Šta je novo?

Google i Beograd

A i nase komsie iz NS-a krecu da osvajaju medije :vops:

Bravo za 3D ekipu iz NS-a, na celu sa Nikolom ! :)

dc260b2a8361663.jpg


Kartograf & Wile E. Coyote - HVALA PUNO ! :gobb:
 
opa nisam znao za ns, moram odmah da pogledam :p,

zex mozes li plz da pomeris ovu zgradu. Kad su updateovali teren sada je malo van svoje linije a ja radim townhouse 27

view1-2.jpg
 
zex nazalost google earth trazi da odvojim tvoj i moj model kod townhousa 27 i nece da mi pihvate model....
 
Svasta...pa jedino ja ovaj moj postojeci da skinem...mada ovaj novi sa hotelom je treba osamo da ga zameni ( moj model zgrade da skolni).

Ajde izbrisacu ja ovaj moj model, pa ti probaj ponovo :)
 
+1 za moj stari kraj... :) Ekšeli, +1 za Zexa za prebacivanje u 3D mog starog kraja! :)

EDIT: Čekamo naselje Dr Ivan Ribar i Belville uskoro, zar ne? ;)
 
+ ko vrata jos malo i gotov NBG,stvarno bi bilo steta da te ne angazuje neka druga opstina posle sto odradis nbg :)
 
Hvala svima ! Jeste jos malo i gotovo :)

@ Nenad - Dr. Ivan Ribar, Belville i YU Biznis centar su jedino i ostali za kraj ( spec. Belville kao poslastica ) ;)

@ Wile E. Coyote - Jeste opstina Rakovica pre par meseci, ali ostalo je sve samo na kontaktu, nista konkretno jos :cool:
 
+1 Zex, kao i do sad modeli su ti extra. Inace zar ne bi bilo dobro mozda da se ponovo bacis na centar, da li mislis da mozes da im ponudis da ga radis?
Jer od kad si se prebacio na NBG, centar se slabo realizovao, izgleda da nema bas mnogo entuziasta za to osim tebe.
 
Spatiotecte hvala puno! :)

Centar je svakako u planu za sledecu godinu, ako nista makar prepravka starih i izrada (dopuna) sa novim modelima. To se posebno odnosi na potez Kalemegdan - Slavija i jos neke ambijentalne celine :kk:
 
+ ko vrata naročito za onu srnu samo da se lovci ne napale pa da počnu da pucaju po gradu tražeći srnu
 
U pravu je :shok: Mladja kad trazi da Bez. Kosa bude posebna opstina(kad nas vec N. BGD opstinari ne smatraj za njihovu teritoriju)
Kad se osamostalimo mozda i mi angazujemo Zex-a da nas uslika. :lol:
 
Vrh