Šta je novo?

Genex (Geneks kula)

Pa gore je vreme stalo.

20230126164824_img_1174-jpg.154150

Ova slika mi vraća traume iz mladosti kada su me roditelji slali u C market da sameljem kafu.
 
Možeš i dalje da kupiš kafu u zrnu i da je samelješ kući. Ja radio to neko vreme i onda zaključio da nije vredan cimanja taj početni miris...
 
Nije u pitanju samo miris nego šta piješ. Kada kupiš kafu u zrnu barem znaš da je kafa..
Donet nedavno pravilnik da ako piše kafa na deklaraciji mora i da bude u pakovanju kafa 😂😂 cena otišla duplo, a neko ne može da popije novu kafu jer od 90-tih ne znamo ukus kafe …

Ja ne mogu da odolim vizuelizaciji Peconija koji živi u tom adaptiranom penthouse/restoranu i melje kafu sebi da popije ujutru 😂😂😂😂 a uvek stoji na suncanoj strani ulice 😂😂😂 sto bi rekao Rambo kakvi smo mi sebi carevi…
 
Значи "Ћутомир" решио да "шета" .... !

Под слоганом „Културом против корупције, криминала и насиља” станари стамбене заједнице „Генекс” кула одржаће протест 5. марта у 11.55 часова тако што ће прошетати од „Газеле” до Западне капије Београда ........

 
Najgori scenario postane vlasnistvo drzave i onda jos xy godina stoji tako prazno
nije prazno, i nema goreg scenarija nego da peconi postane vlasnik ovoga. lik je vlasnik cele stambene zgrade pored, svuda unaokolo su likovi iz njegovog ličnog obezbeđenja koji glume klošare i slično. bukvalno meksiko stil. to ne treba nadograđivati.
 
Pa, neće Peconi (valjda) da živi u Geneksu!? Uostalom, već vam je tu, pa vam se isto hvata :D
 
Nema sanse zato sto je poslovna zgrada... Jedino ako od nje napravi hotel mada u to ne verujem da bi dobio ikad dozvoli da bude konkurent bgh20...
Kako misliš? U BNV se za sada nije napravio nijedan hotel, jedino da bude konkurentan BNV AirBnBu? Mada je i to dokazano da to nisu isti turisti.
 
@sasa901
Pa može da postane stambeno poslovna vrlo lako, voljom vlasnika. Nema toga ko će da te spreči da konačiš u svojoj zgradi:)
 
Bice otvoren u kuli beograd.a nije mi realno da bude hotel nema dovoljno parkinga..vise mi se cini da ce da stavi firme tamo svoje da objedini sve sto ima tu.btw da se razumemo ne podrzavam njegov lik i delo da ne bude da sam ljubitelj takvih happy likova
 
Vrh