Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

Definitivno će morati da reše pitanje klimatizacije, sada već nije prijatno a šta će tek da bude kada krenu standardne vrućine...

Na prvom spratu su na pojedinim mestima otvorili velika vrata koja vode na terase ali to naravno neće biti dovoljno. Neverovatno je koliko su neke stvari u Galeriji uradjene narodno rečeno zbrda zdola.
 
Galerija News:

Sinsay je maltene gotov. Počinju da ređaju robu. Deluje da može da se otvori za desetak dana. Majstori su i u Cropp-u i House-u, ali su tamo radovi malo manje uznapredovali.
b5d9b0accd130473e42a1e54ebb57bd8.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Ko je bio skorije, na šta liči sada centar?
Ima li ikakve posete?
Ja planiram da idem za vikend.
 
Počeli su da održavaju žurke na krovu Galerije. Požalilo mi se više ljudi od bulevara Vojvode Mišića, preko ljudi koji žive u Skylineu pa do zaposlenih u KCS-u da trešti muzika celu noć znatno gore nego na splavovima. Navodno je za tu žurku više puta izlazila na teren komunalna policija.
 
Ko je bio skorije, na šta liči sada centar?
Ima li ikakve posete?
Ja planiram da idem za vikend.

Ja sam bio prošli vikend i solidna je bila poseta, sad već liči na tc u odnosu na pustoš sa početka, pre svega prizemlje, prvi sprat slabija poseta ali će verovatno živnuti sad kad otvore house, sinsay i te dr. Neki su ovde pominjali da klime loše rade ali nisam to primetio.
 
Bio sam danas u podne i bilo je solidno ljudi. Obisao sam nove radnje cropp, house, h&m, dunkshop. Popunjemost lokala je 75-80%, dosta bolje nego na pocetku, zivnula je galerija sa ovim novim otvaranjima nije propo
Bice to dobro
 
Imam utisak da Cropp ima manje robe nego Ada Mall i da je izbor nekako... probran. Nadam se da ce se to promeniti.
 
Sto jes' - jes', al' je i izbor nekako... meh. Verovatno su imali na umu Gen Z vise nego nas, milenijalce ;)
 
CROPP radnja u Galeriji je novi koncept njihovih radnji. Takve ce ubuduce biti sve. Dakle, ne ocekujte da ce stvari (p)ostati kao u radnji u Ada mall-u. Ni znak CROPP-a vise nije isti. Sada je beo, a ne zeleni kao ranije.

Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Da li možemo ovu temu prebaciti u gotove projekte? Ovaj tržni centar je građevinski završen, te nema svrhe držati ga u ovom forumu.
Hvala
 
Vrh