Šta je novo?

"BW Residences" - Beograd na vodi [ Stambeni kompleks | 68 000 m²]

Bazeni, teretana, unutrasnjost stana, nezadovoljstvo kadom..

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ETaWEMeo3K4[/youtube]
 
Jbg, ako je ovo ekskluziva i najbolje opremljen stambeni prostor (ne govorim sada o spoljasnosti, urbanizmu, losem ugovoru i drugim propustima), onda smo stvarno mnogo jadni.

Nego, onaj bazen?
Oce li stanari u gacama do njega? ;)
Jer ja koliko primetih iz hola se ditektno ulazi u bazenski prostor.
Ne videh nikakvu vrstu garderobe, slacionice, ili eventualno neki tus.

Ono igraliste za decu deluje da je uz zidic odakle bi se moglo pasti, ili sam lose video?

Protocni bojler u kuhinji?
U ekskluzivnom stanu?
Pa to je ipak ispod svakog nivoa...
Ako vec nije centralna topla voda sa meracima za svaki stan, ako nema gasnih grejaca, a ono makar elektricni trenutni grejac bi bili neki minimum za stan koji se prodaje po ovakvim cenama.

Ne videh mesto kuhinjski aspirator?


I za kraj...
Sta ce peskiri na recepciji? ;)
Kao ulaz kod masera :D

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Мени се све више чини, како је то све "квалитетно" урађено, да ће изгледати попут легендарне сцене из серије "Врућ ветар" када техничка комисија врши пријем зграде :mrgreen:
https://youtu.be/7I8rThMNLLU
 
Sta rade domaće medijske kuće??Valjda su one trebale da naprave PRVO reportažu? :dil:
Stanovi ? Ne bih se usudio ni pod razno da izadjem na onu terasicu,gde li se dede tuš u kupatilu,protocni bojler u kuhinji?

Oni silni dugmici sa raznoraznim podesavanjima malo vade stvar :mrgreen:
 
Ranije sam vec pisao ovde da meni ova zgrada izgleda kao neko svalersko mesto, da ne upotrebim neku drugu rec, jos ovi peskiri na ulazu, pa mislim stvarno :D
 
Auuu, ja se nerviram zbog kade i bojlerića u kuhinji svog stana (u novogradnji), kad ono to je, izgleda, vrhunac uređenja stana u Srbiji.....
 
Samo se pitam koliko bi vas koji sve kritikujete odbilo da menja stan u kom zivite za stan u ovoj zgradi !
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=548514#p548514:6yjj04rj je napisao(la):
Darko78 » 01 Jul 2018 10:10 am[/url]":6yjj04rj]Samo se pitam koliko bi vas koji sve kritikujete odbilo da menja stan u kom zivite za stan u ovoj zgradi !
Ako mi SNS plati živeo bi, da mi vrate makar deo para koji su mi oteli od poreza da bi privatni investitor gradio po BNV.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=548534#p548534:1e417btv je napisao(la):
vucko » Ned Jul 01, 2018 11:20 am[/url]":1e417btv]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=548514#p548514:1e417btv je napisao(la):
Darko78 » 01 Jul 2018 10:10 am[/url]":1e417btv]Samo se pitam koliko bi vas koji sve kritikujete odbilo da menja stan u kom zivite za stan u ovoj zgradi !
Ako mi SNS plati živeo bi, da mi vrate makar deo para koji su mi oteli od poreza da bi privatni investitor gradio po BNV.
Bas lepo da priznas koja ti je cena.
 
Ni da mi plate. Možda ako se sve završi po planu i uredi i zazeleni okolina za jedno 15-20 godina.
 
Darko78":10jz6d2f je napisao(la):
Samo se pitam koliko bi vas koji sve kritikujete odbilo da menja stan u kom zivite za stan u ovoj zgradi !
Prijatelju, nas porodicni stan (radnicka klasa SSS), kupljen (a ne dobijen kao stanarsko pravo) 1972. godine u koji su se moji roditelji uselili kada sam ja imao 3 meseca, je imao neogranicenu kolicinu sanitarne tople vode. I to dakle nije bio elitni stan iako je lokacijski u rezidencijalnom delu grada, vec obicna stambena zgrada.
Ako je pola veka kasnije u necemo sto se reklamiralo kao "elitno naselje", pa jos u necemu sto se reklamiralo i reklamira kao elitna zgrada u okviru naselje, STANDARD protocni bojler (!) onda mi zaista "nezadrzivo srljamo u buducnost" (sarkazam) ;)

Zgrada je i spolja nalik nekom hotelu na turskoj obali, a po svemu sto smo videl, takva je i unutra.

Dal bi ziveo u stanu u kom mi je kuhinja (bez aspiratora i bez prozora) tu odmah pored ulaznih vrata, na 1.5m od centralnog dela dnevnog boravka?
Bih, kada bi morao.
Ali to "morao" i "ekskluziva i luksuz" su dve totalno razlicita pojma.
U Beogradu, ovakvom kakav je danas, cak isa ovakvim (jadnim) trzistem i investitorima postoje objekti koji (osim bazena) nude dosta vise za iste ili cak znacajno manje novce.

