Šta je novo?

Državna stanogradnja(naselje Stepa Stepanovic na Vozdovcu)

GDS ce da donira gradu projekte?

To znaci da su oni reklamirali vrtic, skolu i trzni centar kao gotove onako mastovito a da uopste nemaju pojma kako ce da izgledaju, da li ce postojati i nisu rekli da nista od toga uopste nije u njihovoj nadleznosti.

Tu su naravno i redovne vesti o napretku radova za mesec oktobar.

vrtic.jpg


http://www.gds.rs/naseljess/vesti.php
 
Ja sam još pre 1.5-2 godine bio u GDS i tada su još govorili da vrtići nisu njihova nadležnost, već gradska.
 
Ali su ti uredno rekli da ce u naselju biti dva vrtica i dve skole iako nema ni projekata za to, a nije ni njihova nadleznost.
 
ma ako Djilas gradi vrtice sto mislite da bi GDS to radio?
nema logike...

u sv slucaju bila je prica o jednom vrticu, jednoj skoli i jednom shopping centru. kako se brzo vrtici i skole grade, to ce odmah da se izgradi.... prvo ce doduse vrtic...
 
Vrtic ce se dobiti jako brzo, skola verovatno za 2-3 godine, ali je i cinjenica da su stanovnici Stepe malo nervozni sa uslovima. Svi iz GP4 su znali da ce ziveti u paklu do kraja radova u naselju. Ne znam odakle sad tolika zurba da se sve dobije ovog momenta, i prevoz, i prilazi. To je prosto nemoguce. Niko nije lud da sredjuje do detalja kraj kada ce tu bar jos oko godinu dana prolaziti kamioni i svako ko je kupio blokove koji se prvi useljavaju valjda je racunao na to.
Pitanje je do kada ce Djilas biti gradonacelnik Beograda, mada njegova politika jeste nenormalna gradnja vrtica i skola. Svako ko je pomislio na vrtic, dobio ga je.
 
:) .. pa realno, i potrebni su bili vrtici u Beogradu, i osnovne skole, pogotovu u zabacenijim naseljima.
U Stepi a i svuda drugde je suluda prica da se neko useli a pola naselja ili celo se jos uvek gradi... a fala bogu prasine koliko neces...zato je najbolje uzeti one zgrade koje se zavrsavaju na kraju... ko moze da izdrzi finansijski...

Ja licno mislim da ce se naselje srediti jer dosta u poena imaju svi :) ... a jedni druge drze za ...
 
Ovo je dobar nacin da se sazna koliko je stanova zapravo neprodato u kojoj zgradi...


skupstina.jpg
 
Ima mnogo onih kojima sada ne pada na pamet tamo da se presele iako su kupili stan. Sacekace da se bar malo sredi situacija, dolazi zima, ljudima sa decom nije bas svejedno, pa cak i po cenu dodatnih kirija. Ne platis kiriju, ali zato dete vozis do starog vrtica, skole, cimanje. U nekoj varijanti ti je jeftinije da nastavis da zivis jos koji mesec privatno dok se situacija ipak malo ne sredi. Tenutni zivot u Stepi je bas nuzda.
Mnogo je skuplja psiha od novca.
Kes kupci koji su vec stambeno obezbedjeni nece do proleca otici tamo.
 
Novi rokovi za useljenje.

Prema Ugovoru, rok izgradnje objekta 6DJ je: 22.09.2012.
GDS je postavila novi rok za primopredaju: 17.06.2013.

Razlog velikog kasnjenja je raskid Ugovora sa Interkop-om koji je u blokadi. Slicno je i sa objektom 6A koji je dobio isti rok za primopredaju kao i 6DJ
Novi izvodjac radova koji preuzima nastavak izgradnje je "Deneza-M Inzenjering"

http://gds.rs/naseljess/termini.php

U najavi je i raskid Ugovora sa firmom Ratko Mitrovic-Dedinje koja je takodje u blokadi. Radove ce najverovatnije preuzeti Deneza M i objekti 6I, 6J i 6Z prema novom roku bice useljeni avgusta 2013.godine.
 
