Šta je novo?

"BW Quartet" - Beograd na vodi

Ja ne bi voleo da mi oni monitraju jer hocu custom ja da uradim sa svojom aplikacijom. U sustini mnogo je bolje ostaviti kupcu da sam zavrsi kako zeli te sitnice.

Zgrada je predivno uradjena.
Hoće li završiti ceo plato oko zgrade ili će ostati nabacana zemlja ka Quartet 3 zgradi?

I da li su otvorili novu ulicu koja ide uz zgradu?
 
Mislim da ne poatoji zgrada u BW koja poseduje roletne. Vise ih ne ugradjuju, jer su stakla od poda do plafona.
 
Vise ih ne ugradjuju, jer su stakla od poda do plafona.
1721981073031.png
 
Slazem se, lepo izgleda, nadam se da ce da nastave da odrzavaju da uvek bude ovako. Meni ne smeta toliko ni kontroverzna proslost koliko upitan kvalitet, tj. koliko shvatam zavisi od zgrade do zgrade, od toga kada se gradilo i ko je gradio, za ceo bnv pricam. Da li ova zgrada spada u kvalitetnije? Pretpistavljam da ce test biti prva naredna olyja.
 
Je li ima jos stanova u prodaji, na sajtu sam stekao utisak da pola stanova jos nije prodato?
 
Nije azurna, kada ne selektujes kriterijume svi stanovi su zeleni. Mislim da su ovde prikazani stanovi i ne vodi se racuna koji je slobodan.
 
U BW se kupuje lokacija, koja je najbolja na Balkanu. Kvalitet moze biti upitan. Kod Ajfela je najveca buvara koja se raspada 10k po kvadratu. To su mi rekli oni koji rade sa nekrwtninama.
 
U BW niko ne sme naknadno ugraditi roletne jer to nije po projektu.
 
Iskreno ja volim kad ostave meni da malo sam doradjujem posto bi ugradio smart sistem da prepoznaje da je neko unutra. Iskreno nista ne fali.

Odlicna ekipa ovo radi. Kad bi celu drzavu ovako sredili e to bi bio hit.
hahahahah cuti molim te, samo oni da nam drzvu vise ne rade...idi uzivaj u svom kvartetu i bleji po ceo dan na forumu!
 
Da li neko zna zasto je ponovo postavljena skela na zgradi Quartet 1? Mislim da nema vise od par nedelja kako je skinuta.
 
Vrh