Ova zgrada je jos jedan od dokaza da se ono sto su nam 2014 pretstavili kao "Beograd na vodi" NIKADA nece izgraditi.
A zgrade na poklonjenom zemljistu uz projektno i bankarsko finansiranje je mogao izgraditi svaki iole uspesniji investitor koji se 90 malo opario na prevoz busevima. ;)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Laki obrati paznju ostavili su prostor za aspirator. Nije ugradjen kao ni ostala tehnika u kuhinji sto je slobodno moglo da udje u cijenu kvadrata
 
Laki i moj stan isto ima sanitarnu toplu vodu isto je star preko 30 god i centralno grejanje i moj infostan je oko 14 000 mesecno odmah bi sve to izbacio da mogu .
A radim zadnjh 15 god u gradjevini i veoma dobro znam i svakodnevno se susrecem sa svakakvim " elitnim " zgradama.Slazem se da je ovaj prikazani stan daleko od bilo kakve elite ali nije toliko crno kako mnogi prestavljaju.I na svega nekolike lokacije ima boljih stanova .Ako ne racunamo male zgrade od nekoliko stanova na Vracaru i Dedinju.Za aspirator mi deluje da je ostavljeno malo udubljenje a nema ga kao ni ostale tehnike u kuhinji.
Zgrada lici na hotel i tu si u pravu ali to je taj tip gradnje i zna se ko zivi ovde.
Ja i ti sigurno ne ali nije ni pravljena za nas .A kako ce se na kraju zavrsit cela prica ne znam ali mi smeta kad se sve unapred omalovazava .A da bude gore nego sto je bilo nece.Pogledaj oko zeleznicke stanice niko je decenijama ne spominje ne renovira ,cisti nema je medijima nista a sad odjednom svima zao i nesto krivo cisto licemerstvo .Cast Karlu i udruzenju i ako se ne slazem a njim. I ovde ista prica i Djilas je hteo da ovo pravi i svi su šutili a ovi sve rade ono sto oni nisu sproveli u delo.A zna se veoma dobro ko najvise sve ovo kritikuje.
 
Pa s obzirom da se na 4 km odatle preskace kanalizaciona bara da se udje u zgradu (vidi pod Kotež Borča Krnjača) da isto par km dalje nema ulica niti trotoara (vidi pod Kaludjerica Ledine) ovo i jeste vrhunski luksuz.
Da lici na hotel. Sto se tice kuhinje niti ce tu da zivi baba sa cerkinom porodicom pa da uvija sarme da je to neki najveci minus.
Lep pogled, jeziva terasa. Kapiram ljude koji ce ovo kupovati tipa ovog debelog. Za takve je i pravljeno.
 
Imas dosta starih zgrada gde na sobama nema terasa ali umesto ovog zastitnog stakla imas zeleznu ogradu koja deluje sigurnije.A ova staklena terasa samo deluje tako ova kaljena stakla su toliko cvrsta da ga je veoma tesko slomiti i ne vidim dobro ali deluje kao 2 desetke sa folijom izmedju .I ako pukne ne moze da padne .Jedino mesto gde je osetljivo je ćosak stakla ali je 100% sigurno.
 
Ma ja imam fobiju. Dzaba sto znam da nece puci ne bih tu izasla, cak mi je i ovako preko slike neprijatno :D
 
Predlazem realnu anlizu vidjenog uzimajucu u obzir cenu od 3000 evra

Svidja mi se:

Ulazna vrata
Parket
Pokriveni radijatori
Video interfon

Ne svidja mi se
Kuhinja ce se raspasti za 2 godine
Plocice u kupatilu,ogledalo,kada (dovolja je bila tus kabina)
Bazen je prilicno jadan i mali
Ograda od terasice malo zastrasujuca
Protocni bojler

Opsti utisak:
Pokusaj stvaranja privida luksuznog, ali pomalo neuspeo...obzirom da je cena 40% visa od slicnog,nisam siguran da je kupovina pametan potez


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ETaWEMeo3K4[/youtube]
[/quote]
 
Ja sam čuo da cena ide od 2500 pa na više. Da je lokacija druga koštalo bi manje. Parket i stolarija su vrhunski, medijapan kuhinje su takođe sasvim ok(neće se sigurno raspasti za 2 godine). Ove maske za radijatore i ventilacija su nešto što se retko viđa. Pločice su ok, a o pitanju kabine ili kade ne vredi raspravljati. Nisam samo video bojler u kupatilu, da nije zamaskiran?
 
Mislim da ce trebati malo vremena da se pokaze kakva je BNV zaista investicija. I ako lokacija opravdava cenu, ocigledno kvalitet ne opravdava.
Mene bi najvise kao kupca brinula fasada za koju ne znam da li je zaista negoriva ili ne. Preko toga se prilicno olako preslo a videli smo koja je steta napravljena. Ovaj objekat, ove velicine je ubedljivo najblizi reci od svih u savskom teatru i mislim da ce to imati presudnu ulogu (vlaga, plavljenje, problemi sa instalacijama, itd) i da ce to kroz par godina da mu odredi cenu za buducnost. Po meni takva lokacija zaista zasluzuje vrlo kvalitetno planiranje i jos kvalitetnije materijale sto mislim da ovde nije slucaj. Ako se ovo za par godina pokaze kao veliki kiks ceo projekat ce pasti u vodu kao kula od karata.
 
Vrh