Šta je novo?

Epidemija CoViD-19

Da li ćete se vakcinisati i kojom vakcinom?

  • Da - Sinopharm

    Glasovi: 32 10,2%
  • Da - Sputnik V

    Glasovi: 25 8,0%
  • Da - Pfizer-BioNTech

    Glasovi: 81 25,8%
  • Da - bilo kojom dostupnom vakcinom

    Glasovi: 49 15,6%
  • Da - AstraZeneca

    Glasovi: 23 7,3%
  • Da - Moderna

    Glasovi: 2 0,6%
  • Nisam siguran sačekaću još

    Glasovi: 43 13,7%
  • Ne želim da se vakcinišem

    Glasovi: 59 18,8%

  • Ukupno glasača
    314
U zatvorenom?
Mislim, znam da se krši pravilo, ali ovoliki objekat pun nakon 3meseca visokih brojeva, odbojke i boksa,? Kad cemo biti malo mudriji....
Ako, i treba da imamo 2000 zarazenih, ni 12.000 nas ne bi dozvalo pameti.
Zemlje rade ne tome da se ljudi ne zaraze, a kod nas da eto samo pomre što manje
 
Hvala @ Pantograf! Bravo za nas, i jesu nam brojevi pali, bezbedno je sve.
Au ljudi gde mi živimo.....
 
Pa iskreno, da nisam bio umoran od radne nedelje, i ja bih možda bio tamo sinoć. A ne znam da se negde u Evroligi igra bez publike. Svima je toga svega dosta.

A eto, vidimo i da virus ima svoj ciklus i da su brojke pale i bez takvog ograničenja. Pa će opet da rastu, pa da padnu. I tako...
 
Pa sto zatvaraju zemlje, granice itd?

Sve bih ja vas kaznila. A pustila da udjete ali sa razmakom i ko prekrsi aps ( zatvor) :)
Znaci moze tekma ali razmak :)

Sreća pa mene niko ništa ne pita
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=902774#p902774:2w6zj878 je napisao(la):
MiraC » 27 Nov 2021 06:25 pm[/url]":2w6zj878]Pa sto zatvaraju zemlje, granice itd?
E, to nikom pametnom nije jasno.
 
Mozda da se narod ne bi zarazavao, a njihova ekonomija to moze da podnese?
Mada imaju visoke brojeve svakako.
 
Da da, kao da njihov zdravstveni sistem mozda ne moze da podnese pun udar.

Meni zao ovih u kovid ambulanti, mozda je manje u bolnicama , ali ambulante malo popustanja imaju. Cula sam da su deciji dispanzeri ponovo puni. Naravno, kalsicne lrehlade, nije sve kovid, ali sad vodis dete i kad ne bi morao.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=902765#p902765:2h72ne2f je napisao(la):
MiraC » 27 Nov 2021 18:09[/url]":2h72ne2f]U zatvorenom?
Mislim, znam da se krši pravilo, ali ovoliki objekat pun nakon 3meseca visokih brojeva, odbojke i boksa,? Kad cemo biti malo mudriji....
Ako, i treba da imamo 2000 zarazenih, ni 12.000 nas ne bi dozvalo pameti.
Zemlje rade ne tome da se ljudi ne zaraze, a kod nas da eto samo pomre što manje
Danas smo bili mudriji. Organizovali smo SNS izbornu konvenciju u Areni. :mrgreen:
 
Nemaš pojma , *svečana akademija* !
Mi seljaci smo zadivljeno gledali kako izgleda onoliki objekat, a pun, kao da Ceca peva.
Mada, vidim da je posetilaca bilo iz cele Srbije.
Još jednom bravo za nas.
Nadam se samo da kroz 5,10g ne otkrijemo da je virus ostavio i dublje, trajnije posledice od sada poznatih. Tada će nam biti žao što nije bila veća distanca. Ja se iskreno nadam da to neće biti slučaj.
Muka mi od kriznog štaba, " sami smo krivi", " ne poštujemo mere", " distanca, bez slava, bez okupljanja, umrla trudnica, umiru deca" a ceo drzavni vrh u Areni.

Ma moreeee....
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=902854#p902854:2kyvtdnh je napisao(la):
MiraC » 27 Nov 2021 21:39[/url]":2kyvtdnh]Nemaš pojma , *svečana akademija* !
Može da se nazove i organizovanim dočekom nove 2022. godine, ako hoće, suština mu je ista.
 
Ali akademija bašššš dobro zvuči
:bash:
.....Ubiću se majke mi...." smejem se, a plakao bih..."

Ili je ovaj svet lud ili sam ja.
U glavnom, ako krizni štab jos jednom pomene da su slave, veselja i škole izvor zaraze pljunuću TV :fijasko:
* nije da je sam ja sad nesto bitna
 
Sreća, pa samo kod nas to ima...

UGkWsff.jpg


Švabe baš brinu.
 
Dobro je, nedao bog da smo se po necemu normalnom ugledali....
Poceh da brinem
 
Ne terajte me da komentarišem o Vašim sposobnostima razumevanja pročitanog na osnovu svih Vaših drugih postova, ne bi Vam išlo u prilog.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=903136#p903136:2iqpwlh8 je napisao(la):
LeninVaskrse » Ned Nov 28, 2021 6:58 pm[/url]":2iqpwlh8]Evo da ne bude da je gosn Šekler još jedan od lakeja vlasti.
https://direktno.rs/korona/384983/milen ... emija.html
Za druge ne znam - nek se sami izjasne - ali ja mislim da nikad nisam ni napisao da je Sekler uz vlast ili pion vlasti. Znam da nije, videlo se to jos od pocetka epidemije. Ja nemam takav problem s njim.

Ono za sta ga ja napadam je sto se vise bavi krivicom naroda nego pojedinih glavnih Korona bombasa (da ih tako nazovem) i sto ljude poredi sa svinjama (sto je njegovo pravo, ali onda ne moz' se ljuti ako neko uporedi njega ili nekog njegovog sa svinjama. Samo kazem)

Ali drago mi je sto se ovaj put drznuo i opleo po SNSu koji i jesu glavni rasadnici i Korona bombasi. I dalje smo medjuaobni protivnici u vecini stavki oko Korone, ali bar se u ovome slazem s njim i drago mi je sto je upotrebio svoju tvrdoglavost i jezik i protiv naprdnog taloga.
 
Он је ваљда близак са Ђорђем Вукадиновићем, тако је тешко да је близак са влашћу. Вероватно избегава да често износи оваква искрена али политички неподобна мишљења да би оставио отворена врата себи у медијима под контролом власти.
 
Vrh