Šta je novo?

Expo 2027

Čisto iz radoznalosti, zašto ne uploaduješ sliku direktno nego uvek screenshot? :)
Inače Legoland je top park kojem baš treba solidno mesta tako da sam veoma skeptičan da će to biti brzo realizovano. Evo poređenje dimenzija baš na primeru sajma:
1714717792775.png
 
Jesi ti bio nekad u Legoland-u?

Ceo Legoland povrsine je minimum barem dva sajma ali ne samo hala nego sve celokupno.

Obicno se izmesta da ne bude u samom gradu.
Ето разлога да сајам остане где јесте.
Ако је Леголенд толико огроман, онда нека га после Експа уселе у те хале код обилазнице.
 
Dnevna ulaznica u Legoland košta 50-70 EUR u zavisnosti od sezone, parking kreće od 10 EUR dnevno.

I razumem zašto toliko košta jer se moraju održavati svi ti sadržaji.

Međutim, ne znam koliko bi porodica kod nas platilo 200-280 EUR za jednodnevni izlet u Legoland, plus hranu, piće, parking.

A ako bude koštalo mnogo manje, onda će i sadržaji biti skromniji.
 
Za pare koje prosečan Srbin može da izdvoji, sve što možemo da dobijemo je replika površine Marsa. ;)
 
Imajte na umu da i radnici u drugim zemljama koštaju mnogo više i sve to ulazi u cenu. Verujem da bi 20-30e bila ulaznica kod nas iako ne verujem u tu priču za legoland :)
 
Dnevna ulaznica u Legoland košta 50-70 EUR u zavisnosti od sezone, parking kreće od 10 EUR dnevno.

I razumem zašto toliko košta jer se moraju održavati svi ti sadržaji.

Međutim, ne znam koliko bi porodica kod nas platilo 200-280 EUR za jednodnevni izlet u Legoland, plus hranu, piće, parking.

A ako bude koštalo mnogo manje, onda će i sadržaji biti skromniji.
Koliko lazi na ovom forumu, ne bi admin to trebalo da dozvoli. Za bilo koje cinjenice trebalo bi biti obavezno priloziti dokaze, u suprotnom administratoru savetujem da brise postove kako ovaj forum ne bi postao kao zuta stampa. Dnevna ulaznica za cetvroclanu porodicu nije vise od 150 evra. Racunajuci to da je kod nas rad jeftiniji kao sto je neko pomenuo, struja i mnoge druge stvari, bice mozda i jeftinije, ali cak i da bude na nivou kao u Evropi, 150 evra, veruj mi ima puno puno ljudi u Srbiji i okolnim drzavama (jer to se ne pravi samo za Srbe, vec za region) koji to mogu bez problema platiti. Ko su ti ljudi koji imaju? Pa to nisu oni koji spinuju po forumima, jer razlika izmedju onih koji imaju i sirotinje je u navikama, nacinu misljenja. Zato se razlkikuje i njihovo finansijsko stanje. Sto si potrosio vreme da napises takav neistinit komentar, mogao si potrositi 2 minuta na Guglu da proveris kakve su cene za Legolend.

Legolend u Nemackoj za cetvoroclanu porodicu 160 evra (s tim sto moze biti i manje jer je ulaz za decu do dve godine besplatan). U Britaniji nesto malo skuplje i ulaz za decu do 90 cm visine besplatan. Informacija se moze proveriti za dva minuta. Prijatan dan, ja odoh da pojedem sendvic.

Nemacka
legolend0.png


Britanija

legolend1.png
 
samo ste zaboravili da napomenete da Legolendu u Nemackog (kod Ulma u Bavarskoj) gravitira mozda i najvise stanovnistva u jednom od narzvijenijih delova evrope (Bavarska, Svajcarska, Austrija i Francuska), koji taj park svakog dana napune bar 60-70% a vikendom i 100% i dodatno ne moraju da se ustezu da li ce posle kupiti set od 10 ili 100eur po detetu. E od toga zivi taj Legolend. kolika ce cena biti kod nas da bi samo bio na 0?
Molim statisticare da naprave krug od 300km oko surcina pa da vidimo koliko tu ljudi zivi i sa kojim primanjima (a i koliko njih i zna sta je Legoland)
to je sve na nivou Mercedesa, fabrike cipova, aviona, letecih taksija i slicnih mentalnih fantazija jednog ozbiljno poremecenog coveka
Pa mi bre ne mozemo Burger king i Bauhaus da dovedemo dovescemo Leogolend! (a ako se setite mozete i Lui Viton da pomenete)
 
Људи моји, какав бре леголенд. Најлепше вас с поштовањем и љубављу молим да не падате на сваку фору.
 
