Šta je novo?

Cene nekretnina

To je jako loša mikro lokacija,na teškoj nizbrdici,užasna lokacija.Tesnac plus teški kanjon.
 
Poslednja izmena:
Meni bar neće trebati alpinistička oprema, da se spustim zimi do zgrade:ROFLMAO:
 

Neuknjizen dupleks na Belim Vodama, ispod 1000e/m2.
 
Neśto kao čekam i taj javni uvid da pogledam,ali izgleda da ga neće ni biti.
 
Ako stvarno gradi Karić onda je potpuno suludo kupovati. On je iza sebe vec ostavljao nezavršene zgrade i bezao iz zemlje...
Ostavljao čovek svoje zgrade,nije ih poneo sa sobom,pa je stvarno suludo ,ako ih je ,možda sazidao od tvojih para, da se još nisi uselio u njih,eno ih,joś stoje na istom mestu:)
 
Poslednja izmena:
Podaci za mart su ažurirani i kompletni na cenenekretnina.rs!
Dodato je samo 6 ugovora na nivou celog Bg-a, tako da smo bili kompletni jos prosle nedelje. Neverovatno koliko se brze unose ugovori poslednja dva meseca.
Jel mozes da nam kazes po tvom misljenju zasto i dalje rastu cene nekeretnina kad psiholoski ja mislim da tipa 90% ljudi ocekuje pad?
 
Rastu, ali 0.2% kada govorimo o starogradnji. Nju jedino i ima smisla diskutovati jer su podaci tu koliko-toliko ok. Novogradnju ne treba uopste diskutovati jer statistike za nju sadrze izmesane podatke od kojih su neki "svezi", drugi stari 2-3 godine, tako da je prikaz cena za novogradnju nerealan.
 
Slazem se ali gledaj godisnje 21.3%. Iskreno nije malo.
Zato sto ako "juris" stan da kupis od 100k i imas tipa 90k ti dok skupis ovih 10 on ode na 120.
 
Padaju kamate vec petu nedelju za redom.
 
Vrh