Šta je novo?

Google i Beograd

Bravo ljudi.Genijalci ste :kk:

Kada su pravljene ove zgrade u vojvode stepe?Vise mi lice na neki hotel nego stambene zgrade.Video sam ih samo nekoliko puta ali cesto ih sanjam,a ni sam ne znam zasto,mora da su mi ostavile jak utisak na podsvest.

Eh,sto ih nije svih 5 :(
 
bg259":3lbx4vwt je napisao(la):
belgrade sim, ako ovde postavim kmz file od hyatt-a koji radim, da li mozes da mi das tvoje misljenje da li radim bez kompromisa :p, pa ako treba da saradjujemo oko slika.......
BG259, Шаљи да видим шта си урадио!

Нећемо да правимо компромисе! :p А хајат ми је чак успут до посла..

Можеш на belgradesim@gmail.com да пошаљеш.. (јел могу kmz да отоврим у Скечу или баш модел пошаљи..)

Иначе, званично је започет рад на моделовању насеља Рудо!

Поз!
 
Хеј, BG, супер је ово!

Али тачно су потребне праве фотке и текстуре а не из Панорамиа.

Него, реци ми шта желиш, да потпуно архитектонси довршим модел, пошто контам да има још посла или само текстуре неке да налепим или само да ти исликам, пошаљем слике па да ти завршиш?

Све је ок, само да ти не узмем заслуге за твој рад.. ;)
 
teshke":2a71abfa je napisao(la):
stf":2a71abfa je napisao(la):
Иначе, знате ли да је по пројекту планирано 5 солитера у Војводе Степе? Тај део је планиран као центар Вождовца, са павиљонима, комерцијалним садржајем и трговима.
taman da potvrdimo na originalnim situacijama :)

http://i53.tinypic.com/15h0sx4.jpg
http://i52.tinypic.com/wufeow.jpg
Фантастично! Плус за материјал.:kk:
Зашто град не искористи пројекте који одавно постоје.....

Иначе, колико ја знам, ови пројекти се могу наћи у Архиву града.
 
:D mislio sam da ja zavrsim, dobro bi doslo par slika , sa sve cetriri strane, pogotovo tamo gde je onaj sivi Y deo gde ne znam sta se desava sa zemljom pa je toliko nize...... kad kod budes imao vremena nije hica.... i naravno ostace zapisano kad uploadujem da si ti slikao, i pomagao u stvaranje modela :kk:
 
Па то! Једино што бих онда видео да преправим нешто што мислим да си омашио :Р

И исликаћу ти колико год могу (да ми не праве проблем обезбеђење...) па ти враћам.

И убудуће шта год желиш да моделујеш реци ми ако ти је потребна помоћ, слике...
 
google radionica je bila super :) drago mi je sto smo se skupili i sto sam upoznao dosta dobrih ljudi
svaka cast za zeljka, a i opstini novi beograd koja podrzava ceo projekat

samo napred sa novim modelima, bas smo belgrade sim i ja pricali kako treba da se odrade ti prepoznatljivi soliteri kao sto su rudo, vojvode stepe, a i 5 solitera na banjici :kk:

inace, po projektu koji ste okacili cini mi se da je u vojvode stepe bilo planirano 6 ,a ne 5 solitera
 
Давиде, за Рудо и В.Степе не мораш да бринеш! :Р

Али сигурно ће ми требати времена и времена да то одрадим. За солитере на Бањици нисам сигуран. Немам их још у плану. Јесам ја модерниста али желим и нешто од класике да измоделујем, јер Београд има доста таквих вредних објеката. А и мој најпопуларнији модел за сада је управо 'Лепа кућа у Б. деспота Стефана' која је прелепо испала и прави је хит! :
 
Ускоро...

preview011.jpg
 
mozda ce nekoga zanimati, o radionici je bilo rijeci i na Pink M, par rijeci, pomenut je Zeljko i genijalan projekat izrade Novog Beograda, a onda su imenom i prezimenom spomenuli i nas (lokalne) "gradjevinarce" iz CG.
Pink je obecao da ce pratiti razvoj naseg projekta, ostaje da vidimo kako i dokle?
Pozdrav svima iz Kotora!
 
Cao Dragance ! :kk:

Molim Vas dopustite mi da predstavim kreatora 3D Kotora, Dragana iz Crne Gore koji nazalost nije mogao da bude sa nama na radionici.
Draganovi modeli:

LINK: http://sketchup.google.com/3dwarehouse/search?uq=0300854158600359173853681&scoring=m


Inace Steva Suklovacki je poceo udarnicki da radi Kneza Milosa :)

Stevini modeli:

LINK: http://sketchup.google.com/3dwarehouse/search?uq=0582307310246917745663036&scoring=m

Jedan od vecih skorijih objekata:

download


I napokon fotke sa radionice :)

DAN 01

14vjot2.jpg


rrnse0.jpg


2f0doba.jpg


8x1xtu.jpg


2z3vxbk.jpg


Nasi gosti: Bruno iz FRA & Mano iz GRE :)

9izixd.jpg



51aq9j.jpg


S LEVA NA DESNO :)

Ocelot/3D Zajecar , 3D Nis, 3D Pancevo, Sim, Steva i Zex /3D Beograd x 3, g-din Zelimir /3D Obrenovac, Nixivoje / 3D Novi Sad, & Dirdir( Zoran) / 3D Paracin & Cuprija :)

fz81lk.jpg


Glavni hol...

xnhw1u.jpg


Promo...

2ur4e42.jpg


DAN 02

Nas turisticki vodic Nemanja ispred Starog dvora

jf84yr.jpg


Pocetak ture kroz grad...

2dt535g.jpg


Grk se obogatio :)

23m7wp4.jpg


Terazije...

2ymj77l.jpg


34nps38.jpg


Skadarlija...

292l4jm.jpg


2n0nhiw.jpg


Kalis...

k2jry9.jpg


Kisa nas je malo omela...ali dobro je proslo do kraja :)

t7kb5h.jpg


2zfps75.jpg


zwak34.jpg


5phg6r.jpg


66hif9.jpg


Povratak u konferencijsku salu...

2vju92f.jpg


5km0k2.jpg


wck93k.jpg


2h7qt84.jpg


Press Zona

2cyifxy.jpg


ajxo2v.jpg


Koktel...

apgzep.jpg


Eto...tako je izgledalo nase malo okupljanje ( mada ste vec i videli na Beobuild NEWS stranici :) ) ali rekoh evo malo detaljnijeg opisa :)

PS:

Svaka cast Sim na detaljnosti modela ! Rudo 123 ce ispasti genijalno, vec se vidi ! Samo nastavi tako :)
 
Готове су!

01.jpg


02.jpg


044.jpg


033.jpg


Проћи ће још неко време док се појаве на Google Earth-у...
 
:gobb: Свака част. Био си ефективан и прецизан. + наравно.
 
@BelgradeSim odlično, dosta detaljni objekti! Koje su visine objekti?
 
Куле су високе ~85 метара. Кад се гледа из нижег дела, где су гараже, ~90 метара. Што је ипак мање од процена неких људи да су 100 метара... Уз сам модел на Warehouse-у стоји и опис...

Порука за BG259: Сад могу да ти исликам Хајат! :D За који дан... ;)
 
+1 Svaka cast SIM. Samo napred. :) U rangu si za Zexsom po kvalitetu modela. Mozda cak i malcice bolji ;)
 
super si ih uradio! :kk: jedva čekam imenjaka da počne aktivno radit... ;) sviđa mi se, što si ih detaljno odradio, šta imaš sad sledeće u planu? pozz
 
Vrh