"Bajadera" - zgrada 2B, po meni najlepsa u Stepi (zato cu manu koja mi bode oci preskociti :D )


bb.jpg
 
Nikola, taj je vec bivsi koji se doduse i vise nego dobro nafatirao, medjutim vest je prilicno bajata i ne vidim cemu ta prica kad definitivno mogu da se pokrenu nove teme, koje se ticu ne viska materijala vec zakidanja na materijalu i fusarenju u izgradnji stanova, bahatom i arogantnom ponasanju tipa - "Uzmite ovo sto nudimo i STFO, ili nas tuzite - bas nas briga" i slicno.

Ja se najiskrenije nadam da cu veoma brzo da vidim svu gospodu iz GDS kod Brankice u Insajderu u emisiji "zavlacenje i placka 13.000 kupaca stanova u naselju Stepa Stepanovic", a takodje i iza resetaka! Dosli su novi ljudi (bar sto se celnih ljudi tice) a nista se nije promenilo tako da je sve to sjasi Kurta da uzjasi Murta.
 
Smenom Dulica i promenom vlasti dosao je novi problem za stanovnike Stepe. Koliko god je Dulic bio los, Stepa je bila njegova licna karta i simbol i nekako ste mogli od njega nesto da izvucete.
Veljo je dobio GDS koji ga apsolutno ne zanima, on po celi dan juri pare za auto-put ka Cacku. Rekao je da ce se zavrsiti stanovi u Stepi i Dr Ivan Ribar i to je to. Rekao je da Dinkic nikakve subvencije nije odvojio za sledecu godinu. Znaci nikog vise u vlasti Stepa ne zanima.

Stanovnici Stepe su postali klasicni budzetski korisnici kao penzioneri i zaposleni u drzavnoj administraciji. Iako su svoje obaveze uplatili, iako se drzava zaduzila i isplatila izgradnju citavog naselja, kroz lose firme i budzet sav taj novac je nekako nestao i sada ga nema. Sve zavisi koliko ce Dinkic ili Djilas da izdvoje iz budzeta da se nastavi sa projektom, infrastrukturom, obdanistima, skolama.

Postali ste kolateralna steta smene vlasti. Mislim da ce neke minimume odraditi, osnovne saobracajnice, sigurno jedan vrtic. Ono sto su obecavali tipa nadvoznjaka ka Medaku, 2 skole, trzni centar i sl. mislim da ce to lepo da priceka.

I pitanje je ko ce kupovati stanove koji su ostali bez subvencija i sta ce biti od januara. Dinkic ce opet da izdvoji koji milioncic za jedno 200-300 kredita pa da se ljudi pobiju ispred GDS-a ko ce pre to da iskoristi po cenu kupovine bilo cega (mislim na los sprat, polozaj i sl.).

Kvalitet zaista necu da komentarisem. Kad sam video da dupli prozori nemaju po 2 rucke nego su sa onom kukicom za otvaranje drugog krila, da nemaju kip, da su roletne ubedljivo najjeftinije moguce na trzistu (kad duva vetar uvek ih drzite ili potpuno podignute ili potpuno spustene da ih ne izvali kao na slikama).
Slavine su najjeftinije, voda iz njih tece sporo kao u starinskim kucama, nema onog pritiska kao u boljim zgradama, bojler u kuhinji sa plasticnim kazanom koji ne trpi visok pritisak.
Radijatori su najjeftiniji moguci u klasi panelnih, kada ona tanka limena, bolje da su stavili onu plasticnu neozidanu pa da lako menjas. Bas ima jeftinoce, a vidim da se ljudi zale na telekomunikacionu infrastrukturu koja je zaista trebalo da bude savrsenstvo, ja ne mogu da zamislim sta su tu mogli da uvale a da ne valja, pa to su obicni kablovi!?

