Šta je novo?

GDS Petica Kompleks u Bloku 63

Danas sam pitao jednog radnika kad će biti gotova gradnja, nasmejao se i reko biće do kraja godine :)
 
Данас су нешто истоварали, али је углавном мртво. Чак и када заврше остаје им недовршен део ка парној страни Гандијеве, а то ће бити фантастичан угођај за оне који се уселе. Шума зарђале арматуре.
 
Po par radnika na gradilištu i tako to traje mesecima
 
Stvarno mnogo ruzna zgrada i na ocajnoj lokaciji,kao na nekakvom ostrvu,znaci automobili sa tri strane,tako da mi stvarno nije jasno ko im je dao dozvolu da tu grade stambeni objekat?A i ne mogu razumeti ko tu moze kupiti stan?
 
Sa sajta atrijuma:

CENA STANOVA

Cena Atrijum63 stanova iznosi 1.600 evra + PDV
 
pa jel znaju oni koje su cene u savaada i u a bloku?


ovo mora dosta jeftinije da bi uopšte to neko razmatrao.
 
ne znam otkud toliki hejt za ovu zgradu, meni licno je neuporediva sa savaadom i ablokom, tj novogeogradskim stepama stepanovicima.

ova zgrada mi je za klasu lepsa i na neuporedivo boljoj poziciji u odnosu na ablok, dok savavada ima jednu prednost, a to je sto je malo uvucenija u odnosu na glavne saobracajnice. nisam pratio pricu o kvalitetu izgradnje ova 3 projekta, mozda to menja stvar ali ne bih rekao da stepa stepanovic nbg blok moze da bude neki vrhunski kvalitet
 
razgradjevinar":6qcu26ji je napisao(la):
ne znam otkud toliki hejt za ovu zgradu, meni licno je neuporediva sa savaadom i ablokom, tj novogeogradskim stepama stepanovicima.

ova zgrada mi je za klasu lepsa i na neuporedivo boljoj poziciji u odnosu na ablok, dok savavada ima jednu prednost, a to je sto je malo uvucenija u odnosu na glavne saobracajnice. nisam pratio pricu o kvalitetu izgradnje ova 3 projekta, mozda to menja stvar ali ne bih rekao da stepa stepanovic nbg blok moze da bude neki vrhunski kvalitet

Ja se isto slažem sa tobom, lokacja je dosta mirnija, negledas komsijama u prozor itd. . . Sad jedini problem je to sto se ne zna kad ce i da li ce se zavrsiti :)
 
24.3
fotografija4145.jpg

fotografija4147.jpg

fotografija4146.jpg

fotografija4155.jpg

fotografija4156.jpg
 
Danas su poceli da uklanjaju radničke barake, i smanjili su ogradu oko gradilista,skinuli su i tablu sa podacima, veceras je komotno moglo da se udje na gradilište jer sa cele jedne strane nije bilo ograde. Inače osim sto rade stazu oko zgrade drugih radova nema jos od nove godine.
 
Пролазим пре седам дана и чујем како буше нове зидове. Еееее...
 
Jedini radovi sto su uradjeni u skorije vreme su postavljanje behaton ploča oko zgrade, i to je radila neka firma msm da se zove "betonmax". I to su radili tako sto su na beton sipali šljunak i onda slagali ploče :)
 
Kanalica kao ogradica oko zelene povrsine izgleda traljavo poplocano
 
Sobzirom da su danas ogulii fasadu na delu gde su postavljene skele, pa će sad sigurno ponovo da je rade, i tako opet oko cele zgrade, njhovom trenutnom brzinom to nece biti gotovo ni za dve god :)
 
Vrh