Šta je novo?

Google i Beograd

Wile E. Coyote":178t5hqg je napisao(la):
Da li tu vrede one kartonske crveno-plave (ili zelene) naočare?
Upravo su takve kartonske delili.Ne vredi na toj slici,vec kada se udvoje 2 te slike od po 300mb kroz program Photo Soft Viewer izgleda superiska.
 
Au brate ovo je opasno za samoubice ima da misle da su u avinjonu pa će krenuti da skaču, al ima da udaraju glavom u ekrane. Koja realna slika svaka čast
:grand: :grand: :grand:
 
dok smo još kod ortofoto snimka..

most-ada.jpg


http://www.personalmag.rs/hardware/gps/mapsoft-siri-digitalni-ortofoto-grada-beograda/
 
vucko":f2ydn431 je napisao(la):
Dakle da pojasnim,u pitanju je ortofoto snimak BG-a,ali posto je ovo promotivno nisu dali ceo grad vec samo ovaj isecak,mada sa 3d naocarima se vidi i ovaj deo gde je crkva to jest juznije.

http://img85.imageshack.us/img85/1254/mapsoft.jpg

Takodje zanimljiva stvar je da sa programom photosoft viewer i 3d naocarama koje su poklonili u paketu(one kao za film avatar) vidite objekte u 3d!!!Neverovatna stvar u potpunosti!Buducnost je stigla!

Imam,na disku je,slike su oko gigabajt,ima nesto slicno i za ns,samo je snimak iz 2009. god...

Evo i NS-a

http://img215.imageshack.us/img215/4273/16365982.jpg
Steta... :/

Moramo nekako nabaviti to...rezolucija je vise nego dobra ! :gobb:
 
Ostvario sam kontakt sa ljudima iz mapsofta,imam njihove mejlove.PItacu ih kada mozemo najranijie ocekivati da stave te snimke iz 2010. godine na internet pa cu da javim sta odgovore :)

Rezolucija je stvarno fenomenalna u odnosu na GE
 
mastercat":2bybpet5 je napisao(la):
Kada je sledeci 3D update,sta se kuva ?

U fensi klip za 3d Beograd ... ko je narator?
Hey Mastercat :)

Ovo je film od prosle godine, samo je malo "modernizovan" (format, ispravka nekih gresaka...)
To ja pricam u pozadini :p:cool:

Inace kuvaju se blokovi 22 i 25.
 
Zex moram da te pitam hoces li raditi YUBC centar prekoputa Vig Plaze jel nije u pitanju poslovni objekat nego stambeni blok sa sitnim lokalima dole
 
Da, da naravno :) ali cu njega, Dom kulture SG i FDU da radim na samom kraju.
Inace YU BC je poprilicno zeznut, ima TONE detalja :o sto govori preko 200 fotografija slikanih samo tu.

:p
 
zexland":1icr3z7s je napisao(la):
Da, da naravno :) ali cu njega, Dom kulture SG i FDU da radim na samom kraju.
Inace YU BC je poprilicno zeznut, ima TONE detalja :o sto govori preko 200 fotografija slikanih samo tu.

:p
Imenjaće, imaš li u planu odradit i hyatt, delta apartmani i nis??? :o
 
stize sava centar, samo da popravim par zida koji kada se exportuju postanu korumpirani (teksture) nadam se da ako ih opet napravim da ce problem nestati

view2.jpg


view1-1.jpg
 
+a za sava cebtar

nego zex i Bg259 postoji li mogucnost da ja kontaktiram google earth preko emaila i da mi ranije prihvate modele, ili ako nista drugo ortak je super uradio model u Pancevu ali mu vec vise od dve nedelje nije prihvacen, pa ako nista drugo barem njegov da prihvate posto je model vrh a on se vise nebavi time jer ima obaveze, pa barem taj da aplouduju. greota za tako dobar model da ne bude prihvacen.


Zex sad mi je nesto veoma pametno palo na pamet. Jel bi mogao da u sketch apu da kopiras sve vrtste drveca koje si do sada napravio i da mi preko megauplouda das taj fajl.Mislim kopiras sve vrste kao novi model nije bitna podloga. Ja bih onda kada bih to skinuo . kopirao odredjeno drvece i time posumio Pancevo.
 
oko e-maila neznam ja licno nikakav kontakt nemam sa ljudima iz google-eartha
 
ZELJKO2010":2icwab9r je napisao(la):
zexland":2icwab9r je napisao(la):
Da, da naravno :) ali cu njega, Dom kulture SG i FDU da radim na samom kraju.
Inace YU BC je poprilicno zeznut, ima TONE detalja :o sto govori preko 200 fotografija slikanih samo tu.

:p
Imenjaće, imaš li u planu odradit i hyatt, delta apartmani i nis??? :o
Cao imenjace :)
Ne, poslovne objekte ne radim :)

Boki idi ovde
http://sketchup.google.com/3dwarehouse/cldetails?mid=14c0c5b5359a7106d75386d88b02e2a7&prevstart=0
i skini drvece.

U Jovane SVAKA CAST !!!
SC izgleda fantasticno ! :gobb: BRAVO ! :vops:

Nesto mi net nije radio para dana, ali je sada ok...u medjuvremenu...blok 22 & blok 25 ( zgrada do Arene ) su gotovi...

29bn0np.jpg


wlztpw.jpg


rusktw.jpg


1zd13e0.jpg


1ziyjo.jpg


15gat8x.jpg


288ytg8.jpg


2djufrn.jpg


256g0ug.jpg


339u0zd.jpg


Sledi napokon Belvile i polako privodimo kraju sa blokovima 70,70a,45,71 i 72 :)
 
Stvarno su modeli sve bolji i bolji i bolji !! :kk: Uhvatim sebe da se nerviram kada nema update-a :laugh:
 
Vrh