Šta je novo?

Državna stanogradnja(naselje Stepa Stepanovic na Vozdovcu)

Prodjoh maločas kolima. Parkirali su mehanizaciju na pocetku nove ulice, ak koliko videh, deluje mi da se zacrnilo.
Prvi sloj asvalta?
 
Stavljen je završni sloj asfalta. Ovaj trotoar sa leve strane je malo komičan.
8d167e7553f716fea4ac16a4363ede7c.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Evo da dopunim sa jos malo slika i informacijama. Saobracajnica ce biti dvosmerna sa znakom ogranicenja 30km/h, imace stop na izlasku u Vojvode Stepe, odnosno nije planiran semafor, kako smo i pretpostavljali.
Svi radovi ce biti zavrseni do kraja meseca, a moguce je da ce i ranije da puste samu ulicu, cim obeleze linije, zebru i postave tih par znakova, tako kazu ljudi koji rade. Kazu i da su ih stisli sa rokom, pa su zato zavrsili za mesec umesto za tri.









 
Па да потраје дуже него што су градили
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=892501#p892501:185gjngf je napisao(la):
astrodule » Sub Okt 23, 2021 1:12 pm[/url]":185gjngf]Rok je bio 3 meseca?!?!?
Pa msm. u novinama. Nema zvanicne table, kao ni na raskrsnici Kruznog puta i Vojvode Stepe, tako da ne znam koji je zvanican rok
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=892495#p892495:31520gcu je napisao(la):
nikolino » Sub Okt 23, 2021 12:04 pm[/url]":31520gcu] imace stop na izlasku u Vojvode Stepe, odnosno nije planiran semafor, kako smo i pretpostavljali.
Pre ili kasnije će staviti semafore kada krenu sranja i gužve da se dešavaju
 
Kontrola brzine u vojvode Stepe, masovna kažnjavanja. Generalno najvažnije za disciplinu brzina, zaustavljanje na pešačkom i ne davanje migavca. Ugušismo grad sa semaforima dokle više zbog idiota koji nepoštuju propose i misle da su najbži i najpametniji.
 
Nadam se da gresim, al mi se cini da se ceka da ovo "neko" otvori... Jer vec 2 dana sve stoji spremno za prolazak automobila...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=892568#p892568:3pk8e27p je napisao(la):
Sirius » Sub Okt 23, 2021 6:09 pm[/url]":3pk8e27p]Kontrola brzine u vojvode Stepe, masovna kažnjavanja. Generalno najvažnije za disciplinu brzina, zaustavljanje na pešačkom i ne davanje migavca. Ugušismo grad sa semaforima dokle više zbog idiota koji nepoštuju propose i misle da su najbži i najpametniji.

U V Stepe su veci problem degenerici koji stoje, sto sa sva 4, sto bez i id*** koji ne razlikuju parking i trotoar i cuvenom "samo 2 minuta" . Ta ekipa sto Juri, prodje za sekudn i otisla je, ne smeta nikome...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=893184#p893184:s1szog7u je napisao(la):
Luka 14 » 25 Okt 2021 22:59[/url]":s1szog7u]Nadam se da gresim, al mi se cini da se ceka da ovo "neko" otvori... Jer vec 2 dana sve stoji spremno za prolazak automobila...
Koliko vidim, fale bandere. Ako je normalno otvarati ulice ili deonice puteva, bez rasvete, onda ništa.
 
@Luka14
Tema je novo uključenje u V.Stepe iiz naselja odnosno potez od Autobuskog terminusa do Farmaceutskog fakulteta.
 
Otvorite ljudi sami, ovako cekate da dodje mobilna kancelarija pa da otvori, a vi se maltretirate.
 
prostorni planer":3e8dtwnl je napisao(la):
Otvorite ljudi sami, ovako cekate da dodje mobilna kancelarija pa da otvori, a vi se maltretirate.
Bukvalno! Ali go%#d@ su rešila da nas maltretirqju do poslednjeg trenutka pa prema instrukcijama mašinerijom i KAMENJEM blokiraju prolaz....

Sent from my SM-G988B using Tapatalk
 
Polako, cekali smo 300 godina na ovaj put, sacekacemo jos 5 dana. Realno je ovo moglo da se razvuce, kako se inace razvlaci. Npr. B. Jerkovic se jos uvek radi.
Ovde nedostaje vertikalna signalizacija. Stop kod V. Stepe, trougao kod kruznog toka, 2 znaka za ogranicenje brzine i po dva za pesacke prelaze. Rasveta i zavrsetak trotoara. Siri trotoar ne zavrsavaju jos uvek, dok ne zavrse sve sa cevima. Danas su raskopali deo kruznog toka, da naprave urkstanje cevi. Verovatno kad to zavrse, mogu da zatrpavaju cevi i da zavrse trotoare.













 
А шта је са овим тротоаром, кад то мисле?
 
Možda čekaju da stignu bandere, pa kada ih onda postave, da onda asfaltiraju.
 
Malo su preoštro uradili ovo skretanje desno u Vojvode Stepe, bukvalno napraviše ćošak, nema krivine sa određenim radijusom.
 
U 20 marki da će taj trotoar novi da služi kao novi parking
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=893386#p893386:3kfuuf8k je napisao(la):
Whiplash » Uto Okt 26, 2021 3:24 pm[/url]":3kfuuf8k]U 20 marki da će taj trotoar novi da služi kao novi parking
Pa hoće jer ti i tebi slični tako razmišljaju :lol:
 
Sa gornje strane sklonjeni ivičnjaci(pomereno samo nekoliko)
, u donjem delu do kr. toka sklonjena mehanizacija.
Automobili iz mraka izlecu u kruzni tok, poprilicno brzo. Dok sam prolazio 5-6 aytomobila se spustilo. Nema znakova, automobili u kruznom toku koče, u par navrata se nije znalo ko ima prvenstvo...

Zatvorena ulica (mehanizacija na ulici) iz pravca Alprosa (pretpostavljam da je y pitanju vodovodna ili kanalizaciona instalacija, veoma velika rupa- betonska kocka, iz koje se vide dva velika plava ventila).Naravno, nigde obelezeno....Jedni se vracaju ka Alprosu, drugi, iz pravca pored vrtica, okrecu u rikverc...
I sve ovo za par minuta dok sam prolazio peške.
 
Lepo sam ja rekao, otvorite sami. Naprave ulicu nasim parama i onda cekaju nekog olosa iz Krusevca odnosno Kraljeva da je otvori u pokretnom toaletu. Sramota, neka se narod opameti sto pre.
 
Baš sam jutros u kolima sa ženom nešto slično konstatovao....poželeti mu dobrodošlicu jajima i kofama izmeta, bukvalno

Dva meseca maltretiranja, posle 6 godina čekanja....sekund jedan je previše

Sent from my SM-G988B using Tapatalk
 
Vrh