Koliko lazi na ovom forumu, ne bi admin to trebalo da dozvoli. Za bilo koje cinjenice trebalo bi biti obavezno priloziti dokaze, u suprotnom administratoru savetujem da brise postove kako ovaj forum ne bi postao kao zuta stampa. Dnevna ulaznica za cetvroclanu porodicu nije vise od 150 evra. Racunajuci to da je kod nas rad jeftiniji kao sto je neko pomenuo, struja i mnoge druge stvari, bice mozda i jeftinije, ali cak i da bude na nivou kao u Evropi, 150 evra, veruj mi ima puno puno ljudi u Srbiji i okolnim drzavama (jer to se ne pravi samo za Srbe, vec za region) koji to mogu bez problema platiti. Ko su ti ljudi koji imaju? Pa to nisu oni koji spinuju po forumima, jer razlika izmedju onih koji imaju i sirotinje je u navikama, nacinu misljenja. Zato se razlkikuje i njihovo finansijsko stanje. Sto si potrosio vreme da napises takav neistinit komentar, mogao si potrositi 2 minuta na Guglu da proveris kakve su cene za Legolend.

Legolend u Nemackoj za cetvoroclanu porodicu 160 evra (s tim sto moze biti i manje jer je ulaz za decu do dve godine besplatan). U Britaniji nesto malo skuplje i ulaz za decu do 90 cm visine besplatan. Informacija se moze proveriti za dva minuta. Prijatan dan, ja odoh da pojedem sendvic.

Nemacka Pogledajte prilog 197633

Britanija

Pogledajte prilog 197634

Ja sam gledao Legoland u Danskoj, gde je ulaz koliko sam i naveo. Iskren da budem nisam ni znao da postoji Legoland van Danske. Bio sam samo u Legolandu u Danskoj.
 
Možda bude playmobilland :D

Bit će neka veća igraonica / vašarište sa rolerkosterima / akvapark / , ali ove premium kao legoland sigurno ne.

Tipujem da će da bude kao ovo, možda malo veće




Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
 
Ja sam gledao Legoland u Danskoj, gde je ulaz koliko sam i naveo. Iskren da budem nisam ni znao da postoji Legoland van Danske. Bio sam samo u Legolandu u Danskoj.

Legolend u Danskoj, karte za ceo jun od 329 kruna do 399 sto je 45 do 55 evra. Mozda je skuplje ako se kupuje karta na licu mesta (ako je to moguce). Za onlajn kupovinu evo koje su cene

legolend1.png
 
Legolend u Danskoj, karte za ceo jun od 329 kruna do 399 sto je 45 do 55 evra. Mozda je skuplje ako se kupuje karta na licu mesta (ako je to moguce). Za onlajn kupovinu evo koje su cene
Na licu mesta je 499 DKK, sto je 67 EUR, koliko sam i naveo.

Nema potrebe, a i nije dostojno, da se ljudi optužuju da lažu.
 

Prilozi

  • Screenshot 2024-05-08 at 12.20.45.png
    Screenshot 2024-05-08 at 12.20.45.png
    177,6 KB · Pregleda: 32
Obožavam da uđem na temu i pročitam kako drugi iznose dezinformacije i laži, a onda ti koji optužuju urade isto to. I posle još kad usledi demanti ovog mog napisanog, pa to je tek hit. A najveći hit je što sve to dolazi od ljudi koji nemaju kohones da priznaju da su "navučeni" na dnevnu dozu predsednika, a i ćorav vidi da pišu samo u temama koje se proturaju od strane vlasti kao nešto "najbitnije" za život i ekonomiju Beograda i Srbije. ;)
 
Poslednja izmena:

samo
da prodje ekspo i eto jeftinih stanova
Mislim da bi to trebali da poklone ko je bio vojnik u poslednjih 3-5 godina i da onda imamo trend da ko odsluzi x y vojske dobija onda kad se ozeni i dobije prvo dete.
 
Moже исти модел и за просветаре, медицинаре, раднике комуналних служби. И све дефицитарне профиле.
 
Vrh