Šta je novo?

Državna stanogradnja(naselje Stepa Stepanovic na Vozdovcu)

Optimist":32oyjwme je napisao(la):
heda":32oyjwme je napisao(la):
1G 48.44 (47.07 ) dvosoban
+ podrum

Sličan raspored kao u tvom, razlike su što izlazi terasu iz dnevnog boravka, a iz hodnika su: levo kuhinja a desno kupatilo (nije jedno pored drugog)

I ja sam uzeo ovaj stan, samo u 1V.

Da li je još neko uzeo koji stan a da ga nema na sajtu GDS? I, zašto ih nema? :/

Da li u 1v ima stanova na coskovima jos u ponudi? Oni su mi se cinili najlepsi i oko 49kvm sui sa jednom terasom ili sa dve terase, mada ja preferiram sa jedno terasom.

pozz
 
Ne bih znao, ja sam stan kaparisao u februaru mesecu, najbolje bi bilo otići do GDSa i na licu mesta se raspitati.

Stanje se menja iz dana u dan..
 
Optimist":1iztamre je napisao(la):
Ne bih znao, ja sam stan kaparisao u februaru mesecu, najbolje bi bilo otići do GDSa i na licu mesta se raspitati.

Stanje se menja iz dana u dan..


Na kom si spratu? Kad sam bila u feb bili samo stanovi na 1 i na 5 spratu.

pozz
 
Stanje se menja iz dana u dan




Na kom si spratu? Kad sam bila u feb bili samo stanovi na 1 i na 5 spratu.

pozz
 
anka007":3ivhtct7 je napisao(la):
Ja sam vec potpuno odlepila, jer ce ovo biti treci put da idem u gds ...Prvi i drugi put smo dosli i nije bilo stana koji smo izabrali, niti bilo sta slicno, onda mi odemo kuci, pa zasedamo jedno dve nedelje i odlucimo se odemo, kad ono nema ni taj...e sada ako i dalje ne bude nista stvarno cu poludeti...mi cemo nesto oko 50kvadrata ali da je iole pristojan raspored, do sada kad smo isli nudili su nam samo neki Bože sacuvaj raspored :/

Bolje bi ti bilo da ideš 2-3 dana vezano. Evo moje situacije od pre 2 meseca.

Otišla prvi dan i provela 2 sata i nema ništa, a ono što su mi ponudili ja odnesem kući. Onda sednem, razmislim i nije mi odgovaralo.
Onda odem i sutradan i u startu je bilo nema ništa, a posle 2 sata, nađem nešto vrlo, vrlo slično onome što želim.
Odem kući i razmislim i odustanem, a onda odem treći dan i naravno u startu mi kažu nema. Onda ja opet sednem i oni mi opet ponude nešto, slično ali nije to to. Na kraju sam ih kulturno zamolila da mi daju spisak da pogledam, možda ja pronađem. Uz uveravanje da džabe gledam, ipak mi daju da pogledam. I gle ‚‚čuda‚‚ naletim na stan koji sam tražila od prvog dana odnosno 2 (jedan rezrvisan to jutro), a drugi slobodan.

Kada sam pozvala tetu da pogleda spisak i da je pitam, kako nema kada piše da ima.... Ona je bila šokirana uz izgovor ‚‚Jao pa jutros se oslobodio, zato sam ja zaboravila‚‚. Ja se naravno nasmejem i kažem: ‚‚Super, rezervišite mi‚‚ :laugh:

Zato ti savetujem da ideš vezano par dana i da gledaš i sama po spiskovima, ko zna....
 
Mnogo hvala svima na postovima, danas sam zakazala i muz i ja idemo u ponedeljak, javljam vam sta smo uradili i nadam se da ćemo biti komsije, držite mi palceve da nadjem nesto dobro;)
 
anka007":2n5w0su2 je napisao(la):
Mnogo hvala svima na postovima, danas sam zakazala i muz i ja idemo u ponedeljak, javljam vam sta smo uradili i nadam se da ćemo biti komsije, držite mi palceve da nadjem nesto dobro;)

Srećno :D
 
bjbz":202eooxa je napisao(la):
La Grange

Istina je da samo zid deli lift od moje spavace sobe ali zato vec imam smisljeno resenje. Vrata izmedju spavace i dnevne pomeram taman toliko da bih na zid koji me deli od lifta popunio americki plakar od zida do zida i naravno od poda do plafona ;) ostaje mi samo ovih dana sa zenom da osmislim raspored enterijera samog plakara u vidu polica, pregrada, fioka.... :)
Naravno na mestu vrata koja pomeram (izmedju spavace i dnevne sobe) ugradjujem klizna vrata koja ce izlaziti iz zida.
Zasto bi "arhitekte" koje su projektovale ove stanove bile pametnije od nas ;)

Tako nesto cu morati i ja da napravim. Bicemo u kontaktu da razmenimo iskustva?
 
