Šta je novo?

"BW Quartet" - Beograd na vodi

Nama je nedavno stigao mejl od customer support službe i najavili su nam predaju ključeva sredinom meseca. Pretpostavljam da će ići brzo kada krene proces.

Inače, mi smo posetili stan pre nekih mesec dana, bio je praktično spreman za useljenje, kvalitet radova je po meni veoma zadovoljavajući.
 
Da li ste dobili kljuceve? Da, to su odmah rekli. Nema roletni i ne mozemo nista ugraditi sa spoljne strane.
Ključeve nismo još dobili, očekuju sledeće nedelje predaju, mada mi ne deluje da će stići. Tek juče nam obezbedili obilazak stana, a kasnije sa slika shvatili da nema roletni! Nismo na to ni obraćali pažnju, ne bi nam na kraj pameti palo da nema tako bazične stvari. Potpuno neshvatljivo, pa i betonski soliteri sa NBGD iz 60tih imaju roletne!
 
Nama je nedavno stigao mejl od customer support službe i najavili su nam predaju ključeva sredinom meseca. Pretpostavljam da će ići brzo kada krene proces.

Inače, mi smo posetili stan pre nekih mesec dana, bio je praktično spreman za useljenje, kvalitet radova je po meni veoma zadovoljavajući.
Dobrodosao na forum. Nije dozvoljeno da pises da su radovi kvalitetni.
Ključeve nismo još dobili, očekuju sledeće nedelje predaju, mada mi ne deluje da će stići. Tek juče nam obezbedili obilazak stana, a kasnije sa slika shvatili da nema roletni! Nismo na to ni obraćali pažnju, ne bi nam na kraj pameti palo da nema tako bazične stvari. Potpuno neshvatljivo, pa i betonski soliteri sa NBGD iz 60tih imaju roletne!
Ne znam koji je probelm oko roletni ali nisam primetio ni da druge zgrade dobijaju roletne spolja. Ako mislis sa unutrasnje strane pa nije ti valjda toliki problem da ugradis roletne? :) Iskreno ja ne bi ni voleo da oni ugrade roletne jer bi onda morao da se drzis tog standarda. Zgrade na zapadu u pravilnicima obicno napomenu da "zavese" moraju da budu pa te neke odredjene boje cak i ako su iznutra. Neke zgrade posle BW Quartet koje su gradjene ne dobijaju ni kuhinju nego moras sve sam.
 
Al su ekskluzivne u pm.. gradnja kvaliteta kao zgrade na ledinama, samo sto se ne sruse..
Jedino ih ta “lokacija” vadi mada je i to upitno zavisi koga pitate. Nevidjeni balon.
Na žalost i ja sam pomislio isto - Ledine... Sve sa ovim izbačenim terasama... Sad vidim da nema ni roletni, pa to je kao super jer će svako da ugrađuje šta voli 😄. Pokušavam da shvatim logiku investitora, ali sa druge strane šta i da razmišljam, ljudi kupuju i takvo kakvo je, a deluje, barem spolja, baš loše. Lokacija je ok, sve ostalo moglo mnogo, mnogo bolje.
 
Ključeve nismo još dobili, očekuju sledeće nedelje predaju, mada mi ne deluje da će stići. Tek juče nam obezbedili obilazak stana, a kasnije sa slika shvatili da nema roletni! Nismo na to ni obraćali pažnju, ne bi nam na kraj pameti palo da nema tako bazične stvari. Potpuno neshvatljivo, pa i betonski soliteri sa NBGD iz 60tih imaju roletne!
A ko je dozvolio obilazak stana? Ne znam kome da se obratim :)
 
Dobrodosao na forum. Nije dozvoljeno da pises da su radovi kvalitetni.

Ne znam koji je probelm oko roletni ali nisam primetio ni da druge zgrade dobijaju roletne spolja. Ako mislis sa unutrasnje strane pa nije ti valjda toliki problem da ugradis roletne? :) Iskreno ja ne bi ni voleo da oni ugrade roletne jer bi onda morao da se drzis tog standarda. Zgrade na zapadu u pravilnicima obicno napomenu da "zavese" moraju da budu pa te neke odredjene boje cak i ako su iznutra. Neke zgrade posle BW Quartet koje su gradjene ne dobijaju ni kuhinju nego moras sve sam.
Quartet 3 i 4 nemaju kuhinju. Što je sreća u nesreći jer sam video na tvom videu da ugradjuju istu kuhinju kao u Aurori i ona je po meni sranje. Ovako kad je dobiješ teško de ćeš je odma menjati i u neku ruku možda bolje da je nemaš.
 
A ko je dozvolio obilazak stana? Ne znam kome da se obratim :)
Obratili smo se savetniku prodaje koji nas je uputio na tehničku službu. Doduše, po ugovoru bi već trebalo da se desi primopredaja stana (30d nakon isplate zadnje rate). Ali i ovako je ok, barem videti stan, boju kuhinje, parketa i doživeti prostor, kako bi se mogao poručiti nameštaj.
 
Dobrodosao na forum. Nije dozvoljeno da pises da su radovi kvalitetni.

Ne znam koji je probelm oko roletni ali nisam primetio ni da druge zgrade dobijaju roletne spolja. Ako mislis sa unutrasnje strane pa nije ti valjda toliki problem da ugradis roletne? :) Iskreno ja ne bi ni voleo da oni ugrade roletne jer bi onda morao da se drzis tog standarda. Zgrade na zapadu u pravilnicima obicno napomenu da "zavese" moraju da budu pa te neke odredjene boje cak i ako su iznutra. Neke zgrade posle BW Quartet koje su gradjene ne dobijaju ni kuhinju nego moras sve sam.
Mnogo su praktičnije i efikasnije spoljne roletne, pogotovo što je zaista kvalitetna aluminijumska stolararija, pa je šteta tu sad nešto bušiti kako bi se montirali. Tačno za ugradnu kuhinju, solidnog je kvaliteta, samo unutrašnjeg arhitektu izgleda muči daltonizam, pošto je ubačen otvoreni kuhinjski element svetlo plave/sive boje, koji je teško uklopiti sa bilo čim :)
 
To je ipak prihvatljiviji recnik. :) Onaj uleteo prvi post i odmah o tome kako se kvalitetno radi. Bot.


