Šta je novo?

Expo 2027

Nismo u istoj poziciji sa tim zemljama, Srbija nije zatrpana stranim turistima, a teško i da će biti; nije naročito atraktivna zemlja. Mada, što se mene tiče, to što rade u npr. Mlecima, da traže pare za ulazak u grad - a to je vrsta povratka u feudalizam, sa ograđenim gradovima - ne čini ih ozbiljnom, već nazadnom zemljom (uostalom, na vlasti je žena koja veliča Musolinija). Gori je samo onaj ko im ode.
 
To što nema reka turista, vašara i gužvi (svake vrste) u blokovima oko Fontane ne znači da Beograd i Srbija nisu već preopterećeni turistima. Za svoje kapacitete, naravno.

Ovaj grad se slepački vodi i razvija već čitavih 100 godina, i samim tim njemu mnogo manje turista treba da bi postao disfunkcionalan nego neki drugi približne veličine.

A i sem toga, pogrešno je bazirati ili prioritizovati ekonomiju nekog grada na turizmu.
 
Jbg vrućina
a od Olimpijade nema vece manifestacije 😀
možda uskoro procuri i vest da krecemo i sa lansiranjem ultra....🤣
 
Ovo sam pitanje postavio na SC ali sam pomislio da ovde mozda ima strucnijih ljudi.

Pored svega sportskog sto se gradi
(nacionalni stadion, akvatik centar, nacionalni odbojkaski centar, nacionalni bokserski centar, sportska hala na Crvenom Krstu...), sta jos fali Beogradu osim velikog atletskog stadiona kako bi mogao da ima kompletnu infrastrukturu za Olimpijske igre ?

Nesto mi govori da ce ova nasa megalomanska vlast sigurno hteti da se kandiduje za OI
Ne znam da li ce se kandidovati za OI, ali znam da ce uskore mnoge evropske sportke federacije poceti da sele svoja sedista u Beograd (na primer rvacka, bokserska itd)
 
Ne znam da li ce se kandidovati za OI, ali znam da ce uskore mnoge evropske sportke federacije poceti da sele svoja sedista u Beograd (na primer rvacka, bokserska itd)
Мислим да је било најављено да долази ФИНА за Београд...за остало не знам.
 
Па неће сигурно доћи у ЕХПО комплекс. Зашто нису нацоналне спортске центре (боксерски, кућа фудбала, одбојкашки) и атлетску дворану направили у комплексу ЕХПО?
 
Мислим да је било најављено да долази ФИНА за Београд...за остало не знам.
Rekao je Precednik za FINU da se vode pregovori, a da sa Malim razmatra imamo li finansijke mogucnosti da i drugim sportskim federacijama ponudimo preseljenje u BG
 
Rekao je Precednik za FINU da se vode pregovori, a da sa Malim razmatra imamo li finansijke mogucnosti da i drugim sportskim federacijama ponudimo preseljenje u BG
Зашто се одбојкашки и боксерски центри праве ван ЕХПО комплекса?
Зашто нису Ђоковићев центар иселили у ЕХПО комплекс?
 
Па зато што је тематика ЕХПО игра и плес, спорт. А не лего коцкице и делфини.
 
Па зато што је тематика ЕХПО игра и плес, спорт. А не лего коцкице и делфини.
Pa zato sto srpski sport ne pocinje i ne zavrsava se sa Expo-om.Mnoge stvari su planirane i pre expo-a a mnoge ce biti gradjene i posle.Hajde da prebacimo i beogradsku arenu na Expo???Kako ljudi nemaju mozak...
 
Vrh