Šta je novo?

Delta City

Videh juce da su stigle i one palme u Delta city :)
 
jel one sa rendera sto su bile u prizemlju ako se ne varam :D
 
Daa,vec sam se pitao sta bi s njima:)
 
e inace kad smo vec kod delte, jeste videli da su zatvorili Jack/Jones Vero Modu... kao renoviranje objekta itd... uopste mi nije jasno zasto bi neko renovirao lokal koji je skoro zavrsen... nije da se raspadao...:)
 
Haha, da, i mene je to veoma začudilo.

No, što se tiče DC-a generalno, jako, ali jako me iritira što im je grejanje previše odvaljeno. Interesuje me koliko će se to mesto dobro hladiti leti, budući da ima mnooogo stakla. :) Interesantna je činjenica da je u jednoj radnji iz klima uređaja cureo slap vode, dana kada je otvoren. :D Morali su da evakuiraju kupce. xD

Takođe me iritira što u samom molu (dakle, hodnicima) i kod food court-a nema muzike - chuje se samo buka ljudi...

Bilo bi jako handy da postoji neko mesto gde bi mogle da se ostave stvari pri ulasku u DC.

I bilo bi jako lepo da je, pored svih tih uberkul radnji, Mishkovicj dovukao i MediaMarkt, a ne glupi, ruzhni, raspali Tehnomarket. Beli pod, beli plafon, beli zidovi, limene police i na njima tehnika. Totalno odudara od velelepnosti ostatka DC-a.

Pull&Bear obožavam, just for the note.

Sad, pošto imamo najelitniji šoping mol, GSP bi mogao da se potrudi i da sredi one dve stanice tamo, a ne da fini ljudi nakon kupovine u CK-u hodaju po blatištu i da nemaju zaklon od kiše, nema smisla. :p
 
e da evo vam info iz prve ruke sta se desilo sa Veromodinom radnjom u Delti:

Slovenci su dosli i kad su videli da je radnja uradjena ocajno, i daleko ispod standarda kompanije (posto jedino NewYorker, Esprit i JackJones imaju veliki obrt) resili su da celu radnju srede opet da izgleda onako kako treba;)))....

eto toliko o tome;)))

p.s. danas sam prosao pored investbankine zgrade, sredjuju je iznutra, tj pretpostavljam da ce to biti Bershka;) inace bas sam primetio da se gomila radnji u Knezu zatvorila (onaj Sport Vision, dobro RK ne racunam, ono C-marketovo pored Energie-a itd...) Boze daj podari nam neki HM ili nesto lepo:)
 
Ja mislim da je katastrofalno to što su se zatvorila oba C-marketa u Knez Mihajlovoj, i njihva prodavnica na sredini u kojoj su se prodavali suverniri i razno razne umetničke slike i skultpture. Nije sve u krpicama!!
 
U nekadasnjem C marketu na Uglu Bulevara i Branka Krsmanovica (za lokalce kod poslasticatrnice Bombaj) se otvara Costa coffe ovih danas (sve je gotovo, samo da otvore vrata).... To i nije tako lose s obzirom da u tom delu bulevara C marketa ima k'o govana na svakih 50m, tako da jedan manje ne skodi :D
 
danas sam bas prosao bulevarom, cisto me zanima da li oni uopste planiraju da sredjuju tramvajske sine od vuka pa na gore, ili idu logikom, "u dogledno vreme" cemo da gradimo LRT pa ajde da ne bacamo pare za DZ
 
praguc":2o4bv1m6 je napisao(la):
danas sam bas prosao bulevarom, cisto me zanima da li oni uopste planiraju da sredjuju tramvajske sine od vuka pa na gore, ili idu logikom, "u dogledno vreme" cemo da gradimo LRT pa ajde da ne bacamo pare za DZ
E prijatelju bas si me nasmejao do suza. Nemoj vise molim te crni humor da koristis. ;) :D
 
Po mom mislejnju bilo sta sto se IKADA u Beogradu realizuje jeste u dogledno vreme... Manje cinizma nekada ne bi skodilo....
 
Pricao sam sa nekim ljudima iz Delte i rekose mi da Delta na Terazijama ne namerava da otvori ni Pull & Bear ni Berschku, kako se ovde govorkalo, vec jos jednu Zaru.
 
Zara je njihov najprodavaniji brand, i meni je bilo malo cudno kad sam cuo da otvaraju novu u blizini vec postojece, ali im se ocigledno isplati. Delta uskoro na trziste dovodi jos dva nova branda (obuca i ves), a imaju u planu i da otvore jos jednu Berschku (trebalo bi da imaju i musku liniju) i jos jedan Pull&Bear, ovoga puta u centru, a merkaju neke lokacije u Bulevaru. Inace, Delta ce imati i neke lokale u Uscu.
 
Izvinjavam se, moja greska, dodao sam jedno suvisno "c". :D
 
Vrh