Šta je novo?

Google i Beograd

@zexland

Pravi ekoloski google earth! :vops:
Nesto mi se javlja da cemo relativno skoro dobiti neko zeleno osvezenje :p
 
Vucko, Zex gde je taj sublayer za drvece u 3d building?????? Kod mene nema cak i kad odem u njujot ili San francisko? jel jos nisu ubacili ili???
 
Ljudi kako taj google napreduje u 10ki će da istrčavaju gole ribe, (što se babi snilo to joj se i zbilo) a sa 11ticom ima da se drma ekran pri svakom zemljotresu
:grand: :grand: :grand:
 
Wile to me sad podseti kao da smo u Zvezdanim stazama, hologrami i tako to,
da se mi vratimo u stvarnost i ovo je za sad vrh a kamo li nešto drugo.
Svaka čast Zex
Svaka ti se dala al samo ona koju ti poželiš :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
:grand: :grand:
 
Wile E. Coyote":skmlnjr3 je napisao(la):
А у дванаестици ћеш да улазиш у холоматрицу... :grand:
u dvanaestici će da ulazi u dvanaesticu
 
medjutim da znaš nikad ovaj gsp neće promeniti ove diližanse
ej a kako si znao da sma sa banovog brda
svaka ti čast kako si vidovit
:grand: :grand: :grand:
 
zex svaka ti čast još jednom malopre sam gledao na google earth onaj blok pored železnićke stanice na novom beogradu stvarno drbeće još samo da je interaktivno pa da se mrda kako vetar duva bilo bi do yaya.
e stvarno sam zanovetalo
zamalo da se nakačim na jednu granu di je to zelenilo da skreše malo te grane
kako ćeš da odradiš košutnjak ili makiš de ima meleon drveća heheheheheheheheheheh
 
ZEEEEEXXXXXXXX
brate bio sam na ovoj stranici iz predhodnog posta ovo je do yaya, a promo film je vrh brate svaka čast, eeeeeeeeeee da se tako reklamiraju i neke naše firme de bi nam bio kraj.
oduševljen sam ne samo ja nego i neki moji u firmi kojima sam pokazao i 3d modele na google neki su prvi put to videli da to postoji ostali ljudi bez texta.

:grand: kad porastem i ja cu da pravim takve 3d modele kao ZEX :kk:
 
Dr strangelove & Dragane hvala puno ! :)

:gobb:

Najvaznije je sa se za nas Beograd svuda cuje i vidi :gobb: , a za ostalo cemo lako :)

Inace evo dela clanka sa Sketchup Blog-a u jpg-u

oqelx2.jpg
 
AAAAAAAUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
jel to znači ideš ulicom i gledaš fasade oko sebe
a šta ćemo sa onim ribama u tvojim 3D jel nalećeš i na njih, na onu srnu itd
ako je to to što ja mislim onda ne trebam da izlazim iz kuće sve će mi biti pri ruci
al sma ja odlutao u budućnost (zvezdane staze)
:grand: :grand: :grand: :bash:
 
cestitam zex na clanku... sve vise i vise paznje dobija beograd na google-u :kk:

a sad oko hotela townhouse, ni posle drugog appeal-a insistiraju da se model razdvoji..... mogu ja da razdvojim pa da postavim obe zgrade uz napomenu da je jedna tvoj model a ne moj... ili ako hoce da pomeris model ti pa da ja postavim moj hotel.... izvini sto dosadjujem ali takvi su ovi iz google-a
 
bg259":2qtd1hsz je napisao(la):
cestitam zex na clanku... sve vise i vise paznje dobija beograd na google-u :kk:

a sad oko hotela townhouse, ni posle drugog appeal-a insistiraju da se model razdvoji..... mogu ja da razdvojim pa da postavim obe zgrade uz napomenu da je jedna tvoj model a ne moj... ili ako hoce da pomeris model ti pa da ja postavim moj hotel.... izvini sto dosadjujem ali takvi su ovi iz google-a
Jovane hvala ! :)

Ma jok, slobodno okaci oba posebno, tako je najlakse. Ne znam zasto prave problem oko spajanja modela :/

Dragane, ribe cemo ako treba da dodamo u Photoshop-u :vops:
 
dve nedelje me nije bilo na internetu pa sada pokušavam da stignem voz :lol:

vidim pojavio se GE6.. s tim tek treba da se upoznam

naravno zex, svaka ti čast na novim modelima! sve su realniji :kk:
 
Vrh