merica":19sffv5b je napisao(la):
Da li je još neko uzeo koji stan a da ga nema na sajtu GDS? I, zašto ih nema? :/
pozz
Koliko sam video, u GDS imaju neku internu aplikaciju, odn. bazu podataka sa stanovima koju ažururaju i iz koje štampaju spiskove stanova koje daju potencijalnim kupcima. To ti je jedino, da kažem, realno stanje. To očigledno nije u direktnoj vezi sa ovim što gledamo na sajtu GDS, gde s vremena na vreme ažuriraju, odn. sklone stanove koji su otišli. Neke nisu ni postavili, da li nisu stigli, promaklo im ili kako već... Bolje i tako, nego da neko raspisuje tender za integrisani informacioni sistem :D
 
anka007":h89fw2iw je napisao(la):
Mnogo hvala svima na postovima, danas sam zakazala i muz i ja idemo u ponedeljak, javljam vam sta smo uradili i nadam se da ćemo biti komsije, držite mi palceve da nadjem nesto dobro;)


Odavno je prestalo da se zakazuje :), samo se pojavis i da ne bi gubila vreme tamo, prvo nadjes zeljenu kvadraturu na

http://www.gds-stanovi.rs/stanovi.php

pa tamo kada se pojavis, kazes zanima me stan od npr. 54.14 kvadrata koji si videla na sajtu i imaj par kvadratura u rezervi ako ti se ne svidja spratnost i orjentacija onih koji su ostali...
 
Anka007,
Ono sto sam ja napisala u vezi sa preostalim stanovima je informacija od zaposlenih u GDS-u, dakle nije rec o "lozacima", kao sto je bjbz, dao sebi za pravo da nazove nekoga koga i ne poznaje.
Slazem se da ovde ne bi trebalo da bude ljudi koji iznose informacije za koje nisu sigurni da su tacne.
Trebalo bi,da ovaj forum, posluzi kao razmena misljenja i savetovanje..cini mi se da je to svrha.
Svakako da niko nece uzeti za ozbiljno sve sto procita na ovom forumu, vec ce okrenuti GDS i saznati sta ga zanima.
Ono sto sam napisala u vezi sa preostalim stanovima je info od pre mesec dana kada sam ja bila u GDS-u i pricala sa devojkom koja tamo radi.
K-Kaca, potpuno drugacije nego sto je tebi receno,a vidim da si i ti bila u tom periodu.
Za lamelu 1 mi je receno da su stanovi ostali samo prizemlje i poslednji sprat..na parceli 2 su se prodavali stanovi u samo dve zgrade.
Pozdrav,
 
grickalice":y21wvujf je napisao(la):
Ono sto sam napisala u vezi sa preostalim stanovima je info od pre mesec dana kada sam ja bila u GDS-u i pricala sa devojkom koja tamo radi.
K-Kaca, potpuno drugacije nego sto je tebi receno,a vidim da si i ti bila u tom periodu.
Za lamelu 1 mi je receno da su stanovi ostali samo prizemlje i poslednji sprat..na parceli 2 su se prodavali stanovi u samo dve zgrade.
Pozdrav,

Naravno i više nego očigledno je da oni (GDS) menjaju priču kako svane novo jutro i naravno da je najbolje tamo otići, uostalom mogla si i da pročitaš iznad šta se meni desilo...

P.S. Najbolji info po pitanju slobodnih stanova, je info od današnjeg dana iz GDS-a :D
Pozzzz
 
K_Kaca":3t9ts3mw je napisao(la):
anka007":3t9ts3mw je napisao(la):
Mnogo hvala svima na postovima, danas sam zakazala i muz i ja idemo u ponedeljak, javljam vam sta smo uradili i nadam se da ćemo biti komsije, držite mi palceve da nadjem nesto dobro;)

Srećno :D
I ja mislim da treba biti uporan i ici malo cesce u direkciju. Moja iskustva sa devojkama koje rade tamo su ok, maksimalno su mi izasli u susret.Cak sam dvaput odustajala, jednom pred samu overu ugovora.... dvoumila sam se po pitanju kvadrature na racun orjentacije stana i buke (zbog lifta, onog puta...) Dobro ni ja nisam imala neke preterane zahteve osim da bude poslednji sprat....a to je lako naci. U svakom slucaju svako moze da nadje ono sto mu odgovara uz odredjene kompromise koji su neizostavni, al sta da se radi...zivot je takav!
Anka srecno.
 
Cao svima, komsijama :)

Forum pratim stalno, ali eto, dobih zelju da i ja malo nesto napisem ...

uzeo sam stan u 4A zgradi, lamela 3 i zgleda ovako:
gr04-tip044851.jpg


malo sam se zezao sa floorplannerom:
4.png


sank.png


2.png


Cini mi se da je slican stanu koji je postavio bjbz, osim terase koju moj nema...

Zgrada 4A super napreduje, juce sam gledao sa puta iz Kumodraske, i poceli su fasadu da rade, a za vikend ce pasti full inspekcija :)
 
srdjan85":2jtxzimt je napisao(la):
malo sam se zezao sa floorplannerom:


Zgrada 4A super napreduje, juce sam gledao sa puta iz Kumodraske, i poceli su fasadu da rade, a za vikend ce pasti full inspekcija :)

Dobro izgleda u ovom programcicu... ja sam radio u roomarranger ali mislim da mi se ovaj vise svidja...

inace imamo isti stan samo sam ja u 4B koja nesto malo sporije ide :/ ... kada je tebi rok po ugovoru?
 
