Šta je novo?

Forumski kviz

Objasnjonjo je zato sto se tamo ananas smatrao za deluxxx razumes jela ga samo elita razumes syrotinja nije mogla da ga priusti pa je bio kao symbol prestiza i svega toga royal razumes.
 
Nabrojati bar troje zivih iz emisije "Vidimo se u citulji". Inspiracija za pitanje je Bekijevo "Razumes" koje koristi Kristijan 😅
 
Нисам никад погледао тај урадак, али рекао бих да је жив управо Кристијан, као и Жељко Рутовић, али вероватно и дуо фантастико "Пецко и Лимунтус", односно Предраг Ранковић и Милан Наранџић.
 
Jel realno da nisi? Za sada sam siguran da si pogodio dva imena. Ova dvojica zadnjih, koliko znam se nikad nisu pojavljivali u filmu.
 
Slab je odziv na pitanje.
Izgleda da se slabije pratio kriminal.
Postoji clanak o prezivelim krimosima, izmedju ostalog tu je Buca Manojlovic s Djerma i Nenad Brankovic (njega licno poznajem, iz mog je kraja). Ovo ostalo ne poznajem.
Mija Baskalovic je takodje ziv, Vladusic cini mi se isto.

Prepustam pitanje forumasu @GOJE Ipak je pogodio 2/3.
 
У Београду, колико минута је потребно да гугл мапс навођени пешак стигне од Југославије до Србије.
 
Sat i cetrdeset
Ako mislimo na hotel Jugoslavija i hotel Srbija u Ustanickoj
 
Gugl maps nas tretira kao da imamo 90 godina, tako da neka dva sata.
 
Питање је било: колико минута... Баш сви сте одговорили у сатима, ал' 'ајде. Тачан одговор је 128 минута, а најближи је био Беки.
 
Kao sto rekoh, gugl nas tretira kao da imamo 90 godina, baba sa stapom bi pre stigla.

Kad smo kod babe sa stapom, gde se nalazi ova baba sa stapom?

1000013288.jpg



Obeleziti na ovoj mapi malom crvenom tackicom

1000013290.jpg


Primer kako obeleziti (lokacija tackice izabrana nasumicno):

1000013289.jpg


Pobednik je onaj koji bude najblizi.
 
Vrh