Šta je novo?

"BW Quartet" - Beograd na vodi

Gotovo :)
Ozbiljan kvalitet rada. Neverovatno da su tako odradili. Minus je kasnjenje od 6 meseci i sto je ostava za masinu za pranje i susenje vesa premala. Sve ostalo je A+++. Bas je dobro ispalo. Svaka im cast kako su odradili.
Od zalbi jedino ormar jedan nije mogao da se lepo zatvori ali su dosli odmah i zamenili cela vrata.

IMG_5497.jpeg


IMG_5493.jpeg

IMG_5494.jpeg

IMG_5496.jpeg
 
Verovatno se ne vidi kroz to staklo sa spoljašnje strane, ali mi se u svakom slučaju ne sviđa, ne bih imala osećaj privatnosti u takvom kupatilu.
 
Čestitam vradovic 🤗, deluje fenomenalno
Jel pala primopredaja ključeva?
Mi još čekamo da nas pozovu
 
Čestitam vradovic 🤗, deluje fenomenalno
Jel pala primopredaja ključeva?
Mi još čekamo da nas pozovu
Jeste! Polako zavisi kd stana do stana verovatno u narednih par nedelja.
Zasto je tus kabina prakticno na terasi? I je li samo meni ovo cudno?
Svakako mozes da stavis neku foliju ili zamenis u neprovidno staklo i sa unitrasnje strane.
Plus su ograde na terasi jako ruzne.
nije nista ruzno. Odlicno je uradjeno.
Ko god normalan je bio je rekao wow sta je ovo.
 
Bas lepo izgleda stan na ovim fotkama(a i sama zgrada spolja). Meni je eto bas fora sto je tus kabina "otvorena" na taj nacin. Uzivaj u stanu. 🎉🙌
 
Super izgleda, ne znam sto se ljudi zale na izgled terase meni je skroz OK :)
 
Mozes sta hoces, nego zasto zaboga? Koji je razlog, poenta, osim ako neko bas nije egzibicionista? Meni deluje kao neka nenamerna greska u rasporedu prostorija.

Sta je u tome fora, ne razumem?
 
Pritom im nisu ni roletne ugradili, pa to je minimum i na onim socijala zgradama za izbeglice lol.
 
Ma ajde sve, ali valjda je poenta velikih prozora da prostorija ima puno svetlosti, ne kapiram logiku, stavis tu kupatilo pa menjas staklo?
 
Ja mislio pokazni stan, nerealno da je ovo ovako...možda bogataše protera na šolji kad gledaju u siromahe preko puta Savske 😂
 
Skačete odmah na prvu. U pitanju je penthouse pa je moralo tako (ili su jednostavno hteli). Ima i kupatila koja nemaju prozore. Jedino me zanima kako je sa druge strane.

IMG_1261.jpeg
 
Poslednja izmena:
O kojoj veličini uštede pričamo sto ni jedna zgrada nema roletne
Pa ce stavlja venecjanere ili zavese to ce bude sarenis
 
Skačete odmah na prvu. U pitanju je penthouse pa je moralo tako (ili su jednostavno hteli). Ima i kupatila koja nemaju prozore. Jedino me zanima kako je sa druge strane.

Pogledajte prilog 205916

Sve jedno nije dovoljna visina da moze ovako da ostane mora nesto da se budzi sa tim staklom. Zasto nisu stavili smart staklo ili ono koje je neprovidno sa spoljne strane, kapiram da je jeftinije? Nije ni ono idealno ali se covek navikne, meni bi bilo prihvatljivo. Ali opet zar nije mogao prozor pa peskirano staklo, nesto, bilo sta, samo da nije ovako ba izvolte? Ko ce normalan ovako da ostavi?

Hteli nisu sigurno jer je nenormalno.
 
Iskreno ja volim kad ostave meni da malo sam doradjujem posto bi ugradio smart sistem da prepoznaje da je neko unutra. Iskreno nista ne fali.

Odlicna ekipa ovo radi. Kad bi celu drzavu ovako sredili e to bi bio hit.
 
Ja bih isto ocekivala da mi sve bude sredjeno, potpuno je suludo budziti nesto u novom i to jos lux stanu. Jesu li uopste projektanti bili svesni toga da ce ovo biti problem? Zasto u startu nije montirano smart staklo?
 
Ja ne bi voleo da mi oni monitraju jer hocu custom ja da uradim sa svojom aplikacijom. U sustini mnogo je bolje ostaviti kupcu da sam zavrsi kako zeli te sitnice.

Zgrada je predivno uradjena.
 
Ja ne bi voleo da mi oni monitraju jer hocu custom ja da uradim sa svojom aplikacijom. U sustini mnogo je bolje ostaviti kupcu da sam zavrsi kako zeli te sitnice.

Zgrada je predivno uradjena.

Prava lux usluga za te pare bi bila da su te pozvali i rekli "Kako hoćeš da uradimo Vradoviću brate naš", a ne da ti ostave klotaru pa da ti doplaćuješ ugradnje elementarnih stvari u stanu.
 
Ma evidentno da je previd, stvarno neprihvatljivo na ovakvom projektu i neko ce jos to da kupi, ajde da daju neki popust sto su za*ebali stvar vec ce neko da to prihvati kao super stvar, jos malo pa ce i da doplati😁
 
Vrh