнуо на детаљисање због чега ми треба много више времена по моделу него њему.

Али и Зекс је наравно врхунски моделар, и погледајте његове Храм св Саве или Цркву св Марка...

Иначе, стварно не знам када ће нас Зекс почаствовати неким новим моделом, ако прочита ово могао би да одговори :)

Ја сам мислио следеће да радим такође једну кулу, само много мању, и старију, а такође је на брду и видљива је! :p

Али не знам ни сам, јер са једне стране, хтео сам да моделујем и свој крај - Борчу и Палилулу, али онда сам видео да се нико не хвата великих и значајних објеката па што не бих и њих.. Не знам где ћу пре! :o
 
Хаха, шта ћу. 'Растргнут' сам између локал-патриотизма и 'виших циљева'. Па, помало од оба. Мораћу и неке велике објекте, а и своје, борчанске :)
 
Evo i mene! Pozdrav svima! :)
Zejko hvala na pohvali za Kneza Milosa! Razmisljao sam da odradim celu ulicu , ali trebace dosta vremena! Samo nastavi sa Novim Beogradom! :kk:
Slobodane , svaka cast za Istocnu kapiju , mnogo si me odusevio , samo tako nastavi! :kk:
 
Nema veze :) :kk:

Vazno je da Steva sada deo tima :kk: ...btw Stevo ako hoces uradicu ti ( i tebi Slobo) 3D Beograd oficijalni logo sa tvojim imenom 136px × 136px.

Ili 3D Beograd umanjeno, a recimo 3D Palilula uvecano, ajde dajte predloge pa da vam vec danas posaljem linkove novih avatara :)
 
Нисам био месец дана на форуму, а видим, нисам много ни пропустио...

У сваком случају поздрав за вредног Стеву! :)

Честитке и Zexu - Жељку на дипломирању! :D

А ево и последњег модела из моје радионице, па разумете моје вишенедељно одсуство...

011.jpg


022.jpg


03.jpg


04.jpg


05.jpg


а ево како је то изгледало у току израде :)

inwork01.jpg
 
Slobo , ponovo si me oduševio! :D Napokon neki model u Zemunu! :kk:
Da nije Željka i tebe , mene možda ni ne bi privukla ova ne tako laka zanimacija :laugh:
Željko , i od mene čestitke! :)
Naš 3D gradić se polako popunjava!
Pozz! :)
 
Vrh