Šta je novo?

GDS Petica Kompleks u Bloku 63

Gago sve pohvale,prvi put da za ovu lokaciju vidimo i visinske fotke :kk:
 
milos.tro":jk6km7gt je napisao(la):
Gago sve pohvale,prvi put da za ovu lokaciju vidimo i visinske fotke :kk:



:laugh: :gobb:

Aj sad poitaj, isto to samo sa susedne zgrade, da se vidi iz drugog ugla.
 
Nebojsa":35k3qje3 je napisao(la):
milos.tro":35k3qje3 je napisao(la):
Gago sve pohvale,prvi put da za ovu lokaciju vidimo i visinske fotke :kk:



:laugh: :gobb:

Aj sad poitaj, isto to samo sa susedne zgrade, da se vidi iz drugog ugla.

Drugar, mogao bi ti da pohitas da i slikas iz blizine (od mene izgleda slaba vajda), da malo ubrzaju sa radovima,jer nece ispostovati rok zavrsetka radova (31.12.2014g) :wink:
 
Kolko ja vidim ovo su nosaci za klime, samo mi nije jasno sto ih postavljaju kad jos nisu uradili fasadu :?: :?: :?: . Inace sad su poceli da stavljaju prozore i na ostatak zgrade, slikacu sve ako stignem ovih dana :)
104683727494691050759295.jpg
 
Danas su krenuli da rade fasadu, ovako bi trebalo da bude kad sve odrade (verovatno će probiti rokove)
00sma1.jpg

U ponudi će biti 1,2,3 i 4-sobni stanovi i lokali:
prizemlje.jpg

stana11.jpg

stana019.jpg

stanc2.jpg

stana26.jpg

http://www.atrijum63.rs
 
Kakva je cena stanova u ovom objektu? Da li neko zna ponudu sada trenutno?
 
Kvadrat je oko 1750e,više informacija imaš na sajtu.Rok za završetak radova im je kraj godine,ali će izgleda kako stvari stoje trenutno probiti rokove.
 
Mislim da im je jaka cena ako se uzme u obzir da je to cena i za a blok koji je na boljoj lokaciji , a o sigurnosti ivestitora da ne pricam
 
Pa pazi cena jeste visoka,ali po meni lokacija je mnogo bolja nego A bloka.
 
Bolja!?!?!

Pa a blok izlazo na dve veoma vazne novobeogradske ulice, jurija gagarina i jedine prave poprecne nbgd ulice omladinskih brigada.

Dalje tu je i treca ulica juzni bulevar koja će izlaziti na ump, gde će biti probijen nasip i ulica produžena sve do bulevara nikole tesle, tj imace direktan prilaz dunavu.. O gradskom prevozu da ne peicamo. Stanlvnici a bloka do grada mogu da biraju između 3 linije tramvaja, autobus 67, 68, 95. Do raznih drugih delova grada mogu da biraju jos gomile linika koje prolaze u okolini kao sto su 85, 94, razne linije do zemuna, kao i do sircina....

Blize su savi, opstini, dunavu, dom zfravlja mesicine rada je preko puta, blitina delta sitija, laksi pristup auto putu, blizi železnickoj stanici.....

Po cemu je to blok 63, pogotovu ovaj deo na "razdelnom ostrvu" volja lokacija.
 
Pa po meni,nije neka razlika izmadju ove dve lokacije.Obe su na takozvanom ostrvu,samo sto je blok A na vecem!
Blok A ispred sebe ima tramvaje koji su jako bucni,iza ima gsp garazu i voz,ali ce i pored svega toga biti jako bolja kupovina zbog same infrastrukture u samom naselju.I naravno,mnogo kvalitetnija i lepsa gradnja,i sigurno bolja opremljenost stanova.Ali,bez obzira,daleko je od dobre lokacije.
Objekat u bloku 63,je bukvalno na ostrvu,objekti ruznjikavi.deluje mi kao kad bi na trotoaru napravio zgradu,i nije mi jasno ko je to dozvolio da se tu pravi stambeni objekat???
 
