Šta je novo?

"BW Residences" - Beograd na vodi [ Stambeni kompleks | 68 000 m²]

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=437619#p437619:rvyoldjm je napisao(la):
ZvezdaracMare » Ned Mar 05, 2017 5:20 am[/url]":rvyoldjm]Kad je malo prostora ljudi se lako posvadjaju.mogli su jos malkice da odmaknu zgradu od reke i svi bi imali mesta za sve,al jbg sta je tu je zgradu sad ne mozemo da mrdnemo,jedino u savu da naspemo al to vec radi predsednik samo sa druge strane.

Nisam previse u toku, pa ne zamerite ako sta lupim katkad, samo volim da fotkam. Ono sto sam video jeste da zapravo nasipaju Savu sa ove strane, ali ne znam dokle to treba da ide i kako, pa mozda nisi mislio na ovo.
Pogledajte prilog 1

A evo i staza:
 
Poraslo dete...g***o malo

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
lepi":2b9luiep je napisao(la):
^^
Nece biti porblema oko setanja, kad je hladno moci cu da se sklonim u zatvoreni prostor BW Residences-a jer volim kafu da popijem u takvim objektima, ako ne bude kafica onda da razgledam stvari u buticima :D :shock:

Nisam rekao da se ukine, nego da se izmesti. Plan regulacije trpi izmene, da je pameti, izmestili bi je.

Tako je bas mudro.
Jer sportsko rekreativnoj ifrastrukturi je mesto izmedju zgrada u tesnim ulicama, a za razgledanje stvari u buticima je izuzetno bitno da budu na obali reke...

Svasta ce covek jos da procita na ovim stranicama.

Ovo zmuranje na toliko pogresnih poteza u SA me podseca na jednog nesercnika kome se zena (majka dvoje dece) bavi prostitucijom, ali je on "obozava" jer je lepa i jer zaradu "donosi kuci"... :(

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Plusić bukira, nego, do kog su sprata stigli, ako sam dobro izbrojao rekao bih 16-og, ili možda 17-og?
 
Према мом бројању непосредно изнад светлеће рекламе eagle hills је 10ти спрат...исправите ако сам погрешио....
 
Значи у праву сам да је изнад реклама 10ти спрат...
 
Bolje bi bilo da zgrade imaju još 4-5 spratova preko dvadesetog.
Ali nemaju.
 
Definitivno bi sa jos kojim spratom vise ovi bedemi bili proporcionalniji.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=437775#p437775:3tz1br6m je napisao(la):
creme-nadlle » Mon Mar 06, 2017 1:25 am[/url]":3tz1br6m]Bolje bi bilo da zgrade imaju još 4-5 spratova preko dvadesetog.
Ali nemaju.
Jeste, a na vrh da dodaju ovako nesto, kao onaj ludi kineski doktor :)
 
Да ли они сваку плочу стандардно лију или су у питању неки префабриковани елементи? Зна ли неко која је марка бетона за овакав објекат?
 
Znaci u gabaritima treba da dobijemo ovo:



Bukira, nadam se da nijd problem sto sam obradio fotku.
 
Nije problem, naravno. Jedna mala izmena, čini mi se da bi poslednji spratovi trebalo da budu još malo „uži” pri vrhu.
 
[url=http://.rs//viewtopic.php?p=437687#p437687:28xyfm18 je napisao(la):
laki72 » Ned Mar 05, 2017 6:51 pm[/url]":28xyfm18]
lepi":28xyfm18 je napisao(la):
^^
Nece biti porblema oko setanja, kad je hladno moci cu da se sklonim u zatvoreni prostor BW Residences-a jer volim kafu da popijem u takvim objektima, ako ne bude kafica onda da razgledam stvari u buticima :D :shock:

Nisam rekao da se ukine, nego da se izmesti. Plan regulacije trpi izmene, da je pameti, izmestili bi je.

Tako je bas mudro.
Jer sportsko rekreativnoj ifrastrukturi je mesto izmedju zgrada u tesnim ulicama, a za razgledanje stvari u buticima je izuzetno bitno da budu na obali reke...

Svasta ce covek jos da procita na ovim stranicama.

Ovo zmuranje na toliko pogresnih poteza u SA me podseca na jednog nesercnika kome se zena (majka dvoje dece) bavi prostitucijom, ali je on "obozava" jer je lepa i jer zaradu "donosi kuci"... :(

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
Butici i kafa su pomenuti kao satira posta jednog "ozbiljnog" asa. Ili nisi propratio, ili bas ne razumes.

Dal ce da bude na glavnoj saobracajnici ili u sporednoj ulici bitno je da postoji biciklisticka infrastukruta koja moze bezbedno da se koristi i sluzi svrsi.
Ko oce da vozi bicikl i uziva pored reke, moze to da radi na setalistu koje ako bi ostalo u ovoj sirini bili vise nego dovoljno za sve korisnike, i to ne racunajuci donje nivoe.
Ova spora bici staza bas nikakvu svrhu nema, dal se po njoj vozi ili po poplocanom setalistu, razlika je minimalna.
Cak je i resenje da bude pored ograde mnogo svrsishodnije, nego ovako po sred setalsita.

Inace da, bas je sportskoj infrastrukturi mesto na setalistu duz fronta najvisih zgrada u gradu, jako mudro zboris. Nalupets nesto cisto da napises.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=437797#p437797:23n3fr4y je napisao(la):
ChemiR » 06 Mar 2017 07:52 am[/url]":23n3fr4y]Да ли они сваку плочу стандардно лију или су у питању неки префабриковани елементи? Зна ли неко која је марка бетона за овакав објекат?

Пријавих се да Букири поделим плусиће (не могу да га стигнем, колико брзо нас он ово части са предивним фотоБГ-журналима за сва времена!), па ево да одговорим на питање - да плоче и стубови се лију на лицу места, а веровао или не марка бетона је МБ 60.
 
Jest mi jaka marka betona u zadrzi u temeljima iz 1905 koji su lezali u vodi marka betona je 55
 
Јесте Дишо, али је марка бетона новоградњи у БГ или МБ40 или највише МБ45
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=437952#p437952:1kfkvffm je napisao(la):
kkorisnikk » Pon Mar 06, 2017 9:28 pm[/url]":1kfkvffm]Dižu one neonske logoe BW znaka sa desetog sprata na poslednje spratove.
Evo današnje slike sa podignutim reklamnim logotipima koji su sada šest spratova viši:

Pogledajte prilog 2
Navikli su na rad na visini, kreću se i rade bez straha, kao da su na prizemlju:
Pogledajte prilog 1
Međutim, izgleda da im je kratak produžni kabl za te reklamne panoe, još uvek ne svetle :)

 
Vrh