Šta je novo?

Delta City

Nacuh da zakupci pritiskaju Deltu da smanji cenu zakupninu lokala u DC, jer se mnogi zale na mali promet, a i da je Delta zabrinuta zbog otvaranja Usca, jer smatraju da su 2 takva shopping malla previse za BG. Tako da mozda mozemo ocekivati prolongiranje Delta Planeta.
 
Bože, a da im padne na pamet da malo smanje marže, pa se možda i promet poveća.. Ne, to nipošto..
 
Kad se jednom dokopas monopolskog polozaja tesko ga je se odreci. To boli! :cool:
 
Ja sam vec jednom pricao da je Delta unajmila ljude sa strane da joj izrade studiju odrzivosti njenih buducih nekretnina i oni su ljudi (stavrno su sve strucnjaci bili u toj ekipi) rekli da se njoj isplati da pravi te objekte: Delta City, Bellville, Delta Planet, Objekat kod stadiona Crvene Zvezde, objekat kod Ade Ciganlije onda onu svoju grdosiju od 30 i nesto spratova na NBG-u i mislim da je to manje vise sve.

Moja su neka razmisljanja da ce DC da opsluzuje taj deo NBG-a i okoline jos plus kad se useli Belville bice njima parica samo tako (mislim zamislite one sportiste kojima ce skoro svaki izlazak biti zabranjen, ali ce zato imati shopping mall da prdnu, ako za vreme Univerzijade ne budu dobili troduplu zaradu, secem ruku), dok ce sa druge strane Usce da preuzme deo grada sa druge strane Save, a Delta ako je pametna ce krenuti sto pre da pravi Delta Planet jer ce onda da pokrije skoro celu teritoriju starog dela grada i jos ce plus zbog dobre pozicije na autoputu da dolaze i ljudi iz unutrasnjosti.
 
aleksa":1udk5nb6 je napisao(la):
pa usce ce sve da ih pobije...
Naravno neće ih "pobiti", ali će ta konkurencija dobro doći. Niže cene, bolji kvalitet ponude i slično ;)
 
_20211218_170501.JPG

_20211218_170448.JPG

_20211218_170428.JPG
 
И Мек реконструишу, претпостављам да ће бити као онај код Теразија, са оним самоуслужним апаратима за поручивање и наплату..
 
Хорор. Добијеш број, чекаш пола сата и онда не одустанеш јер си већ платио.
 
Plus duplo čekanje ako plaćate gotovinom, prvo čekaš red da platiš, pa onda opet čekaš red da porudžbina bude gotova.

Ako si baš baksuz, čekaš i red na tim samouslužnim kioscima.
 
Ja iskreno preferiram samouslužne kioske, jer mogu da se nagledam svih opcija i njihovih cena kao čovek, da izvoljevam i premišljam se, itd. Otkad postoje ti kiosci, izbegavam da poručujem na kasi po svaku cenu
 
Dizajner je zamislio da će tako biti atraktivnije i privlačnije.
 
Mogli su makar da zamene sve stolice... Verovatno su procenili da se neke još "dobro drže", pa iskombinovali sa novima.
 
WC definitivno a ostalo je osveženo :)
 
kako nije rekonstruisano, samo nove pločice su već veliki plus. Zadnjih godina je u Delti je svaka treća ploćica bila rasklimana ili načeta
 
Vrh