Šta je novo?

Generalštab

Тачније у првим бомбардовањима није погођена.

20231009_180318.jpg
20231009_180312.jpg
 
99% Srba van Srbije živi i podiže nova pokolenja na zapadu. Od sportista, naučnika i kuvara do vodoinstalatera, šofera i električara. Toliko o neprevazilaženju.

Znam, migrantska kriza u monopolarnom svetu je ucinila da imas 20% zemalja koje drze monopol na sve i ekonomija samo tamo radi poso nekima dok u kolonijama ne radi skoro uopste. Zato to vazi i za latinsku ameriku crnce iz afrike bivse robove i arape ne samo za nas. Ali ne jos dugo jer izlazimo iz faze kolonijalizma i neokolonijalizma u fazu multipolarnog sveta gde je podela kapitala pravednija sto se da videti i po padu standarda na zapadu kao i podizanju standarda u bivsim kolonijama i na istoku.
 
2013е беше Генаралштаб и Трамп а десио се наводни Београд. :grand:
2024е Генералштаб и Кушнер...

Постали су немаштовити у овим диверзијама. Мада нема ни потребе да се труде кад је јавност још глупља и наивнија него што је била.
 
Znam, migrantska kriza u monopolarnom svetu je ucinila da imas 20% zemalja koje drze monopol na sve i ekonomija samo tamo radi poso nekima dok u kolonijama ne radi skoro uopste. Zato to vazi i za latinsku ameriku crnce iz afrike bivse robove i arape ne samo za nas. Ali ne jos dugo jer izlazimo iz faze kolonijalizma i neokolonijalizma u fazu multipolarnog sveta gde je podela kapitala pravednija sto se da videti i po padu standarda na zapadu kao i podizanju standarda u bivsim kolonijama i na istoku.
Podela kapitala pravednija u nezapadnim zemljama?

Gde je dokaz za ovakve tvrdnje? U stvarnosti je skroz obrnuto.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: h2o
Meni baš čudno da je otpalo na samom mestu ulaza u zgradu i još platno otcepano pod pravom linijom.

Kanda su vodili nekoga u razgledanje 😁
 
Срамота сама тражи свој пут да буде показана. Не жели да остане иза лажних паравана
 
Srećan Kušnerov Generalštab svima koji ga slave 🫥
 
То је било синоћ око пола 2 по нашем времену и нема озбиљнијих повреда. Настрадао је неко из публике.
 
То је било синоћ око пола 2 по нашем времену и нема озбиљнијих повреда. Настрадао је неко из публике.
Кад сам претражио по интернету Америчке вести, Гугл ми је показао да је објављено пре три сата. Вероватно он тако рачуна због друкчије временске зоне. Бонус.

Ово је најглупље поређење до сад.
 
Najgluplje upoređivanje je izostanak upoređivanja, jer to znači i vrlo brzo i ostanak bez funkcije. ;)
 
zgrada generalstaba treba da bude srusena i da se tu lepo napravi hotelcina za bogate arape onako kako je pantic opisau u ljubljanskoj kafani, sta ce nam kultura, arhitektura i secanje?? samo udarnicki dok anestezirani beogradjani dremaju!
 
Vrh