U celini ablok verovatno bolja lokacija, iako sam ja lokalpatriota za 60-te blokove. Ova zgrada u 63 je nasadjena bas skoro na trotoarima i svkako je prenamena ovog bloka rezultat neke muljaze. Ovde su trebali da idu objekti druge namene, a svakako ne stambene petospratnice.

Sa druge strane, biti naslonjen na Omladinskih brigada i narocito Jurija Gagarina ima i svojih negativnih strana, ipak su u pitanju dosta prometne ulice + tramvaj, mada ce ovima u 63. 95-ca prolaziti jos blize ispred prozora.
 
MilisaV":3vlftx3m je napisao(la):
Bolja!?!?!

Pa a blok izlazo na dve veoma vazne novobeogradske ulice, jurija gagarina i jedine prave poprecne nbgd ulice omladinskih brigada.

Dalje tu je i treca ulica juzni bulevar koja će izlaziti na ump, gde će biti probijen nasip i ulica produžena sve do bulevara nikole tesle, tj imace direktan prilaz dunavu.. O gradskom prevozu da ne peicamo. Stanlvnici a bloka do grada mogu da biraju između 3 linije tramvaja, autobus 67, 68, 95. Do raznih drugih delova grada mogu da biraju jos gomile linika koje prolaze u okolini kao sto su 85, 94, razne linije do zemuna, kao i do sircina....

Blize su savi, opstini, dunavu, dom zfravlja mesicine rada je preko puta, blitina delta sitija, laksi pristup auto putu, blizi železnickoj stanici.....

Po cemu je to blok 63, pogotovu ovaj deo na "razdelnom ostrvu" volja lokacija.



Baš zbog tih pola stvari je bolja, u A bloku si okruzen ulicama i GSP garazom dok u 63bloku je mnogo mirnije a da nepominjem da svi ti isti prevozi prolaze veoma blizu 63-eg bloka a prodavnica u blizini ima kolko oces, npr Idea x2,tempo, univer a o pekarama i malim radnjama i da ne pocinjem :) A sto se tice saobracaja bezanija i surcin su na 5min, a kad se zavrsi most preko Ade trebace ti par min do grada. Tako da po meni je 63blok bolji sto puta.
 
Evo par slika :D Počeli su radovi na fasadi, uklanja se dizalica, i postavljanje prozora se privodi kraju. Samo me interesuje kad ce da krene gradnja poslovnog dela?
imag1513.jpg

imag1514.jpg

imag1515.jpg

imag1516.jpg

imag1517.jpg

imag1518.jpg

imag1519.jpg

imag1520.jpg

imag1521.jpg

imag1522.jpg

imag1523.jpg

imag1524.jpg

imag1525.jpg

imag1526.jpg

imag1527.jpg
 
nbgcity":2ldw4dj2 je napisao(la):
Evo par slika :D Počeli su radovi na fasadi, uklanja se dizalica, i postavljanje prozora se privodi kraju. Samo me interesuje kad ce da krene gradnja poslovnog dela?

kad dobiju prenamenu u stambeni :D
 
Ma sta god da bude bice glupo, jer ce biti dve zgrade jedna do druge. :notok:
 
Drugari evo i par informacija od mene,cena stanova 1650 evra po kvadratu,prva zgrada bi trebalo da bude gotova do kraja godine, radi se uveliko na fasadi,od druge zgrade za sada nista.
 
Svidjaju mi se ovi prozori. Stanovi ce biti dobro osvetljeni. Mana, problem dok su djeca mala.
 
Radovi napreduju polako, ali napreduju :) Zastakljeno je 90% zgrade izolacija je postavljena na pola zgrade a poceli su radovi i na samoj fasadi. Postavljene su "zavese" na fasadu pa se bas sad i nevidi trenutno stanje na fasadi. Uskoro cu napraviti jos jednu reportazu kad budem imao vremena.
 
Vrh