Šta je novo?

Forumski kviz

Кроз то отужно место прођох једаред, пре 10+ година, док још нису постојали брзи путеви од Салонике до Халкидике, некако ми се урезало у сећање на лош начин. А нити један понуђен одговор везан за персијски часовник - није тачан.
 
8?

Ako je to Teheran, Grčka.

Kao što je Paris, Texas na primer. 🙂
 
To je onda zanimljivo trik pitanje. Možda je 10.30?
 
Тумарате, али се и приближавате лагано.
 
Не, биће изгледа девета или десета срећа, још ако прогледам кроз прсте због заокруживања, јер је пост написан у 6:58. :)
 
Zapravo menjam odgovor u 12.28. Mnogo je blizu sat i po samo... 😄
 
Au, ovo prvo ispade... 8.28. 😳 Ko bi rekao.. nije nam išlo ovog jutra...

Nek pita @stex_pb sledeći...
 
Ма дај, таман си набо. 8:28. Техеран је у зони +3:30, али немају летње рачунање времена. Ми смо у зони +1:00, али са летњим рачунањем имамо додатни сат. Тако да смо лети само на сат и по од Ирана.
 
Eto nabo i odustao 😊 dešava se... Ali baš smo se ispogađali... Solidno pitanje 😊

Nek Stex pita ako ima spremno... ili ko se pojavi...
 
evo postaviću ja onu zagonetku što mi je ostala ako mi prepuštate redosled.
 
To i kad skroz nestane, uvek pola ostane, a pola kad mu oduzmeš, to će celo ostati. O čemu pričam?

(kontam da su neki verovatno već čuli, pa dajte ostalima bar sat da razmisle ako odmah budete znali)
 
Ма дај, таман си набо. 8:28. Техеран је у зони +3:30, али немају летње рачунање времена. Ми смо у зони +1:00, али са летњим рачунањем имамо додатни сат. Тако да смо лети само на сат и по од Ирана.
Uh meni se forum prebacio u grčko vreme, zato sam malo omasio. Ali nisam znao da ne pomeraju
 
To i kad skroz nestane, uvek pola ostane, a pola kad mu oduzmeš, to će celo ostati. O čemu pričam?

(kontam da su neki verovatno već čuli, pa dajte ostalima bar sat da razmisle ako odmah budete znali)

ciljam na neku emociju... strah?
 
Tišina 🙂

Verovatno nije, al mora da je neka emocija, pojava, stanje, svakako nije neka konkretna fizička stvar 🙂
 
Vrh