Šta je novo?

Filip Vukša - Prijave, dopisi resenja

Ja napisah juce na Blicu da bi sada svi lepo trebali da pokupimo aparate i telefone i odemo na raskrsnicu i slikamo kretene. Pa da vidimo sta ce da rade. Da nece mozda sve da nas biju?

Ili jos bolje, da nadjemo budalu i non stop ga slikamo. :D
 
Ja sam stavio komentare svugde da ako se vozacima ne svidja radno mesto mogu slobodno da ga napuste ili da se bore za svoja prava... A ne da mi drugi koji takodje imamo svoje poslove i ugrozena prava patimo jos i zbog njihovih ugrozenih prava... Nisam video da vozaci GSP brinu o pravima radnika na drugim mestima...
 
Neka siledzije idu da se lece nek se sramote tih godina provedenih u GSP-u ako ne vole GSP pa nek napuste posao manijaci bezobrazni covek ne sme mirno uopste ni da prodje pored okretnice gledaju nas bahato i samo bi da nas biju SRAM IH BILO DA IH SRAM BUDE SVOJIM NAJBOLJIM ORTACIMA SAM rekao da ne mogu da se nacudim tom bezobrazluku :o
 
Ts, ts, ts... strasno. Sad kad su nam napastvovali mladog Vuksu, ko ce da pise prijave za zvake i pikavce?
 
http://www.politika.rs/rubrike/Beog...vistu-vozac-GSP-a-nije-ni-suspendovan.sr.html

Моја порука би била да, пошто је Милета Радивојевић директор ГСП а не радник заштићен којекаквим синдикатима и уговорима, ЊЕГА градоначелник може било када да разреши без образложења, као што их уосталом мењају после сваких избора.
 
tamovamo":30etwac3 je napisao(la):
Ts, ts, ts... strasno. Sad kad su nam napastvovali mladog Vuksu, ko ce da pise prijave za zvake i pikavce?


Pregledao sam sve tri stranice tj 59 postova tamovamo
i nigde bar jedan post napisan pozitivno
pride i još ovo. . . . . :(
 
boca-ica":p75ek92i je napisao(la):
tamovamo":p75ek92i je napisao(la):
Ts, ts, ts... strasno. Sad kad su nam napastvovali mladog Vuksu, ko ce da pise prijave za zvake i pikavce?


Pregledao sam sve tri stranice tj 59 postova tamovamo
i nigde bar jedan post napisan pozitivno
pride i još ovo. . . . . :(


Nije bilo potrebe da pregledaš...
Iz ovog zadnjeg posta se vidi da je provokator i ništa drugo...
 
Коментар на текст са политикиног сајта:
Тијосав Ваљевац":37k71shc je napisao(la):
Директор ГСП-а је образован и паметан човек,то се види из његовог поступка према возачу који крваво зарађује хлеб на точковима.Овај Филип би морао да одговара због шпијунаже.За кога је то сликао?А ви бранитељи невладиних шпијуна,идите мало у Хрватску па тамо сликајте по колодворима полупане аутобусе.

Да ли да се смејем ил` да плачем....
 
Što je najgore, pun je grad takvih paranoika. Dok sam fotografisao TC Ušće (za klijenta), trojica paranoika mi je prišlo i pitalo za koga fotkam. Posle su usledili neki komentari da fotkam za okupatore, strane plaćenike...
 
Aha, dzonislave, za klijenta, a? Da nije mozda CIA? :laugh: Salim se naravno, procitao sam i ja taj komentar u Politici, nije nimalo za smejanje, vec za plakanje. Sto je jos gore, bilo je slicnih i u ostalim medijima, samo sam se nadao da je sarkastican, al po svoj prilici nije.
Neki put zaista pomislim da je dobro i kako nam do sad ide, s obzirom da je kolektivno stanje svesti nacije na jako nismom nivou.
 
dzonihsv":3w1pkxok je napisao(la):
Što je najgore, pun je grad takvih paranoika. Dok sam fotografisao TC Ušće (za klijenta), trojica paranoika mi je prišlo i pitalo za koga fotkam. Posle su usledili neki komentari da fotkam za okupatore, strane plaćenike...