O ljudima na vrhu zgrada da i ne komentarisem, sami su se vec raspitali i oni koji se razumeju najavili su im probleme za par godina.

Stepa je ispala samo ogledalo opsteg stanja u citavoj drzavi, nista drugo.
Ironija je sto je u tu pricu uvela mlade koji zasnivaju porodice sa relativno sigurnim primanjima i dobrim obrazovanjem koji su stub ovog drustva.
Sad ti ili slicni koji po citav dan radite, imate malu decu, treba da izlazite na ulicu i zicate neke osnovne stvari koje ste debelo platili.
 
nikola011":1e4uwiuv je napisao(la):
Smenom Dulica i promenom vlasti dosao je novi problem za stanovnike Stepe. Koliko god je Dulic bio los, Stepa je bila njegova licna karta i simbol i nekako ste mogli od njega nesto da izvucete.
Veljo je dobio GDS koji ga apsolutno ne zanima, on po celi dan juri pare za auto-put ka Cacku. Rekao je da ce se zavrsiti stanovi u Stepi i Dr Ivan Ribar i to je to. Rekao je da Dinkic nikakve subvencije nije odvojio za sledecu godinu. Znaci nikog vise u vlasti Stepa ne zanima.

Stanovnici Stepe su postali klasicni budzetski korisnici kao penzioneri i zaposleni u drzavnoj administraciji. Iako su svoje obaveze uplatili, iako se drzava zaduzila i isplatila izgradnju citavog naselja, kroz lose firme i budzet sav taj novac je nekako nestao i sada ga nema. Sve zavisi koliko ce Dinkic ili Djilas da izdvoje iz budzeta da se nastavi sa projektom, infrastrukturom, obdanistima, skolama.

Postali ste kolateralna steta smene vlasti. Mislim da ce neke minimume odraditi, osnovne saobracajnice, sigurno jedan vrtic. Ono sto su obecavali tipa nadvoznjaka ka Medaku, 2 skole, trzni centar i sl. mislim da ce to lepo da priceka.

I pitanje je ko ce kupovati stanove koji su ostali bez subvencija i sta ce biti od januara. Dinkic ce opet da izdvoji koji milioncic za jedno 200-300 kredita pa da se ljudi pobiju ispred GDS-a ko ce pre to da iskoristi po cenu kupovine bilo cega (mislim na los sprat, polozaj i sl.).

Kvalitet zaista necu da komentarisem. Kad sam video da dupli prozori nemaju po 2 rucke nego su sa onom kukicom za otvaranje drugog krila, da nemaju kip, da su roletne ubedljivo najjeftinije moguce na trzistu (kad duva vetar uvek ih drzite ili potpuno podignute ili potpuno spustene da ih ne izvali kao na slikama).
Slavine su najjeftinije, voda iz njih tece sporo kao u starinskim kucama, nema onog pritiska kao u boljim zgradama, bojler u kuhinji sa plasticnim kazanom koji ne trpi visok pritisak.
Radijatori su najjeftiniji moguci u klasi panelnih, kada ona tanka limena, bolje da su stavili onu plasticnu neozidanu pa da lako menjas. Bas ima jeftinoce, a vidim da se ljudi zale na telekomunikacionu infrastrukturu koja je zaista trebalo da bude savrsenstvo, ja ne mogu da zamislim sta su tu mogli da uvale a da ne valja, pa to su obicni kablovi!?

O ljudima na vrhu zgrada da i ne komentarisem, sami su se vec raspitali i oni koji se razumeju najavili su im probleme za par godina.


Sta da ti kazem osim da si u pravu sto smo i sami uspeli da vidimo jos pre vise meseci...

