Šta je novo?

Forumski kviz

Након дужег размишаљања, и даље не могу тачно да се сетим, али сигуран сам да назив има 5 слова, и да почиње на БЕ или БИ, а број је 133 или тако нека комбинација.

Надам се да сам бар неком помогао.
 
Након дужег размишаљања, и даље не могу тачно да се сетим, али сигуран сам да назив има 5 слова, и да почиње на БЕ или БИ, а број је 133 или тако нека комбинација.

Надам се да сам бар неком помогао.
Da ne zadržavamo kviz, tačan odgovor je Belov 113.

Izvoli Goje
 
Па ето, тумарао сам по сећањима, али нисам успео да ископам тачан одговор. Не осећам се довољно победнички да бих поставио следеће питање, нека шутира ко стигне први.
 
Осим поменутих Хегела и Канта, испрескакаћу Шелинга, Фихтеа, Маркса и Енгелса, а нарочито Ничеа, и рећи да је у питању Бекенбауер.
 
Кејзер Франц је из Топлисте надреалиста ваљда?

Маркс се код Пајтоноваца појављује у квизу. Чини ми се да је ово Хегел, ал` је већ отишо, па ћу рећи: Лајбниц.
 
Аух, ово је било изненађујуће брзо и прилично близу. Морам да уважим одговор, иако је према мом рачуну данас 1755. дан од почетка никад завршених радова.
 
Iz kog si ti dela Urcola? Dole ka Mgm ili gore kod Bajrakli dzamije odakle je Kimi Radisavljevic? :)
 
Аух, ово је било изненађујуће брзо и прилично близу. Морам да уважим одговор, иако је према мом рачуну данас 1755. дан од почетка никад завршених радова.
Uzimam kao referentnu vrednost objavu na N1 da su počeli radovi :)



Elem, evo jedno krvnički teško pitanje.


U Top Listi Nadrealista, u skeču kada se bira himna, Zenit Đogić je predstavnik metaca iz Zenice. Kao predlog svira nekoliko sekundi agresivni gitarski solo koji odmah prekinu.

Iz koje pesme je taj solo?
 
Jbt ovako teško pitanje, čovek pogodio odmah.....

Da li si to znao čim si čuo ili si tražio odakle je?
 
давно сам чуо, али нисам могао да се сетим одакле је, па сам претражио. реално, питање је претешко за детаљ који траје седам секунди
 
давно сам чуо, али нисам могао да се сетим одакле је, па сам претражио. реално, питање је претешко за детаљ који траје седам секунди
Mislio sam da sam jedini frik koji ovo zna..jer sam čuo pesmu ma radiju u kojoj mi je nešto mnogo poznato. Posle sam je vrteo na youtube dok nisam provalio da je to deo iz nadrealista :)
 
Bilo ih je vise, sad ne znam ni ja tacno ko je bas idejni tvorac ... Zenit, Elvis, Siber, Nele i Ricl
 
Vrh