Šta je novo?

Generalštab

Могла би, али су стамбене зграде изгледа за зараду. Фасада није битна, структура бившег МО и ГШ је погодна за преуређивање канцеларија у собе попут хотелских. Мада мени је генералштаб одувек био попут зграда на НБГ са засеченим ивицама и црвеним каменом. Може сав тај камен да се скине и да ставе панеле као на клиничком центру.
 
Алубонд споменик културе?

Ајде, људи, нико то неће обнављати, то је толико далеко од реалности. Пустите геј-јеврејско-републиканско-некретнинашки лоби да узме то, да не би узео друго. Сматрајте то елементарном непогодом и крај.
 
Не знам ни да ли би хтели, сад кад је овима запело: нешто се не гурају једни другима у послове код нас.
А најбоље за нас да изгурамо Трампа, зарад Киинеза. Добро бисмо прошли, таман ко у Слобино доба (мада такве ствари ни он није радио).
Ирационалан си.
 
Трамп није перспективан инвеститор.
Кинези јесу.
 
Може да буде палата кинеске привредне коморе у Србији са канцеларијама за економску сарадњу где би се састајали наши и кинески привредници, у приземљу нешто попут Ложионице, coworking space, start up инкубатор, IT центар.
 
А Американцима ћеш дати метро и аутопут за Зрењанин? Или борски рудник. Јер, има да ти траже...

Зар си толико тврдоглав?
 
За неке ствари јесам :D
Боље да су Трампу дали Генекс кулу. Па да сија велико Т на улазу у град.
Мада и даље верујем да Трам и фамилија ништа нису тражили већ им је нуђено.
 
Preslo 17 000

 
Не знам ни да ли би хтели, сад кад је овима запело: нешто се не гурају једни другима у послове код нас.
А најбоље за нас да изгурамо Трампа, зарад Киинеза. Добро бисмо прошли, таман ко у Слобино доба (мада такве ствари ни он није радио).
Ирационалан си.
Dokaz, bilo kakav za sve to tvrdis. Ali bilo kakav dokaz se priznaje.

Gde si cuo da su zapeli?

Gde si cuo da mora bas ta lokacija sto se njih tice?

Gde si cuo da insistiraju na toj spratnosti?

Gde si cuo da su uslovili da im se pokloni?

Gde si cuo da insistiraju da mora sve da se srusi i da ne bi pristali kada bi im se trazilo da se ostavi i neki deo Dobroviceve zgrade i da se napravi nesto sto bi imalo i kvadrate i sto bi bilo podsetnik na to sta je tu nekad bilo? Ili mogu da sruse sve pa naprave repliku.

Gde si cuo da ne bi pristali na ovu lokaciju, ali da im se uslovi sta i kako mogu da grade tu i plus da im se ponudi jos nesto, negde drugde?


Ti si citavu pricu napravio na tvojoj pretpostavci, za koju nemas nijedan jedini dokaz, sve sto imas je da si ti zamislio da je to tako, i onda druge optuzujes da su neozbiljni i infantilno razmisljaju..
 
Ne znam šta da ti kažem, kad i ovaj lik ima koncesije u Srbiji:
FB_IMG_1711314941084.jpg


Dokaze potraži u Kongresnoj biblioteci za 50 godina.

Mislim, i onomad smo 'tražili dokaze'... Našli smo ih, radost prava, Pepsi Cola osvežava!
 
To se napise samo - nemam.

Ne sumnjam ja u njihove lepe namere, niti naivno mislim da bi se njihovim lepim namerama trebalo (iz nekog razloga) suprostaviti, ali ovo vise smrdi na SNS bagru koja je sama skinula gace i ponudila im nase dupe da se posluze. Bez da su oni i trazili.

A to sto se radikalima zivo fucka za nasu guzu, ne znaci da ovi ne bi bar malo vazelina namazali da trazimo. Zarad njihove koriste i kasnijih interesa.
 
ССНО је само један од назива за министарство одбране Југославија које је ту столовао. Прво је било државно министарство за народну одбрану (ДМНО), па државни секретаријат (ДСНО), па савезни секретаријат од негде краја 60их. Па 90их након распада СФРЈ савезно министарство одбране СРЈ. За сво то време генералштаб је увек био генералштаб.
 
Може, и мени је падало на памет исто пре 6-7 година. Одлична локација, на пешачкој удаљености од највећих факултета - економског, правног, медицинског, грађевинског, електротехничког, архитектонског, машинског, ТМФ, стоматолошког, ветеринарског, дела учитеског у Краљице Марије, а са солидним везама ка саобраћајном, филозофском, филолошком, биолошким, бившим ПМФ, ФОН, ФПН, ФАСПЕР, делом учитељског на Дедињу.
 
Vrh