Nije problem to sto Velju ne zanima koliko je problem to sto ne zanima ni one koji su "pretekli" iz GDS i koje bi trebalo da zanima, a cini mi se da je njih prestalo da zanima onog momenta kad su uspeli da utope stan, tj. odmah nakon potpisivanja ugovora.

I te minimume koje budu odradili, pitanje je na sta ce to uopste da lici, a vec je pocelo sa demagogijom tipa - eto mi smo dobri i da bi vam to dokazalo izgradicemo vam po jedan vrtic i skolu i sta bi ste vi vise od nas. To sto je u pocetku bilo price od po dva vrtica i skole, trznom centru i cega sve ne - to je pojela maca! Nismo mi to lepo culi!

Kvalitet izgradnje je vec posebna prica i kad sam ja davno "kukao" zbog plocica bio sam prozivan od pojedinaca koji su ocito promasili poentu jer nije bio problem u tome sto su plocice ruzne koliko je bio problem sto su one toliko odudarale od kvaliteta o kom se pricalo da ce biti. Da ne pominjem sto su se plocice razlikovale od zgrade do zgrade a kod mene su ugradjene one ubedljivo najjeftinije sto je njima ocito bila zvezda vodilja. Onda se videlo koliko je fusarenje na parketu gde je vec poceo da se razdvaja, razlicitih boja i sara (a isti kvalitet?), lajsne koje su u sobi od 5 m duzine krpljene po jedno 5-6 puta i nastavljane delovima manjim od metra, vrata boje koja izgledaju kao da su pozutela od duvana sa nekim totalno zastarelim staklom, kao izmedju kuhinje i spajza kod moje babe...
Najjeftiniji bojler gde se ljudi lako mogu prevariti da stave pogresnu slavinu i da dodje do eksplozije (posto je jelte i slavina najobicnija i najjeftinija od 2k dinara pa bi ljudi promenili samo slavinu) jer mnogo ljudi ne zna koje slavine idu na podgradne bojlere koji ne trpe pritisak plus je kazan plastican... Veliki prozori koji su trebali da budu u pravom smislu reci svetla tacka stana koji se ne mogu otvoriti na kip sto je narocito indikativno da su takvi u stanovima koji nemaju terasu(!). Radijatori umesto da se malo isprse pa da stave one niske radijatore ispod tih prozora, gospoda su ugradili standardne radijatore na unutrasnjim zidovima i tako za male stanove (manje od 50 m2) ostavili jos manje prostora za druge stvari! Idiotski rasporedjene uticnice i prikljucci za vodu u kuhinjama sa jos idiotskije uradjenim otvorom za aspirator i ostali arhitektonski biseri su posebna prica i za tako nesto bi trebalo izdvojiti celu stranu! Dovoljno je reci da bih ja onom ko je projektovao zgrade iz momenta dao otkaz i trajno zabranio da se vise bavi tim poslom!
Problemi sa liftovima i njihovim pustanjem u rad, (zgradama gde su neki stanovi dobili podrumske prostorije za razliku od drugih identicne kvadrature a za iste pare), grejanje i placanje istog + odrzavanje svega tog je posebna prica!!!
IT infrastruktura podrazumeva da je do stanova dovedena optika FTTH tipa a Telekom ni vise od pola godine od useljenja prvih stanara nikako da konfigurise i ponudi neke pakete vec i dalje sve ide kao da je u pitanju ADSL sa ocajnim IPTV i bajatim box paketima! I sa optikom max brzina neta je 6/1 Mbps sto je smesno, da ne pominjem sto se ljudi zale na gubitke paketa... Tako je to kad neko zna da mu je drzava omogucila monopol a radi se o jajarama pa ih bas briga za korisnike! I umesto da promovisu optiku kroz neke kvalitetne i istovremeno pristupacne pakete jer je ovo prvo naselje sa takvim netom oni fusare i nude neki krs! Sjajno! :evil:
Na kraju nikako ne treba zaboraviti ono najbitnije - odnos GDS prema kupcima kroz laganje, bahato ponasanje, arogantnost, davanje neodredjenih i pogresnih informacija, zavlacenje, potpuno neopravdano probijanje rokova sa zeljom da se na krajnje mufljuzki nacin izvuku da ne obestete iste iako izvodjacima regularno naplacuju penale, velike razlike u kvadratima u odnosu na projekat (negde i po 1,3 m2) koje kupci moraju da plate tako sto ih stavljaju pred svrsen cin - "Nema kljuceva dok ne platite!", bez zelje da se takvima izadje u susret i omoguci da plate kroz nekoliko rata jer otkud kreditnom kupcu po 500, 850, pa do 1600 evra da plate tu razliku odjednom!!?

