Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

Jeste :) Deluje da je gotov za max 10 dana

964b128ef1e8e7737a1cb2ab98a4dee5.jpg


Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Ne rade ga pola godine. Najava je postavljena krajem novembra. Imaš moju objavu sa slikom od 26.11.2021.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Danas su stavili najavu i za Sinsay. Biće na dva nivoa (prvi i drugi sprat).

d729d597f485d741b1d2dcc63b7a586c.jpg


Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Reklamira se posao u McDonaldsu u Galeriji u Karađorđevoj na raskrsnici sa prilaskom Starog tramvajskog mosta.
 
Galerija News:
U prizemlju je pred otvaranjem novi restoran, tj. vinski bar Cotto (nisam slikao). Iznad njega je novi restoran isto italijanskog naziva (vidi sliku). Na drugom spratu, pored DexyCo, sredjuju trecu Cosmo igraonicu. Vec rade CosmoKids i CosmoJump a ovo ce biti CosmoPlay ili obrnuto (vidi sliku). Mek na drugom spratu samo sto nije (vidi sliku).
c63f56c6b7240bd5bea065b083a0edc6.jpg
4f0daf0bec6162445a704d9fc38605f3.jpg
fa7342f7f708d1075e30b93cd555947b.jpg


Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Upravo to pešačka zona se terasama i kejom, selling point galerije, kao sam tc galerija je prosečan tc ali ono što ide uz nju je pun pogodak, šetališta, terase, kej i još ako i kada povežu stazu tj šetalište sa sajmom tj da se može doći do Ade ili sc Muškartovic, biće to jako primamljivo za porodice i ostale vikendaše koje ta dva slobodna dana provode u gradu
 
Biće veća gužva ali ovo nije ništa šta ce biti kad se završe i zgrade koje su u toku plus ovaj veliki poslovni centar sto ce da bude kod same Galerije. Galerija ce tek za dve tri godine da bude ono pravo a do tada ...
 
Biće veća gužva ali ovo nije ništa šta ce biti kad se završe i zgrade koje su u toku plus ovaj veliki poslovni centar sto ce da bude kod same Galerije. Galerija ce tek za dve tri godine da bude ono pravo a do tada ...
Šta sam propustio - kakav veliki poslovni centar kod Galerije? Izvinjavam se ako je spominjano, ali ovo do sad nisam video nigde
 
Ne znam koji poslovni centar, uz Galeriju je predviđen Vida hotel
 
Skoro sam posetio novi fud kort i neprijatno se iznenadio cenama u ovim CarGo fast foodovima...ej parče pice skoro 300din?!? Hot dog isto. Al narod glup pa plaća...

Pa mora od nečega da se plati cena zakupa :)
Hoćeš da jedeš u "ekskluzivnim" food court restoranima, na takvom mestu kao što je Galerija i da još platiš parče pice kao kod Bucka. Pa ne može :)
 
Znate kako, bio sam sam u subotu u 1 i bilo je dosta ljudi u galeriji, ispred svih lokala u food courtu je bilo prazno sem ispred ricard gyros, radnici bleje ne znaju sta ce sa sobom
Ja sam pogledao cene, najjefitnija je pica kao sto ste rekli a sve drugo pocinje od 495 dinara pa nadalje cao i onaj crispy chicken, thai hrana krece od 650 ili 700. Nisam hteo nista iz principa, bilo bi mi zao a i atmosfera je nekako......odurna, mracna
Sve u svemu predvidjam pola tih lokala ce da ode za manje od godinu dana. Slabo ce to da ide. Bice redova ispred Meka kad otvore
 
Vrh