Šta je novo?

Fruškogorski koridor

dragan

Professional
Učlanjen(a)
09.12.2006.
Poruke
12.583
Pohvaljen
5.717
Lokacija
Fruška gora
Veći deo Fruškogorskog koridora se nalazi na teritoriji Novog Sada. Posle izlaza iz tunela će biti raskrsnica u Paragovu gde će se odvajati krak prema S.Kamenici, "četvrtom mostu" i bul.Evropa.
1000002265.jpg
 
Pozdravljam odvajanje teme "Fruskogorski koridor". Jer na primer mene koji sam iz ns jako zanima ovaj koridor, ali deo "ruma sabac loznica" ne ni najmanje, verujem da ima i obrnutih slucajeva.
 
Sa rumske strane jedina prepreka može biti eksproprijacija. Nema nijednog ozbiljnijeg objekta do tunela ako izuzmemo da su deo oko Iriga već započeli gde je put na stubovima. Samo taj deo da otvore sa tunelom, već će se dosta štedeti vremena.
eksproprijacija je u toku
Kod Rume su laki radovi, tj. sve je ravnica, za razliku ovoga kod Iriga gde vec uveliko rade, verovatno ce taj deo kod Rume poslednji da krenu.
 
Da li će fruškogorski koridor biti povezan sa Mišlukom?

Kad god sam vozio Mišlukom imao sam osećaj da je onaj patrljak na kraju zapravo treba da se nastavi.
 
Da li će fruškogorski koridor biti povezan sa Mišlukom?

Kad god sam vozio Mišlukom imao sam osećaj da je onaj patrljak na kraju zapravo treba da se nastavi.
Биће ту петља ( или кружни ток) код болнице на Мишелуку, али се пут неће настављати на тај крак, Фрушкогорски коридор око Сремске Каменице иде трасом постојећег пута Парагово - Петроварадин, само што одмах након Мишелука траса скреће око Петроварадина.
Screenshot_20240527-215950~5.png

Ово је комплетна траса око Петроварадина.
Screenshot_20240527-220204~3.png

Овако би то изгледало на делу између Мишелука и Петроварадина.
 
Poslednja izmena:
Zar nije bilo logicno da zavrse taj deo koji je kao autoput do fruskogorskog da ga spoje nego da ostave ovako kako je danas
 
Zar nije bilo logicno da zavrse taj deo koji je kao autoput do fruskogorskog da ga spoje nego da ostave ovako kako je danas
Било је речи и овде на форуму да би то требало да се настави ка Сремским Карловцима. То сигурно не би било у том профилу.
 
Vrh