Ulica gotova a na 8:15 se vide zgrade lepo!
Ljudi, nisam nikakav bot niti me iko plaća, kupio sam stan u toj zgradi da bih tu živeo sa svojom porodicom, bio, video i zaista prenosim šta mislim. Možda ste vi na mnogo višem nivou sa kriterijumima u odnosu na mene i to poštujem ali ja sam zaista veoma srećan kako je sve ispalo.
 
Bio je ironican, zato sto neki ljudi misle da ovaj projekat ne moze imati pozitivne stvari. I ja sam kupio stan, bio bih zahvalan da navedu sta je konkretno lose u ovoj zgradi. To bi nam mozda pomoglo prilikom primopredaje.
 
Bio je ironican, zato sto neki ljudi misle da ovaj projekat ne moze imati pozitivne stvari. I ja sam kupio stan, bio bih zahvalan da navedu sta je konkretno lose u ovoj zgradi. To bi nam mozda pomoglo prilikom primopredaje.
Kasno je sad za pomoc!
Trebali ste pre kupovine stana da obidjete malo zgrade u BW ili da pogledate neki stan koji se rentira pa bi vam onda bilo jasnije sta ne valja...kvalitet gradnje, zavrsne obrade itd itd..izgled zgrada sa najeftinijm mogucom fasadom i izbacene terase u razmaku od 2m ne bi ni komentarisao...
Ali stvar ukusa!
 
Slazem se. Svako ima svoje razloge, samo ne namecu svi ostalima kao aksiom. Ne verujem da je neko zadovoljan BnV, ali ljudi nemaju dobra iskustva ni sa ostalim investitorima. Trazi se kompromis realnosti i potreba. Pa kome sta odgovara.
 
Pitajte ruse koji masovno rentiraju kako im je bilo zimus 🤣 Duva kroz zidove, zvucna izolacija 0, toplotna nepostojeca.
 
Pitajte ruse koji masovno rentiraju kako im je bilo zimus 🤣 Duva kroz zidove, zvucna izolacija 0, toplotna nepostojeca.
Ja rentiram stan u BnV i bolji je od bilo koje starogradnje u Beogradu. Sve što si naveo nema veze sa vezom a živim u verovatno jednoj od gorih zgrada ovde. Ima dosta propusta pre svega jer ga prodaju kao elitno stanovanje što nije ali nije neka propast sveta.
 
Ja rentiram stan u BnV i bolji je od bilo koje starogradnje u Beogradu. Sve što si naveo nema veze sa vezom a živim u verovatno jednoj od gorih zgrada ovde. Ima dosta propusta pre svega jer ga prodaju kao elitno stanovanje što nije ali nije neka propast sveta.

Ovo mi je jedan od jacih komentara! show program koja poredjenja i zakljuci na kraju :ROFLMAO:
 
Ovo mi je jedan od jacih komentara! show program koja poredjenja i zakljuci na kraju :ROFLMAO:
A moj drugar izdaje stan (kupio za rentiranje) i bio je u stanu zimus kad je duvalo, cijucu prozori koliko su lose montirani, i onda dodje bot i napise kako je sve super :D Ajde bezi
Samo nek paze da im ne padne terasa jer se desi nekad da ne stave armaturu.
 
Mami svojoj kaži da je bot s obzirom da nije daleko od istine jer je rodila tebe koji pišeš generičke postove. Ili kako tvoj odozgo, ne baš tehnički pismen, drug kaže “komentare”.

Ja živim u stanu ovde, nisam čuo od nekog niti mi je drug bio jednom tokom zime da mi kaže kako jeste. Možeš da veruješ ili ne, tvoja stvar. Ali odje*******i sa stilskim figurama.
 
Lažu ljudi pa otkidaju.

Provedoh par meseci u Scali, prostor korišćen kao kancelarija.
Prozore kad zatvoriš nema zvuka spolja, a kamoli promaje.
Zvučna izolacija verovatno skroz ok, nikakvu povećanu buku nisam primetio iz okolnih stanova, ulazna vrata su možda samo mogla biti bolje rešena ( a možda je samo problem jer sam ja sedeo veoma blizu njih).
Termo izolacija odlična, obzirom da grejanje još nije bilo pušteno, sa klimom se ceo stan veoma brzo zagreje.

Ovi što kukaju na cenu, ovaj stan je plaćen 3000e/m2, baš da vidim da nadju nešto u novogradnji za te pare bilo gde u gradu. Sa cenama na ovakvim lokacijama je glupo i praviti poređenje.

Propusta ima sigurno, al ko misli da na ovolikom projektu sve može da bude ok, nije nikad ništa radio u životu sigurno.

Po meni, najveća mana , odnos investitor - izvođač. Izvođaču bi uši morale mnogo više da se zavrću, al zbog nedostatka radne snage verovatno imamo ovu situaciju.
 
@busac slazem se. Propusta ima tu i tamo moze da se cuje po nesto. Kad se sve grupise BNV verovatno vidi veliki broj zalbi/propusta ali apsolutan iznos ne znaci nista jer je i veliki broj stanova.

Ja licno sam zadovoljan kako je ispala prva zgrada i eto uzeo sam ponovo. Nista ne fijuce, nema nista sto ne moze da se resi.
 
Vrh