Šta je novo?

Filip Vukša - Prijave, dopisi resenja

Неко ко је мотивисан да уради нешто за свој град, неко ко својим залагањем, личним иницијативама и акцијама указује, а и решава разне проблеме за добробит свих нас, дочека да га физички нападају... Какав безобразлук! Надам се да ће ти "људи" заиста бити кажњени.

Подршка за Филипа!
 
Ако неко буде ово терао по судовима, мислим да би ми овде требало да то подржимо и више него изјавама подршке (тј. новцем за адвокате) и ту се свакако пријављујем као заинтересован у границама могућности.

Ђубрета свакако треба да изгубе посао - то је минимум - али Филип од тога нема никакву вајду а разбијен нос је добио. Треба видети да ли је иједно од два предузећа правно одговорно а ако није увек преостаје тужба против физичких лица.
 
Ako bude trebalo da se organizujemo za advokate ili sl. tu smo!

Treba država da radi svoj posao, a ne mi njen. U tom smislu, iako bih rado otišao da pozdravim dotičnog vozača nekim tvrdim predmetom, neću, jer treba da budemo bolji od njih!
 
I od mene podrška za komšiju Filipa, to što se desilo je sa jedne strane zastrašujuće, ali sa druge strane samo pokazuje Filipovu nadmoć. Neće baš biti da uvek pobeđuje siledžijstvo i bahatost.

David vs. Golijat.
 
Podrska za Filipa i od mene. Vidim da se u ovim komentarima pominje samo radnik gsp-a, ali ne treba zaboraviti ni vozaca lui-ja, firme koja je najgora u gradu, sa neispravnim autobusima, bahatim vozacima u nocnom prevozu, koja ne postuje redove voznje i preskace polaske jer autobuse kruju po sporednim ulicama i tako stede gorivo. Pitam se dokle ce taj lui, toliko ozbiljnih firmi bi bilo srecno da dobije njihove linije, a direkcija lui-ju kao pise neke kazne, upozoravaju ih i nista oni i dalje rade.
 
Ovo je zaista jedna velika sramota!
Podrska Filipu i sa moje strane!
 
Je l' mislite da ima smisla pisati apele na adrese Sekretarijata za saobraćaj, Direkcije za javni prevoz, GSP-a, itd?
 
prostorni planer":29jhyium je napisao(la):
Podrska za Filipa i od mene. Vidim da se u ovim komentarima pominje samo radnik gsp-a, ali ne treba zaboraviti ni vozaca lui-ja, firme koja je najgora u gradu, sa neispravnim autobusima, bahatim vozacima u nocnom prevozu, koja ne postuje redove voznje i preskace polaske jer autobuse kruju po sporednim ulicama i tako stede gorivo. Pitam se dokle ce taj lui, toliko ozbiljnih firmi bi bilo srecno da dobije njihove linije, a direkcija lui-ju kao pise neke kazne, upozoravaju ih i nista oni i dalje rade.

:shok:
 
Ovi g*vnari treba da budu razapeti za primer svakome ko pomisli da pokusa nesto slicno, jer oni rade za nas a ne mi za njihov javasluk. :mad: Podrska Filipu! :pob:
 
prostorni planer":1egusgum je napisao(la):
Vidim da se u ovim komentarima pominje samo radnik gsp-a, ali ne treba zaboraviti ni vozaca lui-ja, firme koja je najgora u gradu,

Наравно, поготово што је цео сукоб и почео возач Луи травела јер је Филип фоткао аутобус са поразбијаним прозорима који су ови ладно пустили у нормалан саобраћај... :notok:
 
Vozacu GSP koji je udario Filipa treba odrediti lepljenje reda voznje na svim stanicama kao kaznu za nasilno ponasanje pored odkaza koji mu sledi.
 
Je l bilo na kraju nesto u medijima po ovom pitanju? Stvarno strasno..
 
Djordje":1t1ia15n je napisao(la):
Ако неко буде ово терао по судовима, мислим да би ми овде требало да то подржимо и више него изјавама подршке (тј. новцем за адвокате) и ту се свакако пријављујем као заинтересован у границама могућности.

+1
Podrska Filipu.
 
Ovim vozacima najmanje sto sleduje je otkaz.A privatnom tuzbom za fizicki napad treba goniti vozaca .A gsp kao negovog posldavca [nosio je uniformu gspa bez obizra sto mu nije pocelo radno vreme zakon to pokriva ] za fizicki napad nanosenje tjelesnih povreda pretrplejeni strah dusevnu bol narusen ugled isve sto sleduje.Da nikom vise nebi palo na pamet i da konacno pocnu da rade svoj posao kao treba jer zato su placeni [novcem poreskih obaveznika ]Sledeci put dobar dan izvolite sta vam treba uz duboku naklon.Kakve sve sirovine zposljavaju strasno. :mad:
 
BadMan":3428z8ir je napisao(la):
Ko udari na Filipa, udario je i na nas!

BadMan je lepo rezimirao stvar, a broj komentara na ovoj temi jasno pokazuje da se ovaj nemili dogadjaj direktno tice svih nas.


Vreme je za novi preporod naseg grada i naseg drustva. Vreme je da gradjanski duh ponovo preovlada nad bahatoscu i nasilju.


Filip se poneo bas kako treba, hrabro je primio udarce, banditi ce bitii kaznjeni a on ce postati nedodirljiv.

Svi cemo mi uz pomoc njega, kao gradjani, postati nedodirljivi.
 
доста бахатости возача, време је да се доведе неки ред. само напред Филипе, не предај се
 
Подршка поштеном, правдољубивом и истрајном момку.
Ово је само још један показатељ да нам неће бити ништа боље ни с новим мостовима, ни с метроом, ни са свемирским технологијама, док не преокренемо ток преображаја грађанског Београда у примитивну крчму којом се бахате разни "елементи", попут разбојника из ГСП-а, ЛУИ-ја, Шарац брадерз...
 
Ovo je strasno sta se desava na ulicama naseg glavnog grada i u nasoj drzavi generalno. Da su ljudi do te mere odlepili...

Sta reci osim PRAVDA ZA FILIPA!
 
Naš mali kolektiv upućuje podršku Filipu.

Očekujemo najstrožije kazne iskompleksiranim i bahatim vozačima.
 
Podrška za Filipa! Nadam se da je on dobro.

Ova situacija pokazuje ništa drugo nego bahatost vozača. Nadam se da će dobiti zaslužene otkaze, i da ću onda ostali vozači pomalo uključiti mozak.
 
Vozaci su vecinom bahata st***... Ja sam imao nezgodnu situaciju da je burazeru vozac na srednjim vratima namerno zatvorio vrata ispred nosa dok je cekao da ljudi izadju pa da se vrati u autobus... A onda je otvorio ponovo i dok je brat ulazio namerno zatvorio preko njega... Kao slag na tortu sve vreme se smejao nama u retrovizor jer smo se prodrali da otvori vrata...

Naravno na sledecoj stanici smo otisli na prednja vrata ali se p**** sakrio u kabinu i prozivao... Kada su putnici od napred neznajuci sta se desilo na sredini mislili da smo huligani koji iz cista mira hoce da biju vozaca i krenuli da se raspravljaju sa nama, vozac je udario brata preko sipke iako je nosio naocare... Brat je pozvao vozaca da izadje napolje a ovaj pobeze u kabinu... Onda je jedan putnik pokusao da ga udari i tako su krenuli naizmenicno da ga udaraju sakrivajuci se kako god se brat okrenuo... Ja sam sve vreme bio iza brata i nije bilo sanse da se provucem na prednjim vratima... Kad sam video da od nicega nema smisla vise jer smo naravno usled ogromne medijske kampanje tih dana samo slusali o nekim huliganima koji iz cista mira biju nevine vozace, povukao sam brata i izvukao ga iz busa... Pozvali smo vozaca jos jednom da izadje i da raspravimo napolju on je rekao da ce da izadje na sledecoj stanici, taman da pozove kolege i policiju... Naravno sklonili smo se i otisli dalje... Ne treba ni pominjati da je vozac bio od brega odvaljen 120 kilas koji je mislio da moze da se zaje*******ava sa kim hoce...

E takva bahata st*** vozi nas po gradu i zasticeni su kao beli medvedi... Da ne pricam o tome kako voze, vozaci znaju koliko seku bahato jer su "veliki" i jer imovina koju voze nije njihova...
 
Podrška najvrlijem među nama, momku koji bi u budućnosti, kad sasvim stasa i u nekim boljim političkim okolnostima, trebalo da bude gradonačelnik Beograda. :)

Njegova ljubav prema Beogradu i energija s kojom tu ljubav pretače u konkretna dela su zadivljujuće. Nadam se da će većina Beograđana uskoro čuti šta mu se dogodilo i da će se založiti za njega kao što se on skoro svakodnevno zalaže za njih.
 
Čim su krenuli ti prema njemu trebao je uključiti snimanje na mobilnom ili fotoaparatu, zavisi šta je imao. Tako bi imao barem tonski zapis događaja. Ali ko će se u takvoj situaciji setiti toga...
 
Vrh