@hmhmm

Stize 4. jul-a (+30 dana za u.dozvolu +15 dana za primopredaju)

i mogu ti reci da sam optimista za taj rok, kako stvari stoje, samo da ne ureknem nesto :rolleyes:

Mislim da smo dobre stanove pazarili :kk:

ok je floorplanner, svidja mi se sto je lak za koriscenje i pre svega sto je online...
 
Pozdrav komsije!

Evo i ja neku da napišem, kupio sam stan u 4D... Šta misli te o onom zidu ispred zgrade, vi koji ste u istoj lokaciji?
 
Šta mislite o broju radijatora, odnosno rebara po stanovima?

Kod mene na 68m2 ima ukupno oko 20 kom rebara, razmišljam da odem do GDS-a da tražim projekat.
Da li se možda neko interesovao za ovo?
 
hmhmm":1vxddn1y je napisao(la):
srdjan85":1vxddn1y je napisao(la):
malo sam se zezao sa floorplannerom:


Zgrada 4A super napreduje, juce sam gledao sa puta iz Kumodraske, i poceli su fasadu da rade, a za vikend ce pasti full inspekcija :)

Dobro izgleda u ovom programcicu... ja sam radio u roomarranger ali mislim da mi se ovaj vise svidja...

inace imamo isti stan samo sam ja u 4B koja nesto malo sporije ide :/ ... kada je tebi rok po ugovoru?
Ako 4A i 4B idu sporo sta da kazem ja u 4V, kada ce kod mene da zavrse ? :rolleyes:
 
dalek":39wrog0t je napisao(la):
Pa valjda ima kalorimetar pa dodje svejedno?


Ima, ali svejedno voda dolazi iz toplane i iste je temperature, ja kalorimetrom ne mogu postići više stepeni na radijatoru.
 
Pa ne treba ti vise stepeni, razliku izmedju one toplote koja udje sa vodom i one koja izadje ces da platis. Ako ima vise rebara brze ce da se odvija proces, ako ima manje, sporije ali kolicina toplote je ista.
 
srdjan85":260hjjgo je napisao(la):
@hmhmm

Stize 4. jul-a (+30 dana za u.dozvolu +15 dana za primopredaju)

i mogu ti reci da sam optimista za taj rok, kako stvari stoje, samo da ne ureknem nesto :rolleyes:

Mislim da smo dobre stanove pazarili :kk:

ok je floorplanner, svidja mi se sto je lak za koriscenje i pre svega sto je online...


ahaa meni je 20. jul ... pa i ja se nadam da ce biti sve ok sto se tice rokova ali nisam jos isao na gradiliste bar ne u zgradu... jel se neko nekom javljao kad je isao u posetu ili ste samo upadali :D

pa sta znam nije los izbor :D postavljao sam i ja neka resenja u ranije pa mozes da bacis pogled...

@ljubex Ako 4A i 4B idu sporo sta da kazem ja u 4V, kada ce kod mene da zavrse ?

pa mislim da je na 4V postavljena skela a na 4B nije jos ...

kada je tebi rok?
 
dalek":2mo98cju je napisao(la):
Pa ne treba ti vise stepeni, razliku izmedju one toplote koja udje sa vodom i one koja izadje ces da platis. Ako ima vise rebara brze ce da se odvija proces, ako ima manje, sporije ali kolicina toplote je ista.


pa ja nisam siguran kako sve to funkcionise...

ali ako je mala grejna povrsina logicno je da ce se teze/sporije ugrejati u stanu, posto ta povrsina ne moze da emituje dovoljno toplote(energije)... ali opet ako je ok izolacija, dihtuju prozori ... mozda i bude ok... mada opet kazem nemam pojma kako to funkcionise...
 
hmhmm":3inyhymc je napisao(la):
srdjan85":3inyhymc je napisao(la):
@hmhmm

Stize 4. jul-a (+30 dana za u.dozvolu +15 dana za primopredaju)

i mogu ti reci da sam optimista za taj rok, kako stvari stoje, samo da ne ureknem nesto :rolleyes:

Mislim da smo dobre stanove pazarili :kk:

ok je floorplanner, svidja mi se sto je lak za koriscenje i pre svega sto je online...


ahaa meni je 20. jul ... pa i ja se nadam da ce biti sve ok sto se tice rokova ali nisam jos isao na gradiliste bar ne u zgradu... jel se neko nekom javljao kad je isao u posetu ili ste samo upadali :D

pa sta znam nije los izbor :D postavljao sam i ja neka resenja u ranije pa mozes da bacis pogled...

@ljubex Ako 4A i 4B idu sporo sta da kazem ja u 4V, kada ce kod mene da zavrse ?

pa mislim da je na 4V postavljena skela a na 4B nije jos ...

kada je tebi rok?

Ja nemam tacan datum zavrsetka zgrade , u ugovoru ne pise datum zavrsetka zgrade :(
 
Vrh