Šta je novo?

Državna stanogradnja(naselje Stepa Stepanovic na Vozdovcu)

S jedne strane očekivano da vrtić i škola ne budu baš odmah gotovi, i to se znalo prilikom kupovine stanova.
Ali sa druge strane, pravovremeni pritisak na državu (grad, koga god) da se to pitanje reši tj. ne oduži kao što zna kod nas da se oduži
 
Cek cek a cemu projektovanje tipskog objekta sto jednostavno ne urade po projektu one skole sto su je radili 100 dana bice da nema para
 
Malo sam vam fotkao naselje. Jedna apokalipticna panoramska:

14jul-031.jpg
 
Bulevarac,rasčistiće se i te afere,Meni je ključna stvar pozicija naselja,neverovatno je da je tako veliko naselje npravljeno van trase BGVoza,da je napravljano do trase verovatno bi sada gledali otvaranje nove stanice ,metro do kućnog praga,ovako sada lupaju glavu kako i čime da perevezu toliko broj novih stanovnika do grada.Naselej je trebalo da se napravi pored stanice Rakovica ili sl..
 
Imam saznanja da jednom podizvodjacu drzava duguje 600 000 evra za uradjeno!
 
Pa?
Nije jedini.

Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
 
Pa rekoh, ovde pricaju o nekim vec uplacenim milionima, a gomila podizvodjaca nije placena jos...
 
He, ziveo drug Tito i narodna revolucija! U 2011. god. prodati ljudima pricu "ovde ca da bude ovo a ovde ce da bude ono", mislim da je stvarno uspeh za respekt. Vrati se stari, sve ti je oprosteno, bar kod velike vecine (kod mene nije).
 
drugari,

bili bi Vam zahvalni ako bi potpisali peticiju za NE Benzijskoj i DA domu zdravlja.

kao sugradjani treba da se podrzavamo, a najvise da stanemo na put teroru svih nas koji se svaki dan desava u nasem Beogradu.

http://www.peticije24.com/naselje_bez_pumpe

http://www.peticije24.com/signatures/pe ... /start/420

takodje, ko god ima nekog u medijima/drzavnim organima ili slicno, bili bi smo jako zahvalni da nam pomogne da ova prevara izadje na videlo za malo siru javnost, jer se iskopavanja za skladistenja TNGa i priprema za gradnju pumpe odvijaju nocu pod velom tajne po starom srpskom obicaju.

Hvala jos jednom svima!
 
Ukoliko nigde u ugovoru o kupovini stana nemate sve to sto trazite, zao mi vas je - kupili ste macku u dzaku.
 
Ovo je od pocetka bila macka u dzaku, neko je hteo to da vidi a neko ne. Nas nekoliko je pisalo o apsurdima prilikom ideje, izgradnje i prodaje ovih stanova ali sta reci. Sto reko Kusta, tako vam je to pa vi vidite (sta cete).
Sta se sad poziva na siru akciju, protestovanje? Ajde ja da pozovem na siru akciju da se spasimo svi domacih i belosvetskih vucibatina i da domacinski vodimo sopstvenu zemlju, ali to nije kul.
Sad kulirajte u Stepi, bez prevoza, vrtica, skola, doma zdravlja, trznog centra, a prvo su obecavali i toplu vodu i podrume i parkove i jeftinu cenu. Platili ste debelu cenu i kupili gomilu problema. "Zar nikad neces porasti, mali veseljace!"
 
Ja se secam kako su me pljuvacinom sa teme oterali kupci stanova... Eto vam sada, lupajte glavu...
 
Nema mesta nekakvom sujetnom revanšizmu.
Ljudi jesu kupili mačku u džaku, ali sa verom da će zaista taj broj ljudi pokrenuti vlasti da pre svega infrastrukturno taj kraj poprave.
Znamo svi u kakvom sranju od države živimo, i to je trebalo da bude jasno i kupcima stanova, ali ipak pokažimo malo saosećanja.
 
Ma nije revansizam vec su vlasnici stanova u belvilu, stepi i ivana ribara bukvalno terali nas koji ne zivimo sa teme... A mi smo samo objektivno gledali mane tih naselja...
 
Ovo sto pisem je realizam, ne revansizam. Daleko od toga da bilo kome zelim bilo sta lose. Jednostavno marketing je jedno, a ugovor drugo.
 
Kakav revansizam, kakva sujeta. Pricam o lazi i pohlepi. Veruje se u Boga a ne u GDS.
 
Nema sigurnosti u Srbiji kada se kupuje vec izgradjeno, a tek kada kupis nesto na papiru...
 
Pozdrav, drugari, dogovorili smo se sa par prijatelja / stanara naselja da danas od 18h prošetamo naseljem, pa ukoliko je neko slobodan i raspoložen za razgovor o problemima, i mogućim daljim akcijama, javite.
 
A kako se uopste ztize prevozom do tamo ako nije vojna tajna
 
Vrh