А да си им рекао: "Шта вас боли к...ц за кога сликам", што би био једини нормалан одговор, прошао би као Филип.

А да си стао тамо и пишао уз оргаду, нико те од њих не би би погледао. То ти гарантујем. Довољно дуго живим са овим народом да знам како размишља.

"Сликаш за окупаторе", рече имбецил, а онда испије "Кока-колу" и попуши "Винстон", а пластичну флашу и паклу баци на улицу или на траву. То су Срби. Част изузецима.

А ако хоћете да имате неку идеју како размишљају, ево погледајте коментаре о Филипу на сајту "Курира":

http://www.kurir-info.rs/komentari/suspendovan-vozac-gsp-zbog-napada-na-filipa-vuksu-clanak-305927

Филипе, не бих да те обесхрабрујем, али стварно не знам због кога се и даље трудиш? Зар не видиш да скотовима не смета да живе у свињцу?

Да не испадне како само критикујем, ево, нудим и решење. Трудите се да зарадите што више пара па да можете себи да приуштите да се возите сваки дан колима. А ови скотови нека наставе да се возе распалим аутобусима и нека поцркају у сопственом смраду.
 
CBET":2z7w527c je napisao(la):
Филипе, не бих да те обесхрабрујем, али стварно не знам због кога се и даље трудиш? Зар не видиш да скотовима не смета да живе у свињцу?

Да не испадне како само критикујем, ево, нудим и решење. Трудите се да зарадите што више пара па да можете себи да приуштите да се возите сваки дан колима. А ови скотови нека наставе да се возе распалим аутобусима и нека поцркају у сопственом смраду.

Ove dve rečenice iznose još gore stavove nego što su ovi koje u istom postu kritikuješ...
 
Od svih komentara na sajtu "Kurira" najbolji presek stanja svesti ovog našeg pogubljenog naroda (kroz sopstvenu nesvest i glupost) dao je gosn pod pseudonimom Indijanac.

Kaže crvenokožac:

"A ko plaća tog Filipa Vukšu da ide okolo i kontroliše ko svoj posao radi kako treba a ko ne radi? Ne radi to valjda džabe i iz ubeđenja?"

E, to je Srbija danas. Kad se raspadne sistem vrednosti, onda postoji samo najbednije koristoljublje i ništa više. Kakva ubeđenja, kakvi bakrači.
 
A zasto uopste obracate paznju na negativne komentare?Uvek ce biti bu**** i primitivaca,vuksa to radi i za njih,i makar jedan da promeni misljenje ce mu biti zauvek zahvalan.
 
Joj samo se nadam da ce da objave moj komentar... Morao sam debelo da ga cenzurisem u naletu besa!
 
Pa paranoja je trenutno u razvoju u srbiji. Kada se okrenem oko sebe, cak i akademski krugovi pocinju da se pune paranoicnim ljudima.

Pa ljudi danas masovno citaju press, kurir, alo i ostalu zutu stampu te im se glave svakodnevno pune maloumnim stvarima.

Cak su i penzioneri presli da citaju te novine iako su do skora uglavnom citali politiku.
 
vucko":12i98yy5 je napisao(la):
Sutra u 21h na RTS2 u emisiji potrosacki savetnik ce biti prilog o napadu na Filipa :kk:

Да ли је и због чега радник ГСП-а, физички напао Филипа Вукшу, студента који се већ годинама труди да побољша рад тог јавног предузећа?

http://www.rts.rs/page/tv/ci/story/18/РТС+2/1134820/Потрошачки+саветник.html
Sto nema Filipa :shok:
 
Kakvi su smaraci stvarno nisu normalni Filip je preci od ove smorne odbojke :|
 
Filip je KRENUO!!! :kk: Biće i upload ako ste zainteresovani, ako me neko već ne prestigne. ;)
 
Vrh