Šta je novo?

"BW Residences" - Beograd na vodi [ Stambeni kompleks | 68 000 m²]

Ima laminata i laminata, ali laminat je laminat. :) Za one pare i lamelni parket bi bio bolji. Mozda tako treba u LUX stanovima ?
 
Мислим да је ово таркет, већ готов и излакиран који се слаже.
 
Takođe, mislim da je u pitanju prefabrikovani parket, pre nego laminat. Međutim, ono što meni bode oči jesu keramičke pločice u hodniku, kao i gvozdena ograda na stepeništu. Za nešto što se reklamira kao neka lux gradnja ovo je nedopustivo. To je moje subjektivno mišljenje. Za tu cenu kvadrata moralo bi to mnogo bolje.
 
Mozda je i tarker (fabrika tvrdi da se ne lepi a ovde bas trpaju zamasnu kolicinu lepka)
Je....s parket koji ne mozes da izribas a kamoli ishoblujes :)
 
Ovo je viseslojni parket a tarket je jedan od proizvodjaca takve vrste parketa, inace kvadrat moze biti i skuplji od klasicnog. Dodatno, vecina skupih parketa bez obzira dal su viseslojni ili klasicni danas dolaze 'fabricki' lakirani/nauljeni.
 
Za stepenište mislim da je to PP stepenište, tako da je i za očekivati da je tog kvaliteta, ono što je mene razočaralo su kuhinje i kupatila.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=488370#p488370:1q98f7ba je napisao(la):
ftj » Uto Okt 31, 2017 7:12 pm[/url]":1q98f7ba]Ovo je viseslojni parket a tarket je jedan od proizvodjaca takve vrste parketa, inace kvadrat moze biti i skuplji od klasicnog. Dodatno, vecina skupih parketa bez obzira dal su viseslojni ili klasicni danas dolaze 'fabricki' lakirani/nauljeni.
Da ovi troslojni parketi se montiraju kao laminat ali su kvalitetniji i mnogo skuplji. Običan parket se recimo kupuje za 10 evra plus zaštita i ugradnja(zajedno oko 20evra),a ovi gotovi se prodaju recimo od 30 do 100 evra po kvadratu. I ja da imam lovu bih sebi kupio ovo a ne bih stavljao laminat od 7 evra po kvadratu.
 
Morao sam malo da ..... :mrgreen: Naravno ako je u pitanju dvoslojni parket ( ne vidi se najbolje na slici ) to je OK.
Mada moj favorit je masivni hrastov parket.
 
Drzavni parket kao sto ima Boston u svojoj hali. Nista drugo ne priznajem kao parket.
 
Jel uzeo neko sa foruma stan ovde? Tražio sam ali ne mogu da nadjem. Kada se očekuje useljenje?

Ja sam zainteresovan za manji stan u Visti a za Residence sam načuo da je rasprodat.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=489779#p489779:10gbfy5t je napisao(la):
cloud041 » Pon Nov 06, 2017 11:19 am[/url]":10gbfy5t]Jel uzeo neko sa foruma stan ovde? Tražio sam ali ne mogu da nadjem. Kada se očekuje useljenje?

Ja sam zainteresovan za manji stan u Visti a za Residence sam načuo da je rasprodat.

bolje dobro razmisli u sta ces da ulozis i ne zaleci se. Vidis kakva ekipa se okupila oko BNV, ne veruj im nista. Nego polako, oglase u ruke (ili u monitor), zovi agente i agencije, obilazi, zapitkuj, proveravaj papire, vracaj se po 2-3 puta... ne kupuje se nekretnina bez ozbiljne kilometraze i dok ne obidjes bar 15-20 stanova. Tek onda saberes pluseve I minuseve i doneses odluku. I jos jednom dodatno proveris, za svaki slucaj.
 
Ma biće to dobro... bar ovo što su započeli :)

Više poverenja imam u tu priču nego u szr investitore.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Skinuta je zastita sa fasadnih panela na poslednja 4 sprata, polako se demontiraju i skele. Dosta tmurno deluje sve tamno onako.... Nek uslika neko ako bude isao, od mene nove slike tek od nedelje
 
Jel se zna kakva ce definitivno biti fasada,


Ova smedja:




Ili kao cigla:

 
78f280c876c00db24075ffd60907d64f.jpg


Evo iskoristicu dobar kvalitet Bukirine slike. Ovako to izgleda trenutno


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imam ja i bolju sliku :) Kao što reče Bulbuderac, fasada se već sada vidi, skinuta je zaštitna folija na četiri poslednja sprata:

Pogledajte prilog 8
Evo još desetak današnjih slika ovih zgrada sa svih strana:

Pogledajte prilog 10
Pogledajte prilog 7
Pogledajte prilog 9
Iako je danas subota, oko podneva, šetača je bilo izuzetno malo.:

Pogledajte prilog 6
Pogledajte prilog 5
Pogledajte prilog 4
Pogledajte prilog 3
Precizno oko dobrog majstora je nezamenljivo:

Pogledajte prilog 2
Pogledajte prilog 1
 
Bravo Bukira to je prava slika!

Inace setaca nema jer je pristup setalistu otezan, zatvorena je hercegovacka i oba stepenista sa mosta.

Fasada je po meni uzasno tamna
 
Boja fasade donosi duh Londona i Amsterdama u BG, ja licno bi voleo da je ovakvih fasada sa varijetetima vise u gradu kao i boje cigle sa svojim varijetetima. To su prirodne zemljane boje i prijatne su za oci tako da ne brini se navici ces se brzo iako ti se sad ne cini. Upravo je ovo sivilo na koje smo navikli nesto cega treba biti manje u buducnosti.
 
Zamenimo sivilo 'kaki' bojom :D

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Vrh