Sve je to GDS i nadam se da ce sto vise ljudi moci da procita ovaj post i vidi sa kakvim ljudima, i sto je jos vaznije kakvom drzavom se ovde posluje i da ce dobro da razmisle pre nego sto udju u pricu oko kupovine stana, sto je jos bitnije po ovoj ceni od 1290 evra/m2 jer realno gledano, zbog svega napred navedenog ovi stanovi ne vrede ne priblizno toliko i ko se kao ja upecao - upecao se...
 
Martin Mystere":36v0ou5t je napisao(la):
Sve je to GDS i nadam se da ce sto vise ljudi moci da procita ovaj post i vidi sa kakvim ljudima, i sto je jos vaznije kakvom drzavom se ovde posluje i da ce dobro da razmisle pre nego sto udju u pricu oko kupovine stana, sto je jos bitnije po ovoj ceni od 1290 evra/m2 jer realno gledano, zbog svega napred navedenog ovi stanovi ne vrede ne priblizno toliko i ko se kao ja upecao - upecao se...

Sto se tice cene u vreme kada je vecina tamo kupila stan nije bilo bas bolje varijante za kreditne kupce. To sto se svuda u svetu trziste izmenilo poslednje 2 godine je druga stvar.

Nekretninu ljudi na kredit kupuju onda kad procene da im je bas neophodna. Zeznuo se onaj ko je kupio za kes. Taj je mogao da drzi pare u banci i dobija kamatu dok cene padaju i bude na dvostrukom dobitku.

GDS je takva kakva je, klasicna drzavna ustanova.
 
Well, ne radi se tamo o ceni u vreme kada je kupovana nekretnina, smatram da, na osnovu licnog uvida u realno stanje stanova (znaci ne proseka cena dobijenog preko oglasa nego konkretne cene za konkretan stan) ta cena i dalje nije previsoka da smo dobili ono sto je receno/najavljeno/reklamirano/whatever, medjutim za ono sta smo mi dobili u odnosu na ono sto je trebalo ta cena je svakako previsoka.

Da me neko ne shvati pogresno nisam ni mislio da dobijem najkvalitetniju italijansku ili spansku keramiku, Siemens bojler, hrastov parket I klase i sta sve ne jos, ali svakako ni u snu nisam ocekivao ni da dobijem ubedljivo najjeftinije (i najruznije plocice), najjeftinije bojlere (u kupatilu i kuhinji), bukov parket koji je prosaran i ocajno sastavljen/izhoblovan, rupe na plafonu, prozor koji se utvara samo u stranu, ADSL brzine sa optickom infrastrukturom, najjeftinije radijatore razmestene po sobi van svake pameti a samo da bi se ustedelo itd.
 
Dobro, sa te tacke gledista jesu malo vise lagali i ugradjeni materijali jesu zaista jako niske klase, prakticno svi, od ulaznih vrata, preko PVC stolarije, parketa, slavina, ventila, bojlera, radijatora. Zaista je na kraju ispalo da je prakticno sve najjeftinije na trzistu.

Tako gledajuci cena treba da bude niza jer izpada da se uopste ne razlikuju od stanova u Brace Jerkovic koji nemaju centralno grejanje a prodaju se za 1.100e/m2 sa PDV-om(pocetna cena bez cenkanja).

Ja sam jos kad sam odavno pominjao cerade pri prvom obilasku posle vece kise video natapanje spratova pri vrhu vodom, odnosno fasade. Dosao sam dan posle kise, a Plava Zirafa je na poslednja 2 sprata bila potpuno mokra. NIsam tako nesto vidjao na zgradama da se toliko nesto natopi vodom.

U svakom slucaju malo vece kise i ova zima pokazace u dobroj meri vece nedostatke, do tada mozemo samo da nagadjamo.
Ako bi se ponovila zima od prosle godine, mislim da bi to bilo odlicno za stanovnike jer bi se pokazalo bas sve sto ne valja, a zgrade su jos u garantnom roku. Kao kad su onda postavljali cerade posle prve bolje kise. Od tada kisa ljudski nije ni pala, a nije bila ni ozbiljnija kosava, mozda malo jaca pre par dana. Vreme GDS-u bas ide na ruku.
 
I baba moja zna da je nikola011, Martin Mystere i ko zna koji jos nik, ustavri jedan isti covek. Alo ugusio si forum, poceo si sam sa sobom da se svadjas... :bash: Ajd prestani vise da mlatis, ne pljuj mi naselje, imas sad dr. Ivana Ribara, pa potruj tamo sve i zaradi tamo platu... :kk:
 
Martin Mystere":2r4cwa29 je napisao(la):
Sve je to GDS i nadam se da ce sto vise ljudi moci da procita ovaj post i vidi sa kakvim ljudima, i sto je jos vaznije kakvom drzavom se ovde posluje i da ce dobro da razmisle pre nego sto udju u pricu oko kupovine stana...
Nažalost, neko će svakako pročitati, ali ne onoliki broj ljudi koliki bi trebalo da pročita. Žao mi je što svi investitorski, projektantski i izvođački biseri, pored sveg našeg nastojanja (mislim na kupce stanova) da u medije dospe što više informacija, neće biti adekvatno prezentovani u javnosti (sa krajnjim ciljem da pojedinci zaista više ne obavljaju posao, za koji su, ne znam kako, dobili diplomu.) Mislim da su se uveliko rukovodili onom izrekom: "Seci uši, krpi ....".

P.S. Napominjem da Martin M., Nikola011 i ja nismo ista osoba :| .
 
Ko je kupio stan u nasem naselju, taj sigurno ne bi pisao ovakve gluposti. To bi bilo kao da za sebe kaze da je glup sto je ovde kupio stan ovde i da ne zeli da naselje sto pre profunkcionise, tj. da sve propadne i on zajedno sa svima. :shock:

Problema ima, ali ne takvih i ne u toj meri u kojoj to ovaj covek plasira, naravno iz interesa. Svi smo mi ovo dobrovoljno kupili, izabrali, znali da kupujemo u izgradnji, u sred krize kada su cene pale... NEMOZE NIKO DA PLjUJE MOJE...

Gradnja je odlicna, lokacija je dobra, cena je i dalje povoljna, stanovi gotovo prodati u izgradnji i sve ce sigurno biti zavrseno... STA BRE NIJE JASNO... :dil:
 
GP5":ehvkw0y4 je napisao(la):
I baba moja zna da je nikola011, Martin Mystere i ko zna koji jos nik, ustavri jedan isti covek. Alo ugusio si forum, poceo si sam sa sobom da se svadjas... :bash: Ajd prestani vise da mlatis, ne pljuj mi naselje, imas sad dr. Ivana Ribara, pa potruj tamo sve i zaradi tamo platu... :kk:

Ha, ha, ha - bravo Šerloce kako si samo uspeo to da provalis! Genijalno, ti si moj idol!

187992_26763259589_1889020821_n.jpg


A da ipak malo prestanes sa logickim zakljucivanjem posto ti ocito ne ide od ruke...

A ako je tebi gradnja odlicna a zgrada ti jos uvek nije zavrsena, ostavi pravo na kritiku onima koji su se uselili ili su na pragu i susreli su se sa svim i svacim, pre svega sa resenjima a arhitektonskim biserima koji ce im u pojedinim situacijama dobro otezati zivot! Ako se masa ljudi zali na to sto je dobro platila a nije dobila obecano ne vidim iz kojih to pobuda ti sve njih (nas) totalno neargumentovano demantujes! Iz kog razloga - zato sto si svestan da to nije to pa zelis da se samoubedis u nesto ili zato sto jednostavno ne vidis/ne zelis da vidis da problemi postoje...
isuse.gif
 
GP5":32ftgdyx je napisao(la):
Ko je kupio stan u nasem naselju, taj sigurno ne bi pisao ovakve gluposti. To bi bilo kao da za sebe kaze da je glup sto je ovde kupio stan ovde i da ne zeli da naselje sto pre profunkcionise, tj. da sve propadne i on zajedno sa svima. :shock:

Problema ima, ali ne takvih i ne u toj meri u kojoj to ovaj covek plasira, naravno iz interesa. Svi smo mi ovo dobrovoljno kupili, izabrali, znali da kupujemo u izgradnji, u sred krize kada su cene pale... NEMOZE NIKO DA PLjUJE MOJE...

Gradnja je odlicna, lokacija je dobra, cena je i dalje povoljna, stanovi gotovo prodati u izgradnji i sve ce sigurno biti zavrseno... STA BRE NIJE JASNO... :dil:


Nemas ti blage veze sa zivotom! Ako su tebi gluposti to sto si dobio najjeftinije materijale, sto je isfusareno sto ljudi prilikom primopredaje imaju masu primedbi, sto su neki odbili da prime stan dok se pojedini veci nedostaci ne otklone (kontra nagib slivnika u kupatilu zbog kog je upotreba nemoguca, svetlarnici koji gledaju na terasu i slicno), onda ne znam sta da ti kazem!

Tvoje ne pljujem, niti znam kako si zakljucio da pljujem tvoje (mada smo videli da ti zakljucivanje nije jaca strana) ali svoje imam itekako pravo da pljujem jer pre svega nisam dobio ono sto sam ocekivao i ono sto su pricali! Sva sreca pa ima tako pametnih kao ti koji ce biti zadovoljni sta god mu uvalili, pre nego sto prizna da to nije to! Super, to je tvoja stvar, ali da kazes da ja, Jeca, Kokica i drugi nismo kupili stan jer kritikujemo GDS - smesno! I jos govoris o super gradnji a jos nisi video ni kakav ce parket da ti bude, plocice, vrata, prozora jos nema na svim peticama! Ma bravo! Da li ces i sutra kad to bude uradjeno onako kako si ocekivao isto tako da ih branis? Sudeci po tvom pravdanju gluposti koje smo imali pravo da vidimo, i vatrenom branjenju onoga sto je i kako je uradjeno, pre bi se dalo reci da si ti neko iz GDS koji opravdava sve lose uradjeno nego bilo sta drugo!

Nemam ni volje ni zelje da vise diskutujem sa tobom i ako si ti srecan - super, ali ostavi nas druge KOJI SMO KUPILI STAN da slobodno iznesemo svoje misljenje po osnovu istog, a ono ce mahom da se razlikuje od tvog jer govorimo realno, kako jeste a ne kako bi voleli da bude!

Btw. da li sam kupio stan u naselju ili nisam je stvar zbog koje ne moras ti da brines! Oni koji me znaju, znaju i odgovor, drugima ne moram da se pravdam - ni ja niti bilo ko drugi... Sta da ti drugo kazem osim - Blessed Are the Ignorant...
 
Vrh