Šta je novo?

Delta City

Eh ma dobro H&M, to ce doci sigurno u dogledno vreme;)) ali zivo me zanima da li ce ikada ovde otvoriti neki bolji brend... npr Gucci, Dior etc..... Vidim da ako Louis Vuitton ima u Kijevu, sto ga ne bi bilo ovde ;))
 
Pošto je Delta City objekat završen i pušten u promet, a na ovoj temi se sad piše o :

brendovima,buticima,robnim markama,našim željama,jaknama i suknjama ..

trebalo bi da se prebaci u Relax, pa tamo sasvim opušteno da se nastavi ... sa izlaganjem.
 
E, sad ovde u Relax-u može i o golim ... :)

Nego kakva je kuglana? ... neke 'svetleće' kugle?! .... evo 1.info :

".. koliko sam provalio u Delti je partija 350 din + 50 din za gilje + 100 din za čarape.."
 
praguc":1ne68gg7 je napisao(la):
Eh ma dobro H&M, to ce doci sigurno u dogledno vreme;)) ali zivo me zanima da li ce ikada ovde otvoriti neki bolji brend... npr Gucci, Dior etc..... Vidim da ako Louis Vuitton ima u Kijevu, sto ga ne bi bilo ovde ;))
takvo nesto srbiji ne treba to bi propalo za par nedelja za tim nema volje u beogradu....
 
mishur":1svhcoq3 je napisao(la):
takvo nesto srbiji ne treba to bi propalo za par nedelja za tim nema volje u beogradu....
Bas naprotiv. Ovdasnji seljoberi i kontroverzni biznismeni bi samo visili po takvim radnjama.
 
kako sam nacuo ovih dana se otvaraju laserske igre. ko bude otisao neka ostavi svoje utiske! cena igre je 480 din.
 
ljudi samo da vas pitam, da li je dozvoljeno uci sa kerom u dc jer je juce jedna zena opusteno setala svog dzukca po dc-u?
po meni bi to trebalo zabraniti, ako je dozvoljeno
 
Ovde u Nemackoj da pokusas da izbacis nekoga sa kerom napolje, ode ti odma na sud i za krsenje ljudskih i zivotinjskih prava! :)
 
Nenad":37rlmei6 je napisao(la):
Ovde u Nemackoj da pokusas da izbacis nekoga sa kerom napolje, ode ti odma na sud i za krsenje ljudskih i zivotinjskih prava! :)
ma znam, to mi i keva rekla kad je bila u londonu....kaze bolje bi prosao da prebijes coveka nego da mrko pogledas kuce
 
e inace meni se mnogo svideo pull and bear
malko je jeftiniji od zare, a imaju mnogo raznovrsniju kolekciju doduse vise je okrenuta mladima, tako da stariji clanovi foruma bas i nece naci tu nesto zanimljivo
 
shmeksi":3d83i8oh je napisao(la):
Nenad":3d83i8oh je napisao(la):
Ovde u Nemackoj da pokusas da izbacis nekoga sa kerom napolje, ode ti odma na sud i za krsenje ljudskih i zivotinjskih prava! :)
ma znam, to mi i keva rekla kad je bila u londonu....kaze bolje bi prosao da prebijes coveka nego da mrko pogledas kuce
ma to je tako svugde u evropskoj uniji samo kod nas nije (doduse mi nismo u eu) al sta ces...
 
Jeo sam sinoć SUSHI!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Sinoć sam se pogledao u ogledao, rekao tebi se mnogo jede suši, zagrizao jezik, i pokušao da se ubedim da sam već toliko para dao Miškoviću*, pa je sve jedno da li ću pojesti najobičniji suši... :)
I bio je skroz OK!! Jes, bio je jednostavan, vrlo mali izbor, ali lep.. Samo im wasabi nije bio baš nešto ljut, a i nisu imali zeleni čaj.. :( :šmrc:


* - Iako se trudim da kupujem u Srbocoopu i Višnjici.. :)
 
e ljudi jel' zna neko cene za "bowling" kako se krecu i koliko kosta jos ono iznajmljivanje cipela
 
cena prve igre je 300 din, druge 280, trece 250, cetvrste 230 i svake naredne po 230 cipele su 50 din. a za do 18 godina sve to samo 50 din manje osim cipela...
 
u bre sad sam se pogubio....znaci to ne ide na sat nego na igru, a koliko jedna igra ima postavljanja kegli ili jos bolje koliko jedna igra prosecno traje?
 
ima deset spustanja kegli a sve zavisi koliko osoba igra...
 
Pa onaj koji sam ja uzeo, 400rsd. To mu dođe veći, ali opet ni on nije veliki. Mada, čuo sam da negde u gradu ima super suši, a fora ručak u koji ti uđe neka supa, suši, piće i dezert je cca 600rsd (od 1200-1700). Nadam se da tu imaju zeleni čaj i da im je vasabi jači.. :D
Inače, šit je to što je to, jeli fastfood, pa dobiješ suši u plastičnoj kutiji.. :/ I čini mi se da su rolnice nešto manje nego što su na drugim mestima gde sam jeo.. Ali ima nekih manjih i za 200rsd, i neki veći i za 500rsd. Doduše, ja sam bio uveče (oko 2200), pa ije bio neki veliki izbor, valjda preko dana imaju veći..
 
Cekaj bre, jedan sushi mu dodje 400 dindzi??? Onda je isplativije otici u restoran u centru. :) Koliko je meni poznato, sushi se u Bgd moze jesti na samo jos jednom mestu, u restoranu JuJu, koji je korejsko-japanski, a i u (ex) hotelu Jugoslavija su najavljivali otvaranje restorana azijskih kuhinja.... Zivi bili, pa videli. :D
 
Vrh