Šta je novo?

Generalštab

Pa neće valjda proamerički mediji da budu protiv američkog projekta.

To je sada ta shizofrenija, jesu protiv Vučića, ali sada kada Vučić radi nešto sa amerikacima, ne smeju da kritikuju... Kako sada tim napaljenim novinarima sa Nova.rs urednik kaže - e, ovo ne smeš da kritikuješ, iako je "Vučićev projekat"... Skoro kao na PTC-u u doba Komrakova?
 
Da su oni protiv Vucica rostiljali bi ga 24/7 i bili dostupni svima za dz, a ne samo povremeno i mlako uz sve vecu pretplatu.
 
Danas me sin od 7 godina pita da mu upalim sketchup, hoće da projektuje zgrade. I ja mu dam da se igra i odoh malo da odmorim u sobu.
Kad ono kad sam se vratio imam šta da vidim

20240403_200808.jpg
 
Ja kao desno i anti-SNS orjentisan, mislim da bi najpoštenije bilo da se sruše postojeće zgrade i napravi novi Generalštab. Nikako mi ne ide u glavu zašto su baš ove zgrade ostavili ovako razvaljene 25 godina da glume nekakav memorijal jer to nije izolovani incident već nam je pola države tako izgledalo.

Više ide uz naš mentalitet i prkos: “Vi rušite, mi ćemo da obnovimo” da tu nikne novo zdanje. Plus se uklapa uz istoriju Beograda.
 
То је остало као меморијал нашег пораза но, како је временом постао меморијал НАТО злочина и највећа туристичка атракција за западне туристе Жвалави је то прекрио патриотском цирадом а остатак уклонио.

Ако Амери изграде ове куле биће то меморијал наше недостојности и робовања. Зато нагињем више ка томе да се те куле српске понизности и изграде. Ово друштво то апсолутно заслужује. И Левица и десница, и квази-демократе и квази-патриоте...Сви су предано радили да дођемо до овога сада.
 
То је остало као меморијал нашег пораза но, како је временом постао меморијал НАТО злочина и највећа туристичка атракција за западне туристе Жвалави је то прекрио патриотском цирадом а остатак уклонио.

Ако Амери изграде ове куле биће то меморијал наше недостојности и робовања. Зато нагињем више ка томе да се те куле српске понизности и изграде. Ово друштво то апсолутно заслужује. И Левица и десница, и квази-демократе и квази-патриоте...Сви су предано радили да дођемо до овога сада.
Kako je lepo biti taj smrt svima lik koji samo likuje. Zato smo tu i gde smo jer kada se neko pobuni protiv ovog ludila dobar deo ljudi se nađe da smatra i da traži razlog da ne podrži. To deli naše društvo od drugih društava gde neke stvari prosto ne mogu da prođu. Zato i svako društvo ima vlast po svojoj meri, pa tako i Srbija. Ako vam je dobro, onda ništa.
 
Руси кажу: на зло бабушке отрежу себе уши. Мислим да не треба превод
 
Kako je lepo biti taj smrt svima lik koji samo likuje. Zato smo tu i gde smo jer kada se neko pobuni protiv ovog ludila dobar deo ljudi se nađe da smatra i da traži razlog da ne podrži. To deli naše društvo od drugih društava gde neke stvari prosto ne mogu da prođu. Zato i svako društvo ima vlast po svojoj meri, pa tako i Srbija. Ako vam je dobro, onda ništa.
Шта да подржим?!

У партији си иза које стоје швапски зелени нацисти, исти они зелени који су изгласали промену швапског устава 99е да би могли да нас бомбардују, између осталог и баш овај генералштаб. А у коалицији сте под оперативном контролом човека против којег си се ти лично највише борио скоро једну целу деценију.

А политизација и инструментализација оне дечије трагедије је највећа политичка перверзија у историји српске, иначе опскурне политичке сцене.

Сви заједно сте са режимом допринели уништењу српског уставно-правног поретка и заправо немате никакав проблем са тим као ни са редовним националним понижењима.
Једино што вам овде смета јесте уклањање још једног симбола црвене тираније који је објективно и релативно затеченом стању био већи просторни злочин него што ће бити ове гротескне куле ваших западних господара,

Да подржим одсуство било каквих друштвених, политичких и естетских норми и принципа, идеолошко оргијање и опортунизам?

Никад!
 
Ako Gangulica već vraća staru fontanu na trgu,vraća prvobitno ime Areni,pa još i Broza vraća u prvobitni zavičaj,šta mu smeta da generaštabu vrati prvobitni izgled???
Ја сам за то да се врати првобитни изглед, да се трагови нечовјешта и једних и других избришу:

GIzO4GuXkAA4KC-
 
Ko je nezadovljan sopstvenim zivotom neka ide kod psihijatra, psihoterapeuta ili psihologa. Moze i kod popa, sta god kome prija, u redu je.

Samo ne treba sav svoj bes i nezadovoljstvo sopstvenim zivotom prebacivati na drustvo, tamo i gde ima i nema smisla.

Nije zdravo, ni po pojedinca, a ni po okolinu oko njega.

O mrznji da ne pricam i njenoj stetnosti.

Ima puno opcija - da se trudis da promenis i da budes deo promene, ima i opcija da ni ne pratis i jednostavno zivis svoj zivot, mozes i da promenis sredinu...

A ima opcija i da pratis i mrzis i ne radis nista. Ta je najgora.

A ako vec osoba unistava sebe svojim destruktivnim razmisljanjima i postupcima koji ne vode nigde, mogla bi bar imati dostojanstvo da ne prenosi sopstvene frustracije na druge.
 
Управо си дефнисао већину друштвених, махом левих, активиста савременог доба.

Ово је већ трећи циклус свеопштег друштвено-политичког бесмисла који пратим а обзиром колико погрешно, наивно и тендециозно се тумаче моји ставови од стране појединаца одговори које пишем на то су још и благи.

На крају крајева, био сам их и подржао кад смо се гањали око наводног београда па је Добрица уништио протесте наметањем геј-квислиншког наратива.

А уз Вучка сам био 15 година, све до сада, кад се предао под окриље оних против којих смо се борили.
 
Vrh