Šta je novo?

Fauna Beograda

Пужи, пужи рогове,.....
Данас пужић па скоро појео цео лист!

1.пуж_.JPG
2.пуж_.JPG
 
Zanimljivo je da nekada u Boegradu nije bilo mnogo stabla smokvi.
Na Dorculu je bila jedna velika, zaklonjena smokva, u jednom dvoristu, kazu iz Turskih vremena, retko je radjala.
(Turci su ih koristili za kolace)

Sada ima dosta smokvi po gradu. Jos jedan dokaz da je sve toplije.
 
"Јахање "на дунавским таласима. Када дивља гица сурфује на дасци на таласима Дунава.

ПА ОВО ИМА САМО У СРБИЈИ: Дивља свиња "сурфује" Дунавом (ФОТО)
Новости онлине, 02. 09. 2022. у 16:34
На улицама Београда дивље свиње већ одавно нису новост, ал зато оне које "сурфују" Дунавом итекако јесу несвакидашњи призор.
https://www.novosti.rs/c/beograd/ve...amo-srbiji-divlja-svinja-surfuje-dunavom-foto

дивља свиња.jpg
 
Jel smrdibube imaju neko ogranicenje u broju na javnim skupovima ili ih se moze okupiti beskonacno? Video sam ih juce gomilu na krovu moje seksi terase i pobio ih jedno 30 sa papucom namenjom za bacanje. Hocu li postici rezultate ako nastavim sa ovakvom vrstom etnickog ciscenja ili cu morati druge metode da koristim?
 
Што се трава више коси, више и расте.
 
Moze li negde da se kupi ekolosko sredstvo za unistavanje buba ruse, koje koriste i profesionalci.
 
Moze li negde da se kupi ekolosko sredstvo za unistavanje buba ruse, koje koriste i profesionalci.
Ja koristim ovo..


Jedna ampula u prskalicu od 750 ml, prskaš gde želiš i ostaviš da se osuši. Kontaktno srredstvo je, deluje oko 7 dana. Pošto je namenjeno za životinje bezbedno je i za ljude mada malo smrdoćka dok se ne osuši..
 
Roknuo sam ih papučom jedno sto danas na terasi i u stanu sam nekoliko komada uhvatio u wc papir pa bacio u šolju 🤣 Izgleda da deluje jer su desetkovani i čini se da je ostalo još samo malo posla. Oni će meni...🤣
 
Oni će tebi da...
Ratovi prirode: Povratak Smrdljivog Martina